Кюретаж и забременяване след това - 31

  • 25 306
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 966
Каролка, съжалявам, че се е стигнало до операция, радвам се, че писа  Hug Надявам се, че вече всичко ще е наред ти желая бързо възстановяване!

Вени, само да ти кажа, че пролактина, ТАТ, МАТ и ТСХ няма значение по кое време на цикъла се изследват, а прогестерон се изследва 7 дни след доказана овулация, не знам защо те пращат на първия цикъл  newsm78 От 1-ви до 4-ти ден от цикъла се изследват E2, LH, FSH и тестостерон, като за последното не съм сигурна също има ли значение.
А за лабораториите, ако те пращат в една до майчин дом - Пролаб или нещо подобно, в нея да не стъпваш, там ми спукаха вената на дясната ръка, тя калцира и около 3 месеца не можеха да ми взимат кръв от нея, а да не говорим че ТСХ-то ми го изкараха с 1,5 повече отколкото е  #2gunfire

# 46
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Мерси за инфото Светле!
Катя Тодорова каза на първи цикъл за д аима врее да свалим пролактина. Затова прогестерон може да не пускам на първи цикъл, ще видя. Иначе съм го изследвала преди и съм с ниски нива. Като забременях с Ники, направих теста преди закъснението по настояване на една прителка. Същата седмица ях пуснала прогестерон и излезаха мнооого ниски нива, като първа час на цикъла (ову-фазата, дори не като за лут.фаза, и за бременност въобще не можеше да става и дума). Така разбрах за проблема с прогестерона.
И бях на яко прогестерон до 4 месец.
Пращат ме на 14 етаж в Национална генетична Лаборатория. Тя излиза и най-евтината като гледах цените за тромбофилия.

Момичетата от отчетната ми казват, че щом съм износила едно дете няма смисъл да се ровя за болести...дали не прекалявам? Ще взема да излеза хипохондричка Laughing

Карола, по-добре звучиш. Ще мине гадния период, изживей си го и не обръщай внимание на другите!

# 47
  • Мнения: 7 118
Жасмин, това че си износила дете нищо не означава! Тези, които ти го казват явно не са запознати изобщо с проблематиката. По принцип, дори с доказана тромбофилия около 60 % от бременностите завършват успешно, но аз не бих рискувала да попадна в останалите проценти. Общо взето решението за изследвания се вземат след доста лутане, четене и терзания. Трябва да постъпиш така, както го усещаш! Аз самата се чудих дали да правя или не, но не съжалявам, че се реших и просто прежалих едни пари, за да видя, че нямаме проблем.
Нещата са много объркани като цяло...ето при мен излязоха едни завишени НК клетки и неусвояемост на фолиева киселина. За първото няколко доктора бяха категорични, че няма да се предприемат мерки (за което и аз съм съгласна), а за второто пия неофолик мета. Въпреки това направих още един аборт след всички изследвания. Моят док казва, че четвъртият път сами се случват нещата, с терапия или без нея и аз смятам да му повярвам  Laughing

# 48
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
а, мерси, защото и аз мисля да изследвам всичко и да се запозная по-подробно с проблематиките.
защото е едно от нещата, които са неясни, но имат причини.
ти при колко докита ходиш? При гинеколог и ендокринолог или само при гинеколог?

# 49
  • Мнения: 7 118
Гинеколог, ендокринолог (само за изследванията, защото всичко ми беше ок там), генетик.

# 50
  • Мнения: 453
Луничка, много е рано, при всяка бременност от толкова много неща зависи в кой момент какво ще се види
Дони, стискам палците, вече толкова се вълнувам за теб  Hug Всичко да е наред, малко остана, прегръдки  Hug
За болките в таза и краката - леле, припомнихте ми какъв ужас беше накрая - като робокоп ходех, но само малко да се раздвижа и се оправяха, чудна работа  Simple Smile
Карола, радвам се, че си добре  Party

# 51
  • Мнения: 449
Karola,радвам се,че това е вече зад гърба ти!А кога ще излезат резултатите от хистологията?
Жасмин,и аз след 2 здрави деца си мислех,че няма да имам проблеми,но след загубата на третото направих изследвания и се оказа,че ИМАМ и че първите 2 пъти просто съм минала "между капките"...Така че по-добре да се изследваш,вместо да стреляш на сляпо,по-спокойно ще ти е.Дано наистина да е било случайност. Peace
Аз съм добре,спокойна съм;вчера за пръв път се боцнах с фракси-въобще не боля Simple Smile.Сега съм амбицирана повече от всякога да успея,и вярвам,че ще успея!Тези изпитания,които ми се изпречват на пътя-те просто не знаят с кого се захващат Twisted Evil.Аз съм изпитание за тях,не те за мен... #2gunfireНяма да се откажа толкова лесно,ЩЕ сбъдна мечтата си,рано или късно!Ще видят те какво е да си имаш работа с "едър рогат добитък"... LaughingТака че по-добре да не ми излизат насреща,защото ще ги смачкам до едно! bash

# 52
  • Мнения: X
Луничка, много ме радваш как си се настроила Hug А какъв едър рогат добитък си ти? Аз съм теле Wink
Момичета, мен ми закъснява 2-3 ден, но теста е отрицателен, та не тая някакви големи надежди..

# 53
  • Мнения: 354
И аз да се запиша в новата тема.
Връщам се да ви чета.
Приятна вечер!

# 54
  • Мнения: 736
nikitto практиката показва че тестовете не вимнаги са точни такаче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 55
  • Мнения: 9 095
Niki, теста е грешен Laughing Praynig

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Луничка, ще успееш и още как! Мотивацията е голяма в този момент, като се знае каква е целта!  Hug

# 57
  • Мнения: 150
Здравейте, и аз се присъединявам, надяваме се опитите този път да са успешни... разбрах какво е кюретаж след като ми го направиха, добре че ме бяха дрогирали с пълна упойка  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 736
thehellgirl много съжалявам че се записваш при нас, надявам се бързо да се възстановиш, ако имаш нужда да да споделиш и да поговориш си попаднала на правилното място.

# 59
  • Мнения: 7 118
thehellgirl, съжалявам, мила! Прегръщам те! Кураж! Hug

Общи условия

Активация на акаунт