МАЙчета 2009 - 9

  • 47 901
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 776
Аз веднага да си кажа без бой, че аз мъж нямам  Naughty Чак тези дни го чакам да си дойде в отпуска за месец  Heart Eyes
Стас  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Аз мисля да поизчакам с третото засега  Crazy Нашата детска градина трябваше да отвори на 1-ви, а все още от кметството не са изискали документите камо ли да излязат резултати  ooooh!
Ели спомням си ги тези драми с баткото, госпожите ни изритваха бързичко навън, а аз чаках пред вратата докато спре да плаче и ми идеше да си забера детето и никога повече да не го оставям. Слава Богу след около седмица той сам ме дърпаше да го водя, че и се сърдеше като дойдат събота и неделя и си е вкъщи  Joy

# 496
  • софия
  • Мнения: 2 140
Хайде да Ва почерпя!Ицето го огря за градина на тазсутрешното класиране. newsm44

Стаситке,стискам Ви палци!Щом имате желание,дай Боже скоро да се поФалиш! Praynig
Не съм писала от доста време,защото постоянно тичам по задачки напоследък ,но ще се поправя. Grinning
И на мен ми е любопитно,коя е нашата бременна другарка.

# 497
  • София
  • Мнения: 2 388
Ееее алелуя  LaughingЧестито за градината.
...за другото,ако се поразровиш в очетните с бъдещ термин ще се сетиш  Wink

# 498
  • Мнения: 5 776
Смешко да ви е честито   bouquet Сега сигурно играеш танца на радостта  Joy

# 499
  • софия
  • Мнения: 2 140
Благодаря! Hug
Поразрових се аз и видях двечки за сега,сигурно още ще изскочат...... Laughing

# 500
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 557
Смешко,честито за приема Simple SmileНе мога да си представя колко ти е радостно на душата Hug
Мина от понеделник тръгва на градина Heart Eyes
Столичанки много ли е далеко бул.България до дъ мол Crazy
В четвъртък ще съм на пазар,обаче ми се искаше да мина и през салона на Мърфи.

Дали не съм трета Mr. Green

# 501
  • София
  • Мнения: 5 246
Смехоранке! Честит ви прием! С желание и здраве да посещавате градината! Peace
Сиска- за Софийските размери не е супер далече, но все пак не е близо. С кола за около 40 минути.

# 502
  • София
  • Мнения: 7 936
И аз се амбицирах и открих кой е с трета бременност. Wink И там желая лека и безпроблемна!!
Смешко, честит ви прием!!
Сиска, кой номер на бул. "България"?? И какво е това за третата?  Mr. Green

# 503
  • вече Пловдив
  • Мнения: 2 015
Смешко, честита ви градинка! Да му харесва на Ицко и да е здравичък! Hug
Еее, момичета, много сте лоши! Нямам време да се ровя в отчетните, а ме гризе любопитството - подскажете, де, дайте джокер  Mr. Green

# 504
  • София
  • Мнения: 7 936
Ами, и двете, за които аз научих, не са писали от доста време. Simple Smile

# 505
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 557
Лято,България 11 Simple Smile
За третата съм пас Crazy

# 506
  • София
  • Мнения: 7 936
Резултат
8.1 км, около 17 минути
    А. бул. България №11
    1.бул. България  1.6 км
    2.бул. Евлоги и Христо Георгиеви  1.7 км
    3.бул. Цариградско шосе  4 км
    4.жк Младост-1  971 м
    Б.бул. Цариградско шосе №115Z

Toва е от бгмапс, ориентировъчно. Simple Smile

# 507
  • Русе
  • Мнения: 8 027
Смешко, честито! Лесно и безпроблемно адаптиране  Hug

Край! Отивам да ровя! Мен хич не ме търсете там. При самата мисъл тръпки ме побиват  Crazy

# 508
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Смешко, честито ви класиране Simple Smile

Хайде, няма нужда да ровите, аз чакам номер три Wink. За другите не знам Simple Smile.

# 509
  • софия
  • Мнения: 2 140
Благодаря Ви!  bouquet
KayRenn,Честито!Лека и безпроблемна бременност ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт