ТРЕТИ клас! - 3

  • 53 073
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 159
Честит рожден ден на Детелина!Да е здрава и щастлива!Малко на патеричка,но от сърце!
Ивиче,утре тръгваме,но интернета е с нас навсякъде,така че ще се включвам.
Хм,да ти пратя морските си снимки?Ще ти задам тема,над която да се трудиш:"Как от 35 годишен кит да направя 19 годишна русалка".

# 691
  • Мнения: 3 034
Деси макс, чак кит не си, хайде сега....виждала съм те. Пък и аз съм още начинаеща в обработките, прати ги на EliG. То и аз не си публикувам мои снимки, че нещо въпреки всекидневните коремни преси, резулатат - никакъв.  Confused Само Марена като ме снима, изглеждам хубава, така че съм я зачислила за личен фотограф. Mr. Green

# 692
  • Мнения: 1 159
Пращай ми я!Утре тръгваме,тъкмо ще има време да дойде!И аз искам да изглеждам добре!Миналата година племенницата ме снимала от ужасен ъгъл.Вечерта разглеждам снимките и си викам:"Яяя,тая лелка има като моя бански и моята шапка е същата..."Пък то-аз съм била  ooooh!!А едно време какви снимки имах...(това прозвуча като скеч на онези дядовци от "Комиците")!

# 693
  • Мнения: 3 034
 Joy Уби ме просто с тази история.
/хм, не че и аз нямам подобна, ама като я прочете човек, е по-смешно  Laughing/

# 694
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
ЧРД на Дети. Много щастие и здраве.   bouquet

При нас ваканцията тече с пълна пара. Сега са на морето. Купих и тетрадки вчера. Останаха още бои, нотна тетрадка и тетрадка речник.Още и екип за физическото  Wink Още доста неща има  Crazy

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 4 099
брей, много от рано се подготвяте, аз чак след 15-ти септември като каже госпожата какви теетрадки и т.н иска и тогава се затичвам да купувам

# 696
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Брат и ще е в 7 клас и затова от по рано.  Peace Иначе ми е трудно и за двамата да бъде едновременно. Laughing Той е с претенциите за цвят на тетрадките да не са с картинки да не са еди какви си Crazy  Joy Joy Joy и затова от сега. Laughing А при нас госпожата, няма претенции, иска само да са подвързани  Peace

# 697
  • Мнения: 4 970
Аз днес купих помагалата - заедно с подвързиите към тях - 38 лв, да ми е честито! Тетрадки и т.н. ще купувам допълнително, вероятно след родителската среща, която още не се знае кога ще бъде. Ще трябва и за детската градина някоя и друга тетрадка, моливи, лепила, ножици и т.н. А от догодина като се замисля, че ще имам и аз двама ученика.... Crazy
Честит празник на Детелина!
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 698
  • Мнения: 6 031
Честит празник на Детелинка и от мен!

Деси, приятно изкарване на морето!

# 699
  • Мнения: 1 159
Благодаряяя!
Ама не съм ли синоптик,кажете?Чудесно временце ще улучим,имаме и нови шезлонги.
Доволна съм от себе си!Този път взех двойно по-малко багаж от обикновено.Все тъпча излишни неща!
Макс чете Ян Бибиян.Дори самоинициативно я натика в куфара.
Бети,аз помагалата ги облепям с едни самозалепващи се подвързии.Те са на листи.В "Т-маркет" ги бяха намалили по 0,19 лв,а е голям листа.Някои книги спасих с такава подвързия.А от Метро взехме хубави тетрадки-по 60 стотинки са.
Гуменки и дънки трябва да купим.Раницата е здрава,няма да се подновява.Ама зимно яке и обувки-йок!

# 700
  • Мнения: 4 204
Честит празник на Детелинка на патерици!
Безгрижно детство и желая!

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 4 099
Деси, приятна почивка, в най-големите жеги ще се разхлаждате, аз съм в отпуск другата седмица, дано да се задържи хубаво времето, че съм обещала на детето да ходим в Несебър в аквапарка

# 702
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Е браво на детето Деси и приятна и весела почивка.  Laughing

# 703
  • Варна
  • Мнения: 332
Гледам някои от вас вече са започнали подготовката за училище. Ние още сме на ваканционна и празнична вълна.

Днес ви черпя виртуално за двойния ни празник, Ники и аз имаме рожден ред Simple Smile Партито с децата ще е в екопарка, организирано от фирма Влъхви, дано се забавляват децата с многото приключенски игри.

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 10:40 от Snezha

# 704
  • Мнения: 6 031
Snezha Честит ви двоен празник! Весело изкарване на празника.

Общи условия

Активация на акаунт