Ето идва пролетта и вече тупкат Октомврийските сърчица!

  • 28 268
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 558
smiley_girl , честит празник!!!

Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана! Пожелавам ти прекрасна бременност и най-сладките бебоци на финала!!!

# 721
  • Мнения: 53
Канелааа, с теб сме..успех на изпита Flowers Four Leaf Clover!!!!!! newsm10

smiley_girl ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!Много щастие, късмет и любов!  party006  party006  party006 

# 722
  • Мнения: 1 446
Ох , момичета боли ме глава до сега и през първата , не съм пила никакви хапчета освен витамини и ФК. Да пия ли аналгин или да търпя...... Simple Smile

# 723
  • Мнения: 21
Добро утро, момичета!
koni1976, добре, че всичко е наред! Hug
Смайли, честит празник! Пожелавам ти много здраве, щастие, любов, късмет, успехи и сбъднати желания!   bouquet
Канела, стискам палци за изпита! Hug
Надявам се днес да можете да оползотворите чудното време навън! Аз точно това ще направя - чакат ме цял ден разходки и кафенца. Mr. Green

# 724
  • Мнения: 23
Кони, всичко ще е наред и. Hug
Честит рожден ден, Смайли, всичко най, най хубаво ти пожелавам и едни послушни сдадки бебоци накрая !!! newsm18 newsm59 newsm38
Канела, ще го вземеш Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 1 968
Добро утро и от мен  Grinning

smiley_girl, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet  Да си жива и здрава, много обичана и много щастлива!

Кони, добре че сте овладели положенито, дано няма повече проблеми  Hug

г-жа Анна, в никакъв случай аналгин, но можеш да пиеш парацетамол. Ако все пак ти трябва нещо по-силно, само след консултация с лекар.

Канела, успех на изпита  fingerscrossed

Mulberry, как завиждам.... Мен ме чака цял ден работа завряна в офиса  Sad

# 726
  • Мнения: 45
здравеити момичета да ви се похваля чухме сърчицето мн съм щтастливааа др което мн ме зарадва е че ми се обадиха 1 приятели да ни поканат да бъдем кумове мн съм щастлива нз какво се прави ноо ще се справим
за морето мислихме да ходим на турция ноооо се отлага така че на на6то черно моренце
кой каде си е запазил

# 727
  • София
  • Мнения: 333
Здравейте Simple Smile

smiley_girl ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН с пожелания за прекрасни бебоци и щастливо майчинство!

Аз съм много редовна в четенето, но за писането в темичката хич ме няма.
Девойката ни скоро има рожден ден и честно казано това ми отнема ужасно много от свободноте време, което успявам да си открадна от работа. То се оказва, че детските рождени дни са по-сложни като организация и по-скъпи от тези на възрастните. Поне мога да се похваля, че почти завърших с приготовленията и следващата седмица започваме да каним дечицата Simple Smile

За сватбите - ни с таткото подписахме една това лято - беше в изключително тесен кръг, след подписите (в петък) заведохме всички гости (а те бяха съвесем малко) на СПА уикенд във Велинград и смея да твърдя, че си изкарахме страхотно. Аз бях с къса, лятна бяла рокля от Макс & Ко, нищо специално булчинско, а таткото ни беше с панталон и риза с къс ръкав - съвсем лежерно. Само шаферката ни беше официална и много красива Simple Smile Тук можете да я видите: https://picasaweb.google.com/lh/photo/6WKFXJrZnZHuroOSaObGq_1stS … 4?feat=directlink
https://picasaweb.google.com/lh/photo/yiicL7xw9oCUd6m-TyIWsmVD7O … 8?feat=directlink

За пола - честно казано съм изумена от себе си - колко ми е безразлично този път дали ще е момче или момиче. Предния път бях напълно сигурна за момче, а имам прекрасна девойка и нямаше как да ми се падне по-чудесно дете. Затова и сега ще съм щастлива на още едно такова момиченце, за да сме си приятелки трите, но пък и ако нашарим децата пак ще е интересно. Само да са ни здрави. Аз съм на ФМ на 12 април при Марков и очаквам той да ми каже пола на този преглед.

Успешен ден на всички !

# 728
  • София
  • Мнения: 558
Кони, Hug Hug Hug HugРадвам се, че всичко е наред и скорошно прибиране вкъщи!!!
Канела, стискаме палци, ще успееш!!! Praynig Praynig

Аз бързах да честитя рождения ден на Smiley и забравих да пиша по другите въпроси Wink

За почивката - обожавам морето, пясъка, слънцето.....  sport027  grinning039 sun sun, но тази година може и да ни се размине, защото малко ремонт ни предстои, а и искаме изолация на къщата да направим, та....едва ли ще го видя моренцето това лято Sad Има малка вероятност да отида само аз с една приятелка и детенцето й, но това ще е чак след средата на август и не знам дали е удачно толкова късно да ходя и то сами две жени newsm78 newsm78 Ще видим, ако се чувствам добре и както казва Лорини, задължително ще проуча болниците Naughty Peace

За мазилата - аз още се мажа с обикновен хидратиращ лосион, но съм решила да си купя зехтин и с него да се мажа. Знам, че има доста добър ефект, а и бебета също съм виждала да ги мажат с него. Освен това то и да се мажеш и да не се мажеш, няма гаранция, така че не бих рискувала да хвърля един куп пари за маркови мазила и накрая да се нацепя. newsm11

Момичета, подготвила съм новата тема и след малко я пускам!! Надявам се да ви хареса! Отново събираме предложения за име на следващата тема, защото с това темпо и тя ще е скоро!!! newsm44 newsm44 newsm44

# 729
  • София
  • Мнения: 3 789
Смайли, Честит рожден ден!   bouquet

Анна, в краен случай - "Саридон", той пак е парацетамол + малко Кодеин  Peace

mirados, честито сърчице   Hug

Gaja, разкошно е това детенце  Peace

# 730
  • Мнения: 1 446
Благодаря ви момичета ще пия саридон.

# 731
  • Мнения: 800
И аз смятам, че Саридонът е подходящ, по-бързо действа от обикновения парацетамол, а като раждах ни го даваха по три пъти дневно, за да няма странични ефекти от упойката. Анестезиологът каза, че е безопасен за бебето. Пък и еднократно, не е кой знае какво.
За мазилата да напомня, че иде лято и зехтинът и свинската мас, макар да са стари изпитани рецепти, в жегите загряват допълнително, така че едва ли ще ви е приятно да ги ползвате, пък и доста мазнеят. Но има разни кремове, които попиват бързо и са приятни, без да са толкова скъпи.
Смайли, Честит рожден ден! Жива и здрава и с две сладки бебета през октомври!
Канела, и аз се "дипломирах" наскоро като шофьор, ама сега нещо не се престрашавам да шофирам. Успех на изпита!
Кони, всичко ще е наред, само спокойствие и пак спокойствие!

# 732
  • Мнения: 30
Кони,стискам палци всичко да е наред при теб Hug . Мацки аз пак съм с кървене,оскъдно от снощи и пак съм на легло Cry. А така се радвах,че отново съм на работа Sad . За пола, чесно казано вече ми е все тая, само да се роди живо и здраво иначе цял живот съм мечтала за момче,откакто съм бременна нямам никакво усещане. Честито на рожденничката newsm59 .Мацки и още нещо, за тези които лежат как се справяте с бездействието, аз днес имам абсолютна забрана да ставам от леглото и направо не ме свърта, как приема таткото това, нашия е много стреснат  Laughing

# 733
  • Мнения: 23
Сиана, лежи си и не мърдай, като прочета нещо такова и ми се свива сърцето, имах и аз постоянно  зацапвания допреди около месец, сега да не казвам голяма дума, всичко отмина, дано и при вас е така, момичета, всичко да отшуми и да се радвате на бременността.  Hug

# 734
  • Мнения: 30
Мая,лежа въпросът е че още се чистя от другото сакче,само това ме успокоява Hug

Общи условия

Активация на акаунт