Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 87

  • 66 727
  • 741
  •   2
Отговори
# 30
  • AMS
  • Мнения: 6 435
Благодаря ви, момичетааааааа!!!
Радвам се!!! newsm18 newsm18 newsm18
Kurkumetka, ДА твоята дъщеричка беше, но не го написах, да не обидя някоя от мамите.
Хриси, ти оставаш на работа там, а ние сигурно след няколко часа си тръгване.
Валя,  коя е трета? - ами то за това беше такова положението около Керим - всяка се редеше и броеше едно-ТРИ, едно–ТРИ, едно–ТРИ... Две не виждаха.
Сега само ме е страх да не се разлютят Slawena и Cruela, но и те са зети. Аз само за малко така...
После те са на ред.
Благодаря за бозата!!!!

# 31
  • Мнения: 2 229
Искам да споделя този талант с вас






http://www.youtube.com/watch?v=6UuolIZlEyg&feature=related

# 32
  • AMS
  • Мнения: 6 435
Diva!!! Браво, удиви ме!!!! Laughing
Много ми хареса, мила, а и как колоритно си го описала!!!
Супер

sylia, и ти ме удиви в четвъртък!!!
С каква скорост пишеше само!!!

# 33
  • Мнения: 2
Дива, ще ме спукаш от смях!  Joy  Joy  Joy

Обаче да добавя, че лично аз съм се заковала там и тръгвам само с булдозери. Мога да се грижа за закуската на актьорския състав.

# 34
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Дива, убеди ме  Hug

Скрит текст:
Не знам, колко ще е свършена счетоводната им работа, ноо с камерата ще фнимавам много. Има голяма опасност обаче да ме уволнят, защото сериала може да заприлича на документален филм за Енгин  Joy  Joy  Joy

# 35
  • Мнения: 1 410
Марианка, Hug Hug Hug

За Облака:

И на мен не ми стана точно ясно защо Сердар се сърди на Нарин,ама като я гледам - тя не се стресна много от това,то вече какво може да я изплаши?!?! newsm78
Според мен Сердар разбра грешката се след разговора с майка си и сега е по-ядосан на себе си, отколкото на Нарин. Когато разбра, че тя ще заминава помисли, че се е предала. Няма и представа какви са нейните планове. Според мен те изобщо не включват нито заминаване, нито Харун...

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 115

Марианка, специално за теб!
http://www.youtube.com/watch?v=Mab99Hr3HcA&feature=related
Дано не бъркам. С огромни благодарности за труда ти!  newsm51

Право в десятката.

# 37
  • Мнения: 9 755
                                               МАРИЯНКА - за новата тема

di...va rotfImao rotfImao rotfImao  много си сладкодумна

Скрит текст:
Черпя  всички дами в които са в темата в тази съботна вечер със силистренска кайсиева ракия и шопска салатка Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 208
Дива,  bouquet  bouquet  bouquet
Прочетох го два пъти и много се смях,много си уцелила..... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 39
# 40
  • Мнения: 4
di...va    newsm51 , прекрасен сън ! Аз направо предлагам да отиваме  Heart Eyes  Тъкмо ще съблюдаваме процеса на снимане и ще премахваме това, което не ни харесва  Joy

Мерси за подсказите! Страхотни сте момичета  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 208


във фейса момичетата май се организират да ходят пролетта......
колко му е и ние да се организираме.....сега са евтини екскурзиите до Истанбул.....

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 21:23 от evelin

# 42
  • Мнения: 0
http://vbox7.com/play:4ad4d9652b                                                                                                                                     момичета,искам да споделя с вас този сладурко Embarassed

# 43
  • Мнения: 326
di...va   ,направо уникално си го описала! Страхотно! Накара ме да мечтая! А ако има и снимки от мястото на събитието ще е супер!

# 44
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 Hug, Lilims,

Скрит текст:
 bouquet Шопската мога да я докарам, ама силистренска кайсиева - не. Много ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт