Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 87

  • 66 843
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 335
 Laughing Не беше зле наистина да се пращат и снимки и видеоматериал от мястото на събитието, особено от тези на първа линия до Енгин  с раните и ...целувките. Поне това за нас, другите...Или поне до другия сън в който и някои други може да се вредят  Joy Joy Joy.
di...va, не знам това наистина ли е сън, обаче имаш уникална дарба да пишеш и анализираш. Което те прави достойна в следващия сън поне да си сред сценаристите  Laughing!

# 46
  • София
  • Мнения: 208


Енгин ако имаше брат/а дали има newsm78/може би щеше да изглежда така?!?! newsm78
А дано има,че да си поделят малко фенките...... Joy Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 40
Специално за домакинята!

# 48
  • Мнения: 1
Доколкото знам има  1 брат и независимо колко е зает винаги намира време да се види с него.Това го знам от българският фейс фен на Енгин.Даже бяха публикували и снимки от едно кафе с брат му.Естествено отдалеч и брат му не беше на фокус а само Енгин.Ако това е публикувана моля за извинение

# 49
  • Мнения: 2 229
Има,Евелин,много си приличат,но е по-несимпатичен от Енгин.Не мога да намеря снимката от плажа от лятото-и той е много висок и слаб,мургав и с дълга черна коса Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 208
От съня на Дива............всички чакаме Енгин да влезе...........и той идва:
Скрит текст:
Хриси,само твоя аватар ми свърши работа......... Laughing Laughing Laughing


KIKI 75,dettodorowa,Благодаря ви за инфото,интересно ми е да разберем нещо и за семействата им.....

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 52
  • Мнения: 326
Има,Евелин,много си приличат,но е по-несимпатичен от Енгин.Не мога да намеря снимката от плажа от лятото-и той е много висок и слаб,мургав и с дълга черна коса Laughing
Ако поне малко прилича на Енгин ,и той ще влезе в употреба!  Grinning Laughing Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 335
Искам да ви питам нещо, може би сте го споменавали/ако е така се извинявам/,но аз сега за първи път прочетох във фейса за него.
На Енгин му казвали kara olan или нещо от този сорт.Опитах се да намеря снимката, на която го пишеше, но има много снимки и така и не успях. Чували ли сте този прякор и какво значи,знаете ли?

И на мен ще ми е интересно да видя брат му и изобщо цялото му семейство!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 51
di...va, изби рибата с този сън  Joy Joy Joy Кикотех се с глас, ти си номер едно  newsm10  love001 Такъв точен анализ на всяка една от нас, направо съм без думи  #Crazy #Crazy
Това е най-готиното нещо, което съм чела в този форум, поздравявам те от сърце  Hug Hug И искам сънят да има продължение  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Само не можеше ли да мине един синеок рибар по потник

ПП Марианче, за новата тема

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора айдааа  #Crazy #Crazy #Crazy

# 55
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
evelin    Joy  Joy  Joy  newsm10
Аз тая вечер съм в "Облаците", за това и нямате трейлъри и снимки от мястото на събитието.

Л_Д, kara olan наричаха Керим в затвора. Кара е черен, не знам има ли нещо общо, с това, че беше постоянно мрачен.
На мен пък брат му въобще не ми хареса. Доста черничък беше, не знам дали се е пекъл много на плажа или просто е по-мургав.

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 22:04 от hrissi_sz

# 56
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Л_Д,

Не съм навътре в нещата що се отнася за Енгин, но докато беше в затвора с kara olan се обръщаха към Керим останалите съкилийници.

# 57
  • Мнения: 1
Дива  Hug чак и мен ме има ! Поласкана съм  Blush , и все пак ако може да ме подбутнеш другият път с Детелинка към Тойгар. Поне в един сън да се запознаем  Blush

Признавам си,че на това "Zlatina, е до прозорците и гледа навън. Чака някой и ето че се оживява - минава един мърляв клошар теглейки количка с отпадъци, но тя го разпознава по сините очи и се втурва навън. Nelka123 хуква след нея, да я спре, но се сблъсква с облаците и не успява да излезе." се смях с глас  tooth Злати, Златиии какви ги вършиш ти пак, нямаш спирка  hug newsm62

# 58
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

Злати, ето ти рибаря по потник:

Скрит текст:


Опс сори, Енгин мина и ми се разтрепераха рацете, та нещо ми се размърда камерата

# 59
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Fatmagül - Kerim

Общи условия

Активация на акаунт