Когато мъжът ти те изостави?

  • 20 266
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 803
По мое мнение не рови, не търси. Едно лайно ровиш ли го мирише. Гледай живота си, подреди си го.  Hug

# 76
  • Мнения: 51
 HugТочно така смело напред....ще ти иска по сто пъти дневно да се връщаш назад,но не го прави...и аз не слушах та сега се ремонтирам наново...то като си патил редно е да знаеш урока, ама нали съм инат да опитвам до дупка...вижте какво си намерих за гледане тази вечер...дано помогне на някого от нас....

http://letiya.net/content/za-letiya
http://child-psychologists.info/%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D … %82%D0%BE-%D0%BD/

# 77
  • Мнения: 15 941
Според мен мъжа ти го е треснала Андропаузата

http://www.segabg.com/article.php?issueid=356&sectionid=11&id=00004

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 6 247
Айде, айде, андропаузата им виновна. Някои не излизат от таз пауза цял живот.
Пък и не ми се връзва нещо в статията - хем налитат на жени, хем им намалявало либидото. То и аз мога да се оправдая, че пикът на женската сексуалност е към 35 и по тоз повод трябва де що видя мъж, да го онодя.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 478
Гледам, че андропаузата е при 50-55 годишните...тук става дума за доста по-млад мъж.

Това пък за пикът на женската сексуалност и 35-те години пък откъде го съчиниха? Моят пик тогава беше отдавна станал стръмен склон надоле.... Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 15 941
Цитат
Според някои специалисти андропаузата може да започне още на 35-годишна възраст

Пък и се наблюдава доста често това явление, мъж наближаващ 40 години да се сети, че видиш ли, сега му се живеело и колко време е изгубил и т.н.
Пък и щом е почнал да се конти е ясна работата - друга жена

# 81
  • Варна
  • Мнения: 18 170

Пък и щом е почнал да се конти е ясна работата - друга жена

А може би  мъж.  Thinking

# 82
  • Мнения: 55 046
Гледам, че андропаузата е при 50-55 годишните...тук става дума за доста по-млад мъж.

Това пък за пикът на женската сексуалност и 35-те години пък откъде го съчиниха? Моят пик тогава беше отдавна станал стръмен склон надоле.... Joy Joy Joy


И моят ! Blush

# 83
  • Мнения: 261
Здравей Janbi,подкрепям всичко писано от жените преди мене.И аз съм минала по този трънлив път преди години,не губи вяра в себе си и не се самообвинявай за неща който не са зависили от тебе- сигурна съм ,че си се опитвала да му угодиш всякакси на твоят мъж и накрая -не му било добре.Моята история не е по- различна от тези на другите-с една разлика-жената появила се в живота на бившият ми съпруг и заради която той ни изостави беше съпругата на брат ми.И така в един момент се разведохме и аз и брат ми.Родителите ни трудно преживяха този шок,но ни подкрепяха и излязохме от тази криза.В момента имаш нужда от приятели до себе си за да говориш и да излееш болката от изоставянето.Едва ли си заслужава да се бориш за мъж който се отказал от тебе и детето ви заради суетата си ,че се чувствал  подмладен.Ако имаш нужда от приятелско рамо  пиши ми на лични.

# 84
  • Мнения: 6 214
-жената появила се в живота на бившият ми съпруг и заради която той ни изостави беше съпругата на брат ми..
Колко гнусотия има по този свят  Sick Sick

# 85
  • Мнения: 55 046
-жената появила се в живота на бившият ми съпруг и заради която той ни изостави беше съпругата на брат ми..
Колко гнусотия има по този свят  Sick Sick

Сериалите пасти да ядат ! Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 2 510
Да.
Моята приятелка ги раздели кръстницата им на сватбата. Трите бяхме съученички от деца.

# 87
  • Мнения: 6 214
Да.
Моята приятелка ги раздели кръстницата им на сватбата. Трите бяхме съученички от деца.
Имаха ли църковен брак?

# 88
  • Мнения: 55 046
Да.
Моята приятелка ги раздели кръстницата им на сватбата. Трите бяхме съученички от деца.

Как на сватбата , бе Снеже ? newsm78
А след това ? ooooh!

# 89
  • Мнения: 6 214
Сигурно след сватбата е станало.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт