Кюретаж и забременяване след това - 31

  • 25 302
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Луничке, реши ли се на кръвен, или ще чакаш? Недей да се притесняваш, сигурно е рано.
Принцесо, дано стане скоро при вас и този път да няма проблеми Hug

# 31
  • Мнения: 4 864
Здравейте, извинявайте, не съм ви чела, само казвам "Здрасти",защото днес ме оперираха и гледам да не се движа много. В понеделник ще ме изпишат. Всичко мина и вече остава само  да се възстановя...

Ще ви чета като се прибера. Много се извинявам!!

Честит празник на жената на патерица.   bouquet

# 32
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Говорих с д-р Катя Тодорова.
На първи цикъл трябва да пусна ТАТ, МАТ, ТСХ, пролактин, прогестерон и тромбофилия.
Препоръча ми лабораторията на Майчин дом.

Въпросът ми е пускали ли сте изследване на тромбофилия, колко струва горе -долу, кое се поема от касата newsm78

# 33
  • Мнения: 38
Здравейте съжалявам за "новодошлите" виждам,че има и по - тежки случаи от моя, което си е тъжно във всеки един аспект и само бих казала да не се отчайват и след като искат да имат дечица да продължават да вярват,че ще им се случи

Днес докато излизах от личната лекарка започна едно зацапване, сега съм и с леки спазми и пробождания, които с отминаващите часове сякаш се засилват полека. Записах си час за понеделник ....сега вече не се моля да видя сърце, защото очевидно такова няма, а се моля да остискам до тогава ...да мине събота и неделя и да не тръгна по спешност към Майчин дом.  ooooh! в такова напрежение съм, че не ме свърта на едно място...дано да не е тази вечер,че и добре похапнах, а нали трябва да не си ял и пил нищо преди манипулацията  Shocked

# 34
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Момичета, открих нещо интересно и полезно за всички, според мен.
Национална Генетична лаборатория си има форум и проф. Кременски отговаря на въпроси във форума.
Много читаво е написана и библиотеката, като се поровите в темите, може да видите и кой изследвания трябва да се пуснат.
Направи ми впечатление, че лабораторията предлага безплатни консултации!

http://lmpbg.org/new/home/index_new.htm

Ако сметнете за необходимо, може да сложите линка на първа страница.

# 35
  • Мнения: 7 118
Луни, звучиш ми доста по-добре!  Hug

Жасмин, аз лично съм писала в този форум и проф. Кременски ми отговори след 2 часа, като се има предвид, че беше точно на 24-ти май. Изчела съм всичко на сайта на НГЛ. Определено има доста полезна информация там, а за проф. Кременски нямам думи...страхотен човек. Peace

# 36
  • Мнения: 736
mIs_elf дано ти се разминат болките и да устискаш до понеделник, можеш да пиеш ношпа за спазмите  Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 9 095
Елфи, имаш ли телефон за връзка със спешното на МД? ако искаш мога да ти дам, за да си по- спокойна за всеки случай, а за яденето не се притеснявай, 6 часа преди това не трябва да си яла и пила, доколкото знам идеята е да не повръщаш от упойката, но аз като бях едно момиче не беше хапвало нищо и яката беше оплескала ситуацията Sick дано минат болките и устискаш до понеделник Praynig


Луни, сега се сетих че в Зачатие съм си отбелязала кога съм била на преглед 'сефте', значи последен цикъл 05.10, на 09.11 много въображаема втора черта на теста, на 14.11 вече имаше хубава черта, отидох на узи и имаше 'голямо струпване на лигавица' прилича като тъмно сакче..как да обясня...не е като сакчето дето се вижда при бременност...ами е по- тъмен образ от останалото...та тогава чхг е било 532.40, тогава съм била 5с5д, а сърце видяхме в 6с5д, тъй че вероятно ову е било късничко Wink



Дони, викаш не се шашкай- тепърва ще боли hahaha а стягане в корема нямам, въобще не е стегнат, просто боли... Laughing

# 38
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Да се запиша и аз в новата ни темичка. Съжалявам за новите попълнения mIs_elf, His Princess Sad Пожелавам Ви по-скоро да се радвате отново на положителни тестчета.  Hug

Луни аз също си мисля, че О е била по-късно и затова все още не се вижда сакче.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Каролка, тъкмо се чудех защо така се изгуби из пространството.  Confused Съжалявам за операцията, но щом това е бил по-добрият вариант така е трябвало да стане. Стискам палчета да се възстановиш бързо  Praynig

jasmin_veni, аз съм изследвала тромбофилия разширен панел в Геника и струваше 240 лв.
ТАТ, МАТ мисля са без направления, а за ТСХ, пролактин, прогестерон може да си изпросиш май.
Иначе относно проф. Кременски май всички сме се консутирали с него. Аз поне на два пъти  Peace

# 40
  • Мнения: 7 118
Да, ТАТ и МАТ си ги плащаш, а другите са по ЗК. Peace

Каролка, оправяй се бързо!  Hug

# 41
  • Мнения: 1 263
KaRoLa, радвам се, че писа.  Hug Бързо възстановяване мила!  Heart Eyes
luni4ka_77,  разбирам те, добре че споделяш страховете си с нас, а не ги задържаш в себе си, което е по-лошият вариант.Hug
mIs_elfPraynig всичко да мине както трябва.

# 42
  • Мнения: 4 864
Добро утро,дружина!! Друго си е човек отново да има достъп до нет  Simple Smile

Два дни бях в ужасна депресия,сама в София без близки Вече съм добре, родителите ми са при мен и съм по-спокойна.
Аз съм добре, нищо не ме боли,само трябва да си изтекат всичките чудеса,които са там  и в понеделник май ще си ходя.
Искам да се прибера, да се изкъпя. Схванала съм се да стоя в една поза. Не мога да мърдам много все още.
Надявам се да сте добре.  Hug

# 43
  • Мнения: 736
KaRoLa звучиш добре, дано бързо да се възстановиш  Hug

# 44
  • Мнения: 4 864
Бомба съм аз  Grinning Само един душ да тегля и съм отново на линия Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт