Слънцезащита

  • 29 296
  • 450
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 47 990
нямам идея и аз питах и не знаеха, но казаха, че мн клиенти го търсели и нямало никъде...

# 226
  • Варна
  • Мнения: 2 678
нямам идея и аз питах и не знаеха, но казаха, че мн клиенти го търсели и нямало никъде...

Хммм може пък да го пуснат съвсем изчистен /нали последно е с химични филтри/. Но си мисля, че марката А-Дерма няма как да остане без слънцезащитен крем  Simple Smile

# 227
  • София
  • Мнения: 47 990
може и само вносът да е спрян, не самият крем Wink

Мисля че беше коментиран като минерален без парабени.Но по принцип във всякакви продукти с друг тип консерванти/то няма и как да няма такива/те са маскирани под името "парфюм".


а когато козметиката е обявена за без консерванти и без парфюм?

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 23:57 от AnMary

# 228
  • Мнения: 10 300
Моят Биодерма свърши  Embarassed 
Браво на теб! По колко време прекарвате вън?

Ла Рош имат и т.нар. икономична опаковка на детското мляко, 300мл е, за цената обаче ще излъжа. Mr. Green

# 229
  • Мнения: 67


Не  по цял ден, но я мажа обилно както препоръчахте  Mr. Green Мажа крака, ръце и лице   като гледам да се покрие хубаво цялата кожа.  

# 230
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 5 706
До 1г не съм ползвала козметика за слънце, защото не съм я излагала на слънце. После купих Гарниер фактор 30 и съм доволна.

# 231
  • Мнения: 690
В сайта на Дм намерих тези кремчета за деца:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/alverde_home/al … creme_lsf_30.html
http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/alverde_home/al … creme_lsf_30.html
макар и да не са с 50-ти фактор. Пише и съдържанието, надявам се е правдиво. И изобщо дали са внесени в нашенските магазини ДМ...

# 232
  • София
  • Мнения: 47 990
да, има ги.... аз също няколко пъти ги споменах назад, но за мен това, че не са 50 фактор си е минус, който не мога да прескоча, особенно когато става дума за плаж Wink

# 233
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Angel_Dust ,на въпроса ти по горе не мога да отговоря точно.Това за парфюма съм го чела преди време имаше една тема за козметиката и съставките и /ще я потърся и ако я намеря ще дам линк/,в която имаше един специалист CI ,който като му опишеха съставки на кремове и др.козметични продукти даваше мнение за безопасноста и ефикасноста на продуктите.По спомени излизаше че един на 1000 продукта е безопасен и си струва парите.Като се коментираха и доста скъпи марки.В крайна сметка спрях да чета там защото излиза че всичко е отрова и трябва едва ли не да лягаме и да чакаме да умрем ако мога така да се изразя.

Ето линка към последната тема от този вид.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627897.new#new

Последна редакция: нд, 17 юни 2012, 17:12 от случайна непозната

# 234
  • София
  • Мнения: 47 990
ааа чак толкова не се вманиачавам...поне очевадните да няма...купихме дне 50+спреи за нас и 50+ крем за дечко, общо за 27лв ла рош...пък ще видим как са....

# 235
  • Мнения: 2 232
ааа чак толкова не се вманиачавам...поне очевадните да няма...купихме дне 50+спреи за нас и 50+ крем за дечко, общо за 27лв ла рош...пък ще видим как са....
Kъде е тая промоция, може и това да купя, защото лятото е дълго, пък сега ще ходим с майка ми на море, после с таткото и кремове ще трябват  Mr. Green

# 236
  • София
  • Мнения: 47 990
ами по аптеките, официално май 33 е цената, но в нашата аптека отделно има някакъв процент  отстъпка на всичко и толкова излезе..
http://multipharm.eu/product/1342/la-roche-posay-anthelios-la-ro … bebeta-spf50.html това е като има вариант спрея да е 30 или 50+ фактор...и двете ги имаше при нас.

# 237
  • Мнения: 2 232
тогава ще взема утре да разгледам пак да видя дали има и покрай нас  Mr. Green

# 238
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
ами по аптеките, официално май 33 е цената, но в нашата аптека отделно има някакъв процент  отстъпка на всичко и толкова излезе..
http://multipharm.eu/product/1342/la-roche-posay-anthelios-la-ro … bebeta-spf50.html това е като има вариант спрея да е 30 или 50+ фактор...и двете ги имаше при нас.
И аз си взех този комплект,но разликата в цената идва от продуктите. Този,който е 33лв е със спрей,а този от 28 е с лосион.  Peace Иначе е супер,вече е тестван! Flutter

# 239
  • София
  • Мнения: 47 990
за детето ли спрей?  не и на линка е крем и на нашият си има и стара цена 31 ли 33 ли...не знам...
и с 50 фактор за възрастни същата работа беше

Общи условия

Активация на акаунт