Когато мъжът ти те изостави?

  • 20 268
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 55 050
Сигурно след сватбата е станало.  Peace

Ох , аз пък си представих , че на сватбата е станало нещо ... Crazy

Иначе и аз имам колежка , която се разведе , защото мъжът й се залюби с кумата им , после се ожениха ! Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 6 214
Сигурно след сватбата е станало. Peace
Ох , аз пък си представих , че на сватбата е станало нещо ... Crazy Иначе и аз имам колежка , която се разведе , защото мъжът й се залюби с кумата им , после се ожениха ! Rolling Eyes

Ох, защо на мен умът не ми ги побира тия работи, сякаш падам от друга планета  Shocked

# 92
  • Мнения: 3 659
На мен също тия неща много абсурдни ми се струват. Хората нямат никакви спирачки пред "любовта" Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 2 510
Не на сватбата, а 17 години след сватбата им. И досега живее с него, въпреки, че не са разведени.
Нямаха църковен брак. Тогава не беше позволено.

# 94
  • Мнения: 55 050
Моята колежка се разведе , когато детето им беше на 6 ! Rolling Eyes

Твоята пак е имала по-дълъг брак ...
Не , че това има значение за предателството ...

# 95
  • Мнения: 3 659
Хепи, и ти пък. Какво предателство, любов е това, любоввввв #Crazy

# 96
  • Мнения: 6 214
Хепи, и ти пък. Какво предателство, любов е това, любоввввв #Crazy
Абе то любов, любов, но някои след такова предателство "не са със света" след това за цял живот.

# 97
  • Мнения: 2 510
Моята колежка се разведе , когато детето им беше на 6 ! Rolling Eyes

Твоята пак е имала по-дълъг брак ...
Не , че това има значение за предателството ...
Да, само дето 10 години преди това са били заедно.
Тя се развежда с мъжа си  и тръгва със съпруга на приятелката ми.
Голямото дете е знаело. Беше на 16 години. Момчетата учеха в едно училище през една година.
Не е за приказка.

# 98
  • Мнения: 55 050
Много гадно ... Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 6 214
наистина ужасно грозна история. Но интересното е, че има една категория хора, които с гордост се хвалят, че са част от подобни истории  #Crazy #Crazy

# 100
  • Мнения: 3 659
Тази категория хора, ще ти каже, че имат право на щастие и любовта е всичко Thinking

# 101
  • Мнения: 6 214
Тази категория хора, ще ти каже, че имат право на щастие и любовта е всичко Thinking
не, че и това не е вярно ... Thinking темата е сложничка и многостранна.

# 102
  • Мнения: 51
 SadНенормалници...
вярно "турските" пасти да ядат...и моичкия сега живее с едно от бившите си гаджета...децата трябвало да са приятели и прочия теории....малеее...как да не потрошиш някого,но...търпение и това ще примине.лошото е, че ние губим себе си опитвайки се да отговорим на въпроса защо...пък то защо нямало...бил влюбен...обичал я...ами чудесно през вратата и завинаги ...къш....слизай от клона маймуно,че ми писна.на практика ми направиха услуга...както и на пишещите по горе жени....време е очите и ушите да бъдат отворени....слънчев ден ви желая.
А колкото до пика за женската сексуалност...тук съм,чакам я да дойде  Laughing Laughing

# 103
  • Мнения: 51
Хепи, и ти пък. Какво предателство, любов е това, любоввввв #Crazy

 Thinking ех...така е..как да се бориш срещу любофффффффта.като те напъне съвсем случайно трябва да и се отдадеш Joy
но аз защо не съм я срещала не знам.... newsm78

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 5 753
Как да се бориш с такава огромна либоф? В един момент тя ти отваря очите и виждаш: мрънкаща жена, която само изисква. Деца, които са отговорност. А либофта....тя те чака. Тя не мрънка, не ти търси отговорност, не изисква /първите два месеца/  Laughing
Класика в жанра. В един момент чуваш за себе си. Ти си мрънкало, ти ме изнервяш, само искаш, не ме разбираш.....И се чудиш. Добре де. На работа ходя, дом гледам, деца гледам, добре изглеждам....Той ме превърна в даденост, рядко се сеща....И отговора е ясен. За да бъде тази либофффф толкова прекрасна....трябва да има един лош.
И след тази порция от "сладки" как да те гони чувство за вина  newsm78 Поне аз чувство за вина не изпитвах, но БНД спомогна много за това с безумията си в онзи момент.

Общи условия

Активация на акаунт