Кюретаж и забременяване след това - 31

  • 25 305
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Луничка, не се терзай, а бегом към лаборатория. И да си кажеш, че искаш спешна поръчка, че аз си скъсах нервите с Цибалаб.
Утрогестана няма как да ти повлияе според мен.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 966
А само още нещо да добавя, сакче се вижда при ЧХГ минимум 1000-1500, а понякога дори 2000.

# 17
  • Мнения: 9 095
Луничка, аз още преди ти казах- отивай на чхг, ако е под 1000 няма какво да те тревожи, чхг се удвоява различно при всеки, имам предвид на различни интервали...аз на твоето закъснение пак ще кажа едва виждах бледа втора черта Embarassed



аз пак съм с болки ooooh! явно таза се разширява ли незнам, отзад направо все едно ме реже по гръбнака и болката се разнася чак до краката Shocked ще звъня на док да питам какво да пия Rolling Eyes

# 18
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
tedy_e, не знам какво ще ти каже док, ама и да пиеш и да не пиеш - следващите три седмици ще е така (толкова е най-болезнения период, после пак продължава, но чат-пат и не толкова силно).
Тазовите кости се разшияват, при жените те не са свързани като при мъжете, а има хрущиял между тях. Този хрущиял се натрупва и удвоява до към 9 месец, за да излезе бебето и от там идат болките.
Имаш  ли колан за бременни? Ще облекчи кръста.

# 19
  • Мнения: 9 095
Жасмин, каза да почвам и но-шпа 3х1, досега го вземах само при нужда /от вчера досега 3 Laughing/ през нощта чак се събудих Shocked колан нямам, но аз съм на режим 'легло' от 1ви декември миналата година досега и съвсем малко ми позволяват да се движа, от време на време се шашкам да не са контракции, но четох че те не са постоянна болка, а свиване и отпускане, докато при мен като хване- че не пуска /това ти говоря за цялата част отзад от кръста до долу, краката отпред от сгъвките до колената и от време на време отива и към яйчниците/, като стана да се поразходя тогава отпуска и после пак Crazy ни да лежиш, ни да седиш Crazy аз съм с хипопластична матка и болки от началото още, та до скоро бях на утрогестан и минах на магнерот, дано не е нещо притеснително- дето се казва мъча се да се държа hahaha до днес взимах но- шпа само като мине болката и отпред към яйчниците, че тогава вече става голямата паника, но сега ще пия по- често..иначе аз нямам проблем да боли...каквото ще да прави, само да е всичко наред, ама как да знаеш... ooooh!

# 20
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
ох, аз но-шпа пиех като бонбонки, накрая се научих и мускулно да го слагам, че да подейства по-бързо.
Ми..пазиш леглото, стискаш кълки и така.
Не са контракции това, споко Stop

# 21
  • Мнения: 7 118
Луни, спокойно бе жена! Бременна си, за какви цикли говориш ooooh! Утрогестанът няма общо с 2-те чертички на теста ти. Като цяло може да забави цилъла (но при теб не мисля, че изобщо трябва да се говори за цикъл Naughty) . Той се изчиства за около 4-5 дни от организма, след като се спре.
Пусна ли ЧХГ вече? Ако не си - бързо беж, за да видиш, че няма за какво да стресираш малкото човече!

П.П. Кога е била предполагаемата О?

# 22
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Момичета аз да питам:
първите два дни почти нямах кръв, но сега се засили и си почти като цикъл. То кюртажа съвпадна и с предполагаемата дата на цикъл де. Кръвта е чиста, не е с лош мирис.
И корема ме боли, но не ниско в яйчниците, а високо горе, както след много тичане, нали знаете къде ви болят мускулите?

Това нормално ли е?

И Нурофоне хич не ме хваща, само Би Профенид ми действа като болкоуспокояващо Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 736
luni4ka_77 както и другите са ти казали урогестана не може да повлияе на теста за бременност, успокои се пусни кръвен , на следващият преглед ще видите едно идеално сакче  Hug Hug Hug

jasmin_veni  според мен е нормално, но ако имаш съмнения иди на преглед

# 24
  • София
  • Мнения: 1 966
Вени, нормално е това за кървенето, също така ако спре за ден-два, а после пак започне също е нормално  Peace А това с болките високо горе по-скоро е от нещо друго и няма общо, я от седене в някоя не много неудобна поза по-дълго време, а може и да са разни храносмилателни неволи. Принципно болки като при цикъл са нормални, не се къпи с много топла вода защото се засилват болките.

# 25
  • Мнения: 625
Луничка,утрогестана няма как да повлияе на теста за бременност.А ако няма такава(което не е твоя случай) даже ще подпомогне следващия МЦ Simple Smile

# 26
  • Мнения: 449
Момичета,благодаря ви за разясненията,поуспокоих се малко Hug.След като утрогестанът не влияе на теста,тогава съм си бременна,защото тестовата линийка беше дори по-наситена от контролната Wink.Ще изчакам до понеделник и ще пусна наистина едно ЧХГ,във вторник също.
Зузи,последният ми МЦ беше на 01.02,но предният път забременях извън предполагаемият период на ову-то,така че с тази плаваща овулация има вероятност и по-късно да са се срещнали човечетата Mr. Green.

# 27
  • Мнения: 72
Благодаря ви ,всички сте много мили  Hug моля ,пишете на ти  bouquet
След кюретажа и на мен първите дни не ми тече толкова мн кръв,след 4 дни имах контролен преглед  и ми казаха ,че ако организма ми не изхвърли вс сам,ще ми се наложи 2 път същата процедура,дадоха ми 2 хапчета,които да ми помогнат,и около седмица имах досто обилно кървене ,и на следващия контролен преглед вс беше наред...така че jasmin_veni не се притеснявай,дано се възстановиш бързо...
луничка...пожелавам ти да си бременна и вс да е наред  Hugаз бях толкова щасттлива,ест както и вс мами...и се радвах ,когато парвото тримесечие мина и вс бе наред,и наистина не бях чела за мисед аборт,може би бе моя грешка....живея в Германия от година и вс стана тук..просто си отидох на контролен ,тук цялата бременност ти я следи и нещо като сестра/нз хебаме е на немски/,тя води майчинския паспорт,кг,изследвания,как се чувстваш ,всичко...и тя следи пулса на бебето с някакав малак апарат,с който само могат да се чуят,отделно от прегледите при доктора ,та когато сестрата не успя да чуе малкия ,изчаках за ултразвук,но и там нищо,от там в болницата с вагинален , но нямаше пулс...тогава знаех малко немски и повечето неща ми ги обясняваха на англ. и изобщо не знаех какво да очаквам от тялото си и какво ще се случи с мен...седмица по-късно излезе патологичното изследване ,което показа ,че бебо е бил с множество малоформации...и въпреки това всеки ден се е борил...докторите ест казаха че това е просто случайност,природата го създава така и тя си го взема , и шанса да се повтори  е под нулата...и казаха ,че от допълнителни изследвания няма нужда ..сега почти 9 месеца по-късно вече не се пазим , но и не съм си го поставила за цел, казах си,че когато му е времето ,Господ ще ни го прати,ест се надявах тайничко да съм бременна,но ми дойде преди 2 дни...
Момичета имам въпрос ,как ви се промени цикъла след това? за първи път от както имам цикъл не ме боли никъде...по пр кръста и корема ме болят и не мога да стоя и спя от болка,само аналгин ми помага...а този път нищо...и не е толкова обилен както преди newsm78

Пожелавам ви прекрасен ден   bouquet

# 28
  • Мнения: 736
luni4ka_77 тихичко честито  Hug Hug Hug  fingerscrossed

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
luni4ka_77, аз не разбирам от това да се ходи на преглед след определено закъснение. Това е много разтегливо понятие. В коя седмица си? При мен док изрично си ме изпрати на кръвен и когато ЧХГ беше над 1000 тогава ме прегледа на ехо. Може още да не ти е много високо ЧХГ-то и затова да не се вижда. Може пък и задапаратното устройство да е проблема. Стискам палци причината да е някоя от тези  Praynig Praynig Praynig Но според мен бягай да пуснеш едно ЧХГ, че да ти е мирна главата.

Теди, незнам какво се разтяга, но при мен е страшно положението и не три седмици, ами все по-зле ставам. Особено вечер мъжът ми ми помага да стана до тоалетната, защото междукрачието и тазът болят яко. Така, че свиквай  Whistling Това е от легналия режим.... Аз лично първоначално пиех но шпа, но после започнах да го избягвам и само в много редки случаи и при болки в корема. Когато имаш контракции няма начин да ги объркаш - то е доста характерно втвърдяване.
Колан се слага само по препоръка на доктор - поне такава е моята информация.

Общи условия

Активация на акаунт