Ето идва пролетта и вече тупкат Октомврийските сърчица!

  • 28 283
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 26
Щастлива жена , да писала съм във форум за сватби - svatbata.bg.Наистина ли сме се засичали! Е, гати съвпадението!!! newsm10

# 691
  • Мнения: 130
А пробвайте с това : Хоризонтално - години на майката , вертикално -месец на зачеване :
                     18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Януари           Ж  М  Ж  М  Ж  М   М  Ж  М  Ж  М  Ж   М  М  М   Ж  М  М  Ж  М   Ж  М  Ж
Февруари       М  Ж  М  Ж  М  М   Ж  М  Ж  М  Ж  М   Ж  Ж Ж  М   Ж М   М  Ж  М   Ж М


Статистически няма особена логика  newsm78 Ако е верен - значи всички момичета в тази  тема, които сме на една възраст и сме заченали в един и същ месец - ще родим детенца от един и същ пол. Няма логика... Бтв, на моето детенце, без значение от пола, вече съм му избрала име Simple Smile Каквото и да се роди, все по един и същ начин ще се казва. По собствено и бащино име ще е унисекс. Само по фамилията ще личи пол.

# 692
  • София
  • Мнения: 104
А пробвайте с това : Хоризонтално - години на майката , вертикално -месец на зачеване :
                     18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Януари           Ж  М  Ж  М  Ж  М   М  Ж  М  Ж  М  Ж   М  М  М   Ж  М  М  Ж  М   Ж  М  Ж
Февруари       М  Ж  М  Ж  М  М   Ж  М  Ж  М  Ж  М   Ж  Ж Ж  М   Ж М   М  Ж  М   Ж М


 Бтв, на моето детенце, без значение от пола, вече съм му избрала име Simple Smile Каквото и да се роди, все по един и същ начин ще се казва. По собствено и бащино име ще е унисекс. Само по фамилията ще личи пол.
Е това вече ми стана интересно.

# 693
  • Мнения: 0
Poli много ми хареса линка, който си дала за пола на бебто. на мен ми излезе момче. Всички ми казват, че ще бъде момче, а и аз имам такова усещане. Чак края на следващата седмица съм на доктор, макар че не съм сигурна, че все още ще може да се разбере какъв е пола.
Аз не съм си купила все още никаква козметика за бременни, гледах кремовете на Мустела, но ми се сториха мн скъпи - 35 лв, ама по- натам сигурно ще си взема нещо.
И моето лице се изчисти, нямам нито петна, нито пъпки. Косата не ми се омазнява, но тя по принцип ми е доста суха.
Да ви питам на някоя от вас става ли й лошо като се вози в кола? Откакто забременях, ако не шофирам аз, направо мн зле ми става...
За лятната почивка, на нас ни се наложи да се окажем от екскурзията с кораб, но нищо следващата година ще наваксаме Grinning
Желая на всички хубава вечер  bouquet

# 694
  • София
  • Мнения: 3 789
На мен по всички тестове ми излиза момче, а и вътрешното ми усещане от самото начало е такова, а пък ние искахме момиче  Sad

Този тест, който пусна Поли, съм го правила на руски, така че ако някой съвсем не се оправя с английския - ще го намеря и ще дам линк Peace

В началото на темичката питах на кого му съвпадат предишните бременности с този тест, излязоха доста съвпадения, той съвсем малко се разминава с пуснатия от Нели
http://content.thebump.com/sitelets/chinese-gender-chart/#

За спорния пост на el_sol: като караща абсолютно безсимптомна рискова бременност, постоянно съм на тръни дали всичко е наред. Честно да ви кажа, предпочитам да ми се гади, да ми се спи, да имам апетит, отколкото нищо от изброеното  Peace

Почивката я изключихме моментално и категорично, изобщо няма да рискуваме с път, слънце и т.н.  Hug

Косата ми нито е станала по-мазна, нито по-суха - пак я мия на всеки четвърти ден  Peace

# 695
  • Мнения: 2
Че защо да не може на море? Релаксация, плуване, йодни пари....Само със слънцето да е умерено, с шапка на главата и под чадъра, да се използва сутрешното слънце и така. Даже ще е много добре според мен, макар че нашите планове за това лято май не включват море поради други пътувания.
Намерих един интересен линк за предсказване пола на бебето. Не е базиран на рождени дати и зачеване, а на други фактори и произтичащата от тях статистика. За първото дете ми позна. Позабавлявайте се и вие. Съжалявам само, че не е на български, но мисля, че и на английски ще се справите:
http://www.babycentre.co.uk/tools/baby-gender-predictor/
Тестчето е супер Grinning, но ми даде такъв отговор, че се посмях и той е, че имам равни шансове бебчето да е момченце или момиченце  Joy ако ми каже така и доки другия месец, ще е страшно съвпадение просто  Laughing

# 696
  • София
  • Мнения: 104
На мен по всички тестове ми излиза момче, а и вътрешното ми усещане от самото начало е такова, а пък ние искахме момиче  Sad

Този тест, който пусна Поли, съм го правила на руски, така че ако някой съвсем не се оправя с английския - ще го намеря и ще дам линк Peace

В началото на темичката питах на кого му съвпадат предишните бременности с този тест, излязоха доста съвпадения, той съвсем малко се разминава с пуснатия от Нели
http://content.thebump.com/sitelets/chinese-gender-chart/#

За спорния пост на el_sol: като караща абсолютно безсимптомна рискова бременност, постоянно съм на тръни дали всичко е наред. Честно да ви кажа, предпочитам да ми се гади, да ми се спи, да имам апетит, отколкото нищо от изброеното  Peace

Почивката я изключихме моментално и категорично, изобщо няма да рискуваме с път, слънце и т.н.  Hug

Косата ми нито е станала по-мазна, нито по-суха - пак я мия на всеки четвърти ден  Peace


Този калкулатор за пола го експлоатирам много за всички, за които се сещам  и почти няма грешка. Затова много му се надявам, защото ми дава глезла. Даже пробвахме да видим и за майка ми, ама баба е била на 16 като я е заченала, пък те почват от 18 Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 3 789
От всичките съществуващи тестове в Интернет не съм направила само този с пръстена, но само защото не съм се виждала с някоя приятелка  Peace

Daniela Mihaleva, според битуващите суеверия каквото сънуваш - обратното ще ти се роди  Hug

Да ви кажа, преди известно време се чудех на една моя приятелка, която категорично беше забранила на лекаря да й казва пола на бебето - искали изненада. Ама сега сериозно се замислям дали самата аз искам да знам със сигурност  Tired

# 698
  • София
  • Мнения: 104
От всичките съществуващи тестове в Интернет не съм направила само този с пръстена, но само защото не съм се виждала с някоя приятелка  Peace

Daniela Mihaleva, според битуващите суеверия каквото сънуваш - обратното ще ти се роди  Hug

Да ви кажа, преди известно време се чудех на една моя приятелка, която категорично беше забранила на лекаря да й казва пола на бебето - искали изненада. Ама сега сериозно се замислям дали самата аз искам да знам със сигурност  Tired

Деси, ако имаш възможност да пуснеш линкчета и да споделиш за това с пръстена ще съм ти много благодарна.
Аз със сигурност искам да знам пола, колкото се може по-скоро, искам да се настроя.

# 699
  • Мнения: 10
Здравейте дами! Hug
Голямо писане сте писали от сутринта на сам Peace
За сватбите и аз да се включа-ние се сгодихме преди година и половина на Канарските острови (по-точно остров Тенерифе).Но не смятаме да се женим.Направихме си го ей така за нас си да си засвидетелства ме любовта.И да си кажем,че сме готови да остареем заедно.Също и от там си купих ме халки и си ги носим.Без брак.И двамата нямаме мнение конкретно за брака.С него без него-важното е да се обичаме.
А на бъдещите булки -само хубави емоции.Знам какво е горе-долу.В момента сестра ми се подготвя за сватба,която ще бъде на 1 юли.Понеже жениха е грък,че ние тогава ще ходим там.С това да кажа и за почивките.Понеже сме си от Варна и морето е тук-нашата почивка ще е на остров Крит за сватбата на сестра ми.Вярно е,че август ще раждам,но не се притеснявам.Щом се чувствам ок-не виждам нищо лошо.
За козметиката аз съм заложила на био олио.
А за пола-знаех си аз ,че ще е момиче,а и исках адски много момиче.Тати нямаше претенции.Но ето,че вътрешното ми чувство не изневери.Когато доктора потвърди,че чакаме дама останах много доволна Mr. Green
За прегледите аз ходя на две седмици.Тази седмица ни е ред.Нямам търпение вече.На частно съм,може би по здравна каса е различно.

# 700
  • Мнения: 2
От всичките съществуващи тестове в Интернет не съм направила само този с пръстена, но само защото не съм се виждала с някоя приятелка  Peace

Daniela Mihaleva, според битуващите суеверия каквото сънуваш - обратното ще ти се роди  Hug

Да ви кажа, преди известно време се чудех на една моя приятелка, която категорично беше забранила на лекаря да й казва пола на бебето - искали изненада. Ама сега сериозно се замислям дали самата аз искам да знам със сигурност  Tired
Деси, дано да е така както казваш много ще съм щастлива, а иначе за изненадата за пола е хубава идея стига да можеш да устискаш до октомври без да знаеш, аз като се познавам веднага ще започна да любопитствам, какво ще е бебчето и няма да мога да издържа Joy

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ето ме и мен  Hug
Аз теста няма да го правя,защото се връщам от преглед и сме 100% с момченце Simple Smile
Стана ми тоооолкова готино,защото аз така си исках,като гледам каква любов са мъжът ми и неговият брат и някакси си представям живот и здраве и нашите мишлета така.  Heart Eyes
Почивка още не сме планирали,но мисля да гостуваме на моите родители май-юни ,които живеят в Майорка за 2-3 седмици и ще са достатъчни.Аз лично след 7-ми месец не бих рискувала да пътувам,да ходя на плаж и т.н.,защото всичко може да се случи.

# 702
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета,искам да попитам-нормално ли е като легна и да ме наболява ниско долу,като сменя позата да минава,а вече два дни да ме наболява почти постоянно и по някое време да минава,болката не е силна.Като се изправя права ми няма нищо.

# 703
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, ако имаш възможност да пуснеш линкчета и да споделиш за това с пръстена ще съм ти много благодарна.
Аз със сигурност искам да знам пола, колкото се може по-скоро, искам да се настроя.

С пръстена се прави така: откъсваш косъм от главата си (в някои варианти - взимаш конец). Завръзваш пръстен, който носиш често. Слагаш си ръката на масата с дланта нагоре. Друга жена взима конеца, слага го на дланта ти, след това го вдига и пуска три пъти (допирайки го до дланта ти). На четвъртия път го вдига на около 5 см. над дланта и се старае да не си движи ръката. Ако пръстенът започне да се върти в кръг (или да описва кръгове) - момиче, ако започне да се клати настрани - момче.
Същото гледане се прави и над корем (но ми се струва, че трябва да е по-голям вече), само че резултатът е обратен - кръг - момче, полюшкване - момиче  Hug
Плами, честити сини гащи   bouquet
Даниела, и аз едва ли ще устискам  Wink

# 704
  • Мнения: 5
Ето, че пак момче ни излиза, от на Нели калкулатора. От всички калкулатори за пол все момче излиза, освен това, нали ви казах, че и всички близки и познати само за момче ми говорят. Та, ако накрая се окаже момиче, ще е голяма изненада Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт