Ето идва пролетта и вече тупкат Октомврийските сърчица!

  • 28 284
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 387
на мен навсякъде момиче ми излиза...и с пръстена съм го правила с първата бременност...излизат ми три момичета...може да се прави на жена която е бременна или раждала...излиза за всички деца...като се вдигне първият път пръстена излиза за първо дете, след това пак се допира, пак се вдига излиза за второто и така...на мен на четвъртия път не ми се движи...правила съм го на много мой приятелки и излиза супер вярно...бях го забравила, но може би това е едно от най-точните...пробвайте на майките ви, на приятелки с деца, дори такива които имат...

абе колко е вярно незнам, ама нали знаете надеждата крепи човека... Laughing

ние понеже на море ходим все август напоследък и то след 15.08 и сега просто не знам как ще съм...ако всичко върви ОК, ще отидем с подготовката обаче да проуча болници и прочие...че знае ли човек...аз ще съм в 8м тогава и моя мъж може да го хване страх с малко дете и бременна жена...миналия път бях в 4-5м някъде. пък и бяхме само двамата...
иначе обожавам да съм на плажа и във водата, и обикновено чакаме катерина да заспи и да се топнем двамата заедно, винаги сме на първа линия...така, че варненки живот и здраве чакайте ни август...Simple Smile

аз по цял ден съм на вън и чета от телефона, ама не всеки път имам добро покритие и възможност да пиша...днес беше много хубаво, само където мойто не пожела да спи и сега си взима следобедния сън, а довечета до среднощ...

Щастлива жена
, благодаря сърдечно за милите думи...описала си ме толкова точно..аз винаги съм била на опозия, ей така за спорта... Mr. Green разбира се приемам чуждо мнение, подлагам го на съмнение, минавам си го през моята призма и след това го приемам...мога да съм много мила, ама съм много искрена, толкова че чак понякога съм зла...ама кво да направя...преди време трябваше да станем с моя мъж кръстници на едни от най-добрите ни приятели и една седмица преди кръщенето Коко(мъж ми) разбра, че няма как да се смени за кръщенето и им каза...и те до последно не ми казваха аз ли оставам кръстница или не...уж искаха да сме ние, а всъщност са искали само него...на кръщенето отидох и бяха решили да не съм аз, ок...казаха, че ще са други техни близки приятели, за да са семейно заедно( а по принцип в кръщелното кръстника е един) и вместо да са семейно на церемонията, беше само жената, а мъжа и някъде се моткаше из църквата...за мен беше много обидна самата им постъпка, нито съм толкова вярваща, нито нещо...но много се обидох от това, че не можаха да ми каат в лицето, не искаме ти да кръщаваш детето ни...съответно аз си тръгнах и не отидох на почерпката в ресторанта и повече не си говоря с тях...Коко се вижда с мъжа от време на време, а жената е видял преди няколко дни, тя е питала за мен, как съм това онова...днес я видях и казах, само едно "здрасти" не можах да се пречупя за повече...такава съм...ама не мога бе...

Канела вашата градина е уникална бре...ама ти пък като си бременна, не си ли каза да ти направят място...много кофти ситуации...

аз викам да се спра, че пак много се заобяснявах... Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 0
здравей те момичета аз от вторники съм в Майчин дом вкараха ме по спешност с кравоизлив сега положението е овладяно но ще лежа тука повечето време. Пазете се момичета прегръща Ви силно, важното е че бебето е добре, ще лежа и ще правя каквато казват докторите

# 707
  • Мнения: 1 499
Здравейте,
аз днес бях на скрининг. Всичко си има както трябва бебчо (пу-пу), много мърдаше и беше застанал не както трябва и трябваше да ставам и да "танцувам" да го преместим Simple Smile.
Лекарката каза "най-вероятно е мъж, много е съмнително"  Simple Smile, но това което ме изненада е че направи уговорката, че има 10-ина % вероятност да е момиче все пак, защото до 14 седмица това което се вижда можело да се прибере. Т.е. след 14 г.с. било 100%.
Мислех да не правя БХС, ама тя каза че сега се правело по-рано в първи триместър (за разлика от преди 3 години) и набързо ме убеди и ми взеха на място кръв и я пратиха и така.
koni1976Hug Hug Hug, браво че всичко е наред вече.
А от tory, новини няма ли Sad

# 708
  • Мнения: 387
koni1976 там си в добри ръце, дано се закрепиш бързо и да си лежиш после вкъщи, ако се налага... Hug

# 709
  • Мнения: 37
момичета каква козметика ползвате за гърдите и корема
Аз четох, че е важно да се подхрани кожата от самото начало, и въпреки, че още
не ни личи много, все пак има разтягане в корема и гърдите.
Рових се из по-стари форуми и видях, че всяко майче си харесва различни мазилца-
Мама дона на Чико, Палмерс, бебешко олио джонсън, някакво специално мазило
на д-р еди кой си, прегнакеър и още много други.
Аз след като изчетох какво ли не за мен реших:

Сега си мажа гърдите и корема с Мама Дона на Чико, но то е над 25 лв.
и за цялото тяло си взех бебешко мляко на нивеа - около 6 лв.
Когато коремчето ми порастне ще си взема някакво олио.

Истината е, че най-голяма полза има от домашната мас и захтина.

За съжаление, стриите зависели от сухотата и еластичността на кожата и
има майчета които, въпреки мазането имат стрии и такива които не са ползвали
нищо и са си ок.

# 710
  • Мнения: 53
момичета, виждам, че за моренце говорите...аз преди 10 минути резервирах една седмица на море-  :grinning039  newsm44:последната седмица на май   grinning039  grinning039. Като се върнем от там пък имам конференция - пак една седмица във Франция....и сега се чудя дали няма да ми дойде много newsm78. Но по принцип втория триместър се води най-подходящ за пътувания.

Кони пази се и всичко ще се оправи Hug

Ама колко булки ще си имаме:) голямо разглеждане на снимки ще падне после...

Лека нощ на всички и мноооого хубави бременни и бебешки сънища!

# 711
  • Мнения: 37
Момичета, колко много сте изписали, не мога да ви смогна да прочета всичко.

За пола - таткото много иска момченце, а пък аз искам
да му родя едно да миряса и после за мен едно момиченце Joy
Е разбира се каквото и да се роди, ще го обичаме безкрайно.
Аз непрекъснато го мисля като момченце, не знам защо.
Но от сега изпитвам огромна любов, по цял ден се хиля като зелка.

И определено съм станала много глупавичка, обаче изобщо не
ми дреме а и с таткото по цял ден се забавляваме с това. Grinning Grinning Grinning

За моренцето - определено много ми се ходи.
Мисля нещо за ол инклузив, там обикновено е по-спокойно.
Предполагам, че Юни е най-подходящо.

# 712
  • Мнения: 37
Кони, с теб сме и ти стискаме палци.   bouquet  bouquet  bouquet

# 713
  • Мнения: 2
Добро утро мацки:))
Много големи писарки сте да знаете.Simple Smile
Гледам много теми сте зачекнали:)
Първо- недейте си мисли негативни неща, а само позитивни. И се усмихвайте сега докато сте бременни-това зарежда бебоците с положителна енергия. После като бебета и те ще се усмихват повече и няма да са ревливи:)
Относно изследванията-те са по-малкото зло според мен и добре че има усъвършенстване и ги правят малко по-рано вече:)
Косата започна в началото да се омазнява по-бързо,сега обаче е много хубава,лъскава-от шампоана ли,че го смених или от бременността? Thinking ooooh! PartyНяма значение-важното е , че съм хубава мама:)
За полът- иска ми се шарена градина да си имам и от двете, но каквото  такова,няма да си го връщаме:))наше си е.Дано сега прилича повече на мама, не толкова на тати:-p въпреки че всички момичета от главата надолу на 100% са на мама Laughing Flutter Crazy
За слънцето-предпочитам първите няколко дни да е по-висок факторът.Едва накрая слагам и на малката 30. Аз съм със светла кожа, по принцип си имам много бенки и като цяло никога не се пека, а стоя под чадъра.Е като плувам няма кой да ме спаси от слънцето. и не съм привърженик на плажа след 12ч.Стане ли 11 и вече се ориентирам към обяд и после обожавам следобедната морска дрямка:)
Радвайте се на слънчевото време и се възползвайте на макс. Аз съм на работа, но си намирам извинение да се разходя  навън:)))Гледам и с малката да постоим навън на въздух-тя си поиграе, потича а и да изразходи енергия:))
Кони с теб сме и спокойно в сигурни ръце си.
На всичките кандидат булки- максимално се насладете на деня.Не обръщайте внимание на никакви дразнители-В този ден Вие командвате парада.А относно хората-ако е дълга роклята, никой няма да разбере до колко добре знаете стъпките,важно е да спазвате ритъма и се усмихвайте постоянно(папараците със фотоапаратите са навсякъде).Сигурна съм ще станат страхотни купони без значение бройката на гостите.Simple Smile)Нашата сватба преди 4 години беше от 135 човека- 35 възрастни и другото колеги и приятели.Купонът беше на макс, особено като музиката беше So 90's и хора:))всички други стилове бяха изключени:))
Е стана малко дългичко.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички:)

# 714
  • Мнения: 10
Добро утро,момичета!
Аз днес съм на изпит във 12,30 пред ДАЙ.Много съм нервна и притеснена.То и първият път бях така преди две седмици,ама си го взех.Че сега дано е същото.Стискайте палци-после или ще се похваля или ще се изчервявам Joy
Нямам търпение да стане утре-на преглед сме Crazy
Прегръщам ви и ви желая чуден ден!

# 715
  • Мнения: 1 446

И двата теста не ми излизат вярно излиза момиче , а родих момче.

# 716
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
днес имам рожден ден и Ви черпя с една интересна тортичка:

Усмихнат ден!

# 717
  • Мнения: 1 446
smiley_girl Честит Рожден Ден , мила! Желая ти от сърце много здраве , щастие и усмивки! Весел празник!

# 718
  • Мнения: 0
smiley_girl, Честит Рожден Ден! newsm59   bouquet
Пожелавам ти най-вече здраве, усмивки и радост   ura

# 719

Общи условия

Активация на акаунт