Скорпионките сме смели, света в ръцете си- поели- тема 6

  • 22 233
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 202
Хммм и какво точно вас това ви дразни, при положение, че авторът е посочен?

# 256
  • Мнения: 0
В живота няма формули за успех, ти трябва да си подбираш начините и средствата, за да оцеляваш! Ако не вредиш и на другите с това си намерил "златната среда"!
Бъдете здрави скорпионки! И празнувайте, защото любимите ви хора са до вас, дори и да не са сред нас!

# 257
  • Мнения: 1 517
Здравейте скорпионки.
Здравей и Ками. Ако си скорпионка и си дошла с добре, заповядай, ама не се карай тук с приятелките ми!Това си е нашата къщичка и предполагам знаеш, че искаме да си я защитим! Peace
Здравейте мили момичета.
тайна бързам да те гушна и да ти кажа че разбирам болката ти. Никога няма да мине, но с времето ще става по - лесно!ти си силна и ще успееш! Hug Hug Hug
Кейт, Мамче как сте?
Аз като всяко начало на седмицата съм лудница, но пък черпя сили от вас и се боря Peace  Two Hearts

# 258
  • Мнения: 7 201
Благодаря ви кате и тинки! Hug  Heart Eyes
Отношението на другите към мен е тяхна работа, начинът, по който реагирам - моя.Тъй че ...

"Никога не съдете живота на другите, защото всеки човек познава собствената си болка.Едно е да усещаш, че си на правилния път, но друго е да смяташ, че твоят път е единственият." Паулу Коелю
(пак е заучена фраза, пак е копи-пейст, но аз доста съм чела въпросният автор и се опитвам да се уча..) Peace

Тайна, една голяма прегръдка и от мен! Hug Hug

# 259
  • Мнения: 202
Мамче  Hug
Не съм чела Паулу Коелю  Embarassed, но май е време да се запозная с трудовете му  Peace
Наскоро прочетох в една любима книга, че този който чете "живее" много животи, а този който не-само един...ами да, хубаво е да четеш, да се развиваш, да срещаш различни гледни точки и, както казваш Мамче, да се учиш  Peace

# 260
  • Мнения: 1 517
Мамче страхотни думи, трябва и аз да почна автора Simple Smile все им се каня с Хорхе букай, тази зима обаче съм решена да чета. Само да понапредна малко в университета Rolling Eyes

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 711
Добър вечер  Hug
Днес ми беше първия ден в университета.Малко трудно издържах от 8 до 17,не съм свикнала още на този режим.От другата седмица ни започва държавната практика,малко се притеснявам дали ще се справя,дано успея да овладея децата и да поддържам интереса им.
Днес ми похвалиха една книга "Не пипай тази книга"-някой чел ли я е?
А вие момичета как сте   bouquet

# 262
  • Мнения: 1 517
Мимика браво на теб. вярвам че ще се справиш с всичко. ту къде учеше в СУ ли?
За книгата не знам, както казах все не ми остава време от учебници, а и може би нямам навика,но съм си го поставила за цел в края и началото на годината Heart Eyes Иначе съм добре, днес цял ден обикалях нагоре надолу, но пък вкъщи е най- хубаво. През уикенда излизах с приятелки и си отспивам Mr. Green Явно нощния живот не е за мен Rolling Eyes Rolling Eyes
Желая ви приятна и хубава вечер Hug Hug Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 15 499
  Благодаря ви, момичета!

# 264
  • Мнения: 0
Здравейте скорпионки.
Здравей и Ками. Ако си скорпионка и си дошла с добре, заповядай, ама не се карай тук с приятелките ми!Това си е нашата къщичка и предполагам знаеш, че искаме да си я защитим! Peace
Здравейте мили момичета.
тайна бързам да те гушна и да ти кажа че разбирам болката ти. Никога няма да мине, но с времето ще става по - лесно!ти си силна и ще успееш! Hug Hug Hug
Кейт, Мамче как сте?
Аз като всяко начало на седмицата съм лудница, но пък черпя сили от вас и се боря Peace  Two Hearts

Здравей, Тинки,
да кажа само, че аз не се карам с никой. Просто се чудя дали наистина можете да си бъдете полезни една на друга, ако всеки пише общи работи. Колко е труден живота и как трябва да се справяме....бла-бла. Не е ли по-добре, ако някой го боли да го подкрепим в реално време, ако някой има нужда от помощ, да му помогнем...толкова е просто. Аз не съдя хората за това, че четат или не четат, но знам, че ако подбират това, което четат ще бъдат по-добри!

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 711
Тинки във Бургас уча в у-т "Проф. д-р Асен Златаров".
Момичета нямали някой работеща учителка сред вас да помага  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 1 517
мимка какво ти трябва?учител за какво?
ками тук сме да си помагаме и подкрепяме да, така е! Peace

# 267
  • Мнения: 7 201
http://www.hiclub.bg/Article.asp?ArticleId=1560161  Mr. Green

тинки, изчисти си пощенската кутия, моля - имам да ти пиша 2-3 думи. Hug

# 268
  • Мнения: 1 517
Боже колко съм завеяна Crazy Извинявай мамче. Hug Готово можеш да ми пишеш. Аз от лекции и на сам на там ходене все не намирам време. Голяма удоволствие ми доставя сутрин да седна я с чай (огромна чаша задължително Wink) я с кафе и да ви чета и като цяло тук във форума. Като съм в София обаче не ми остава време. Добре, че е за кратко Wink
Днес съм се отдала на мързел и филми. остава ми само да се разровя за някой магазин или online нещо, че майка ми има РД и искам да и взема hands free. отдавна иска, а и за нея ще е полезно и практично. винаги казва, че иска да е като шива Mr. Green Вие как сте?Сутрин вече е голям студ, но точно в момента времето изглежда прекрасно и гледката към Витоша е хубава   bouquet Хайде сипете по едно кафе, че ме мързи да слезна до долу Blush

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 711
Добър ден Hug
Как сте момичета,ежедневието сигурно ви е погълнало,но аз ще драсна един ред,защото пак съм си вкъщи.Малкия  е болен след 1 седмица на градина.
Утре ще бъдее на бабин дом,защото мен ме очаква първото ми преподаване пред ученици.Падна ми се 2ри клас ,български език.Разработила съм си перфектно урока,остава само да успея да го реализирам.Да ми стискате палци Crazy

Общи условия

Активация на акаунт