Отговори
# 720
  • Мнения: 2 286
Много ви благодаря, момичета за страхотни поздрави и пожелания! Много сте мили и в този скапан ден много настроение ми донесохте Hug Hug Hug

Mamam-am, не ползвам гъба. Напоследък къпането ни трае около 30 сек, защото не мога да го откъсна от кучето Crazy .
Снощи излязохме в градинката, поигра около час, седна си сам в количката, закопча се, помаха на всички за "чао" и си тръгнахме. И от градинката до вкъщи не спря да повтаря "Еди, Еди, Еди..." Като влезем в банята и Еди го няма се чуди как да се измъкне от ръцете ми и да отиде при него Crazy .

Облаче, дано Бо се оправи бързо Praynig Свалихте ли гипса? Как е крачето?

Бобинка, опитай да изпереш отново дрешките, на 30С, може да се оправят без препарати. Praynig

Мишанке, Joy Joy Joy . Симеон пък взима солетите от ръцете на децата ooooh! Joy

# 721
  • Мнения: 144
Привет в този мрачен и дъждовен ден...

Мамам, ние от съвсем малък си го мием с гъба и по-точно с тези ръкавици, които са за баня. Имаме с пате, с формата на прасе и куче. Simple Smile Преди това изхвърлихме 2, които вече бяха оползотворени максимално. Като не си представяйте едно лудо търкане до червено.  Naughty Просот като малък го минавах съвсем леко, а сега търкам една идея по-силно, че вярно има повече за търкане.

Красенце, ще ти върви по вода идната година... Wink

Бобче, нямате ли познати с деца на възрастта на Мила и Йована, та да си ходите на гости?  Hug

# 722
  • Мнения: 434
Краси, честит рожден ден! Здраве, мир и любов! и да отидете до морето тази година!
  Hug


Mama-am, не ползвам гъба, не ползвам и никакво миещо средство, само с вода й мия тялото. според мен й стига сапуна, който й се стича от косата  ooooh! с пяната позамазвам отгоре-отгоре и айде, следващияяяяяя  hahaha

# 723
  • Мнения: 65
Хейли, честит рожден ден, бъди все така готина, добра и всеотдайна мама, жена, приятелка и  съфорумка!!! Весело изкарване на празника!

Лурдес, извинявай, пропуснах вчера да ти честитя за малката голяма рожденничка, да е много здрава, винаги усмихната и много, много щастлива!

Момичета, благодаря на всички ви за окуражителните думи Hug Hug Hug, много се радвам, че ви има и че ви познавам Hug


mama - Smehorana, явно децата ни освен адашки са също и двете любителки-градинарки  Laughing, Ани и нея не мога да я откъсна от тревата, определено природата я влече, но мен пък ме е страх да играе много там, че навсякъде е "минирано" от кучета, сега със затоплянето на времето ще се появят и кърлежи...
Бобинка, на мен ми се е случвало да се оцвети някоя дрешка, но ако е съвсем слабо след 1-2 изпирания оцветяването се маха. Но предполагам, че препарата, за който Мишанка пише определено ще свърши работа.
Бобче, а вие кога ще празнувате Великден, по норвежки или другата седмица с нас?
Mamam-am, и ние за сега къпем без гъба, всъщност мисля така и да продължаваме. Аз самата не използвам и не съм привърженик на гъбите за баня, все си мисля, че заради постоянната влага са развъдник за разни бактерии и микроорганизми, но знам ли, може и да не съм права. 

# 724
  • Мнения: 1 298
Марта,  Hug Не губи надежда, ще има и друг път.
Явно нещо не е било наред, аз месец преди да забременея с Нико също имах спонтанен 5 г.с.

Лурдес, честито на Лидия! Heart Eyes

Краси, приятен празник днес! Ама мнооого си млада, бе! Laughing Hug

Хора, убихте ме с това обличане, хехе. Направо ще замълча за нас,
че ние сме много "голи" навън. Тук за съжаление е кофти времето, днес към 13 градуса,
но Нико досега игра по бос крак на двора.

Опитах се да направя малко шопинг, но не става с двамата.
Нико мрази магазини, само като вляза в някой и почва да мрънка и пищи.
Успя да ми вдигне до 12.00 кръвното, голяма панта е станал.
Сега го наказах да спи.  Mr. Green Ама съм лоша, хаха.

Утре ще боядисваме яйца и правим козунаци.  Heart Eyes

Бобче, няма ли забавления за деца при вас? Тук е пълно с разни фермички, паркове,
има и затворени клубове.

# 725
  • Мнения: 53
Днес се заех с бойната задача да науча моето девойче най-после какво е предназначението на гърнето и до този момент имаме 3 успешни попадения.  Grinning Първият път като се изпишка, гърнето запя и тя беше много очарована. Вторият път вече знаеше защо сяда и веднага се изпишка. Сега също веднага.  Crazy Дано нещата вървят така гладко и занапред.  Flutter

За обличането на децата съм на мнение, че всеки си има преценка как да облича децата си. Аз лично също обличам малко по-плътно моето дете, едно, че трябва много да я пазя и друго, че съдя по себе си - аз все още не съм се съблякла по къс ръкав. Топло е в определени дни, но е толкова променливо... Има време за по-голямо разголване. Те ако сега ходят по тениски, лятото излиза, че трябва да са голи ... Rolling Eyes Но всеки има различно виждане по въпроса.  Peace

MartakEly
, много прегръдки  Hug Hug Hug Ще си дойдат нещата на мястото си!  Hug

# 726
  • Мнения: 120
Хейли,честит рожден ден! Много радост с тримата мъже вкъщи и много изпълнени мечти  bouquet
БОбинка, ето това http://www.k2r.ch/k2r_at_de/Vorwaschbehandlung/k2r_gallseifen_fleckenloeser.php
Има го в Пикадили и е към 6 лв. За съжаление нямам от него под ръка и иначе можеше да ти услужа
ЗА обличането-водя се по мен, но Гого е по-топлокръвно и обикновено имам нещо под ръка за преобличане или пък му слагам жилетка,която ад мога да сваля. Аз, например спя завита до ушите, не ми е комфортно иначе. Той ,ако е завит така, се изпотява зверски,да не говорим как се мята,за да се отвие Party
Скорпионче,  HugВашите ще свикнат с идеята за още едно бебе, не ги мисли тях. И на тях им трябва време

# 727
  • Мнения: 62
Момичета, благодаря за отговорите  Hug Даже ме разсмяхте с тях  Laughing Май излиза, че е все тая с какво се къпе, важното е дейността да има успех  Laughing Аз съм си харесала едни гъби с форми на животни и ще си взема от тях, най-малкото за мое и на малчо забавление  Mr. Green Макар че думите на Мartak за бактериите ме карат да се замисля Thinking
Eva браво за успеха с гърнето - все така да продължавате!
Аз още събирам сили и смелост да се захвана пак с тази задача  Mr. Green
За обличането - аз обличам детето както и себе си - просто съм малко зиморничава и ако му обличам +1 дреха ще прегрее сигурно. В момента излиза с боди и блуза, а ако е по-хладно и тънко якенце. Май е нормално като ви чета.
Хайде, че ми изпозатри лаковете и сега мрънка, че ги няма  hahaha

# 728
  • Мнения: X
Хейли, честит рожден ден! Много щастие и сбъднати мечти!  newsm38

Лурдес, да ти е жива и здрава принцесата! Скоро да ни се похвалиш с нова бременност!  Hug

MartakEly, силно  Hug. Пожелавам ти скорошно забременяване и една безпроблемна бременност.

Скорпи, за известно време по-малко комуникирай с вашите и се усамотете с мъжа ти и Алекс. Сигурна съм, че скоро ще очакваш новото бебече с нетърпение  Heart Eyes.

Смехи, браво на Йони и Еви гушка дървета  и обича да тича по тревата  Heart Eyes.

Толкова се радвам, че е петък и таткото ни си идва след малко.

Хубав ден на всички!

# 729
  • Мнения: 42
Hodix na lekar, ima plodno sakche, no oshte ne se znae ima li jiv plod. Kaza, che v moq sluchai, kakto sam sekcio e riskovano iznosvaneto, no po-riskovano e aborta. Samo ne razbrah zashto. Ta sled Velikden shte stane qsno za sarchitzeto.

# 730
  • Мнения: 2 286
Скорпионче, дано всичко е наред! Пожелавам ти от сърце да намериш спокойствие и скоро да се вълнуваш много за новото бебче. Когато разбереш, пиши кога ти е термина Heart Eyes Hug

Днес след обяд моето бебе беше единственото навън. Имаше само дечица от 5-6г нагоре Rolling Eyes .
Ама пък ние си поиграхме час и половина Party .
А Симеон днес спа 4ч Shocked . Явно много се е уморил днес от детския клуб.

Много ми е мило като чета поздравите ви за мен Hug Hug

# 731
  • Мнения: 42
Krasi, mersi mila, mnogo se radvam, che pisha v tazi tema i che vi ima. Inache ako vsichko e nared - dekemvri.

# 732
  • София
  • Мнения: 548
hailie, Честит рожден ден! Бъди много щастлива, обичана и обичаща!

 Скорпи - миличка, искрено ти пожелавам всичко да се нареди при вас както желаете с половинката ти.

 НИе следобед така и не излезнахме, защото Гого спа до късно. Но сутринта бяхме в Люлин, а по обед на нашата площадка. Аз все още си слагам чорапогащник на Гого. Не бих казала, че го навличам, нито че го държа леко облечен. То си е до дете и усещане.

 МАртакЕли - много съжалявам, че така се е получило с точицата.  CryДАно скоро се възстановиш физически и психически. Имам позната, с доста неуспешни бременности, но сега е с 2 прекрасни дечица. Сигурна съм, че и при Вас всичко ще се оправи. Само имайте сили!  Hug
Има някаква вероятност в края на месеца да дойдем към СЗ. ЩЕ се радвам да се видим.

 

 

# 733
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мила, има забавления за деца, но тук не е Холандия. Като е празник, всичко е затворено, разбирай- всичко. едно кафе нямакъде да изпие човек.
Има луна парк в града, но вятъра е ужасен и леден и просто нямаше шанс и 5 минути да останем там. а се пробвахме  Rolling Eyes

Марта празнуваме си нашия Великден. За мен тази неделя си е цветница  Grinning

Опитвам да науча Мила на гърне. Опика ми пода днес,  цял ден мия след нея  Crazy.  Май още е рано  Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 486
Хейли,Честит Рожден ден!Бъди жива и здрава ,много щастлива и обичана!

Облаче,пътпъдъчите яйца са абсолютно същите на вкус ,но малки и за децата са по-атрактивни ,много по -полезни съставки имат.Моята голяма дъщеря много хапва целички,а голямо като сваря яде половинка  Crazy  Другото хубаво и натурално е рибено масло ,на него си пише "за костната система при децата",аз давам редовно!

Скорпи,секциото да не те притеснява.Аз второто родих секцио.Понеже загубихме бебето,и в моя случай лекарите ми казаха ,че минималния срок за следваща бременност е 6м и пак се ражда секцио.Аз забременях на 9м от предното раждане.Когато имаш малко дете както ти ,предпоръчват по-голям перод заради това ,че вдигаш и по-голямото дете и се натоварваш .Но 1,5г не е малък период.При аборт се изстъргва от матката ,а там е разреза от предното и е опасно от перфорация на матката.

Общи условия

Активация на акаунт