НОЕМВРИйските душички преди година бяха само две чертички

  • 28 418
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 8
Цоп и аз в новата темичка. Браво Фио, страхотно си се справила, както винаги.  Hug На малките ти мъже изпращаме много здраве и усмивки, да оздравяват много бързо.   love001
Ние си нямаме постоянен режим на хранене - една вечер се будим за ядене, друга не. Както дойде. Simple Smile Изобщо не си правя и труда да му давам чайчета или вода, за да го залъгвам. Така само всички ще се изнервим. Ставаме папкаме си млякото и заспиваме пак блаженно.
Владииии, я бързо да ти се оправя настроението, че да пеква и слънцето.   Nature Partly Sunny
И на мен ще ми се наложи да излизам с малкия така или иначе, че и каката ще ходим да вземаме от детска градина. Дано поне да не вали.
Хубав, усмихнат и спокоен ден на всички!

# 16
  • Мнения: 21
Запис и от мен,благодарности на Жълтурче и Фио,супер е темичката  bouquet. Фио,бързо да се оправят момчетата. Hug Хубав ден от нас! smile3525

# 17
  • Мнения: 45
Хайде и аз да се запиша в новата темичка, която е много хубава!
Фио браво и бързо оздравяване на малките  bouquet
За колажа аз пратих снимка, но не си виждам детето на първа страница, което всъщност не е болка за умиране:)
Ние пък от три дни си спим сами на спалнята, малката си спи в нейното креватче, иначе спеше при нас и си мислех, че няма да иска в нейното:)
Кака влиза в болница и трябва да ходя да прибирам племенницата от детската:( Дано всичко е наред:(
Лек ден за сега!  bouquet

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 795
Фио страхотно оформление на новата тема,благодарим за отделеното време!
Дано бързо да оздравяват малките ти мъже!

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 15:19 от Sneakers

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета !

новата тема е чудесна !

искам да ви питам как приспивате децата си - на ръце, в леглото с люшкане, без люшкане или по някакъв друг начин ? Много искам да науча моят беб да заспива сам, но засега немога, като го оставя в леглото започва да мята ръцете , да се стряска, да реве и не става.Аз и не съм била много настоятелна де, но мисля от днес да почвам сериозно с това. Та затова ви питам.

хубав ден на всички

# 20
  • Мнения: 0
Sneakers , не че ще ти олекне кой знае колко,но и нашия тати отсъства често,тъй като е международен шофьор ... при нас различното е,че живеем с неговите родители,но те ест. не могат да го заместят през времето ,когато го няма.И на мен ми е много самотно без него,но трябва по някакъв начин да се вадят парички.Ще си правим компания с малките ни слънца и това е  Hug

# 21
  • Мнения: 0
tutti_79 Жаклин заспиваше преди само на ръце,не иска да се люшка,но иска да я държиш,а в последно време като я видя,че и се спи ,гушкам я при мен на спалнята,слагам и бибата и е готова,случвало се е да заспи и сама,както си стои в шезлонга или пък в кошарата съм я слагала ,полюшна я леко и заспива ,нооо най-вече на ръце иска.А някой път ,когато стане кисела и никак не иска,вкарвам количката,слагам я и след 2 мин, е готова. Laughing

# 22
  • Мнения: 56
Фио,поздравления за темичката,много е хубава.
И ние миналата седмица кашляхме и нослето ни хърка,педи каза,че в носа освен физиологичен разтвор друго не мога да капя,а чета,че на вас са ви изписали някакви капки.
За радост кашлянето спря остана само нослето,но с Меримар и аспиратор успявам да го чистя,а не е хрема просто нещо прехвърква вътре,откъде се появи незнам.
За заспиването тия два дни на обед си заспа сама,а иначе люшкам и така.

# 23
  • Мнения: 2 719
Темата е разкошна, толкова е шарена и слънчева.


Искам вече да идва пролетта, направо се побърквам вече с това мрачно време.
Нийчо беше със сополи 10 дни, още ги имаме, но вече определено намаляват. Помогна ни спрейче Куикс и аспирации с бейбивак. Според лекаря, по-високата концентрация на солта изсушава сополките. Искам вече да спира тази ужасна хрема.

Здраве и късмет на всички мами и бебчета, в очакване на истинската пролет.

# 24
  • Мнения: 10
Супер ни е темичката   bouquet Напук на лошото време и снега,който вали,ми създаде слънчево настроение!
Хайде да оздравяват всички бебоци,че да са спокойни мамите!
 Sneakers , Hug
За нощното хранене-така хубаво си беше свикнало детето да спинка през нощта,не се будеше да яде,но когато ми намаля кърмата имахме две кошмарни седмици докато се мъчех да я увелича...Ева все беше гладна и си развали режима Sad Сега се буди в 2ч и в 7ч,но не ми тежи,тъй като само тогава я кърмя,през деня е на АМ и се храни през 4 часа,та за денонощие се събират 6 хранения.Не знам ако махне нощното дали няма да е по-зле.Мислех да пробвам с бишкотите на Plasmon-да слагам вечер в млякото,но това ще го обсъдим с педи на априслката консултация.
Пюрета в началото ще купувам,поне докато не започна да зареждам шкафовете със зеленчуци и плодове от бабините.Не съм се спряла на определена марка,по-скоро ме интересува съдържанието,така че ще купувам различни марки-Gerber,Bebevita,Hipp,Babylove.Върла привърженичка съм на Хип,но имат много изчанчени пюрета.
За приспиването-всеки път е различно.До скоро през деня спеше на спалнята,в шезлонга,в люлката,където си стои и заспиваше,но реших да я науча да спи само в кошарата и през деня.Обикновено я слагам в кошарата,пускам ѝ приспивна мелодия и люлея кошарата,но понякога заспива и без екстри.
Хайде стига съм писала,че много дълго стана.Усмихнат ден  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 12
и аз да се включа в новата темичка Simple Smile
браво   fio  страхотно си оформила първа страничка , дано по-бързо оздравяват твоите слънчица  Hug от нас.
да ви кажа какво стана след ваксините миналата сряда - температури 39 иииииии , така 2 дни и половина , много се бях притеснила , горкото изгаряше и като си помисля че ще се слагат пак тези същите ваксини  Sad
та от тогава ядем 20,30 / 1 / 4 / 8 , а преди като хапнеше последно в 00,00 след това чак 6,30. направо не зная дали ще си върне пак режима  newsm78
за заспиването вечер към 10 го приспиваме за малко в количката докато се унесе и после веднага в неговото легалце , но пък през нощта яде и веднага го слагам обратно и той заспива ако не иска , му се пуска сушоар   и заспива.
Sneakers разбирам те и ми е жал за теб , за това как се чувстваш , наистина е много гадно , ние нашия тати дори и малко да закъснее от работа и се побърквам (много съм привързана към него) , а ако отсъства направо ще ме съсипе . Високо главата скъпа и намирай утеха в твоето мъниче  Hug  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 48
fio, поздравления и от мен за оформлението на темата!

На всички бебчета с неразположения пожелавам бързо оправяне, а на всички други много скоро пролетното топло слънце да измести мартенските облаци Simple Smile Сутринта като видях как вали сняг, ми призля ... добре че не се задържа, а и вече не вали.

Хеликаза, а как се справяте с твърдия секрет? Аспираторът успява ли да го извади? Захари има от време на време такъв твърдичък и с нашия аспиратор като се опитам да го извадя не се получава, даже понякога отива отново навътре. Аз слагам физиологичен разтвор, за да омекоти и пак се борим ... не винаги обаче се получава добре и все си мисля, че нослето в горната си част е пълно
 

# 27
  • Мнения: 8
Темата е супер!  bouquet

# 28
  • Мнения: 8


Хеликаза, а как се справяте с твърдия секрет? Аспираторът успява ли да го извади? Захари има от време на време такъв твърдичък и с нашия аспиратор като се опитам да го извадя не се получава, даже понякога отива отново навътре. Аз слагам физиологичен разтвор, за да омекоти и пак се борим ... не винаги обаче се получава добре и все си мисля, че нослето в горната си част е пълно
 
[/quote]

Здравей въпроса е не зададен към мен, но искам да ти споделя, че аз лично съм доволна от аспиратора на Marimer.

# 29
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета !

новата тема е чудесна !

искам да ви питам как приспивате децата си - на ръце, в леглото с люшкане, без люшкане или по някакъв друг начин ? Много искам да науча моят беб да заспива сам, но засега немога, като го оставя в леглото започва да мята ръцете , да се стряска, да реве и не става.Аз и не съм била много настоятелна де, но мисля от днес да почвам сериозно с това. Та затова ви питам.

хубав ден на всички

Вики заспива различно. Преспивам я най -често на ръце или на шезлонга. Като я сложа по коремче най е спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт