НОЕМВРИйските душички преди година бяха само две чертички

  • 28 416
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 719
Tedishte, тъкмо и лично да ти благодаря за картата, наистина е страхотна!

Ами ние твърд секрет не сме имали откакто започна хремата. Преди сме имали корички, които почиствах с клечка за уши. Бейбивак ми беше спасението, честно ви казвам. Имах и маример(става) и от онези с балончето(за нищо не стават), но просто като видях какво излиза единия ден съм тичала до аптеката за бейбивак.

Откакто взехме гнездото, Нийчо вече няма проблем със заспиването и просто като я сложа в него си спинка, дори през деня.

# 31
  • София
  • Мнения: 48
Мерси, Хеликаза и krasimirova! smile3525

# 32
  • Мнения: 724
Fio много е свежа и пролетна темата, браво!
Ние се приспиваме най-често на крака с люшкане или в шезлонга, все по-рядко в количката, а още по-рядко сама в леглото - това иска много рев, а не ми се ще да го мъча детенцето. Има време ще порасне и ще се научи да си спи в леглото, че и в самостоятелна стая.
Може би вече съм ви писала, но гушкайте си ги, приспивайте си ги, бъдете повече време с тях, защото ще дойде ден и те вече няма да ви искат така, както сега. Беше ми много тъжно, когато голямата ми дъщеря започна да отказва да е постоянно с нас. Sad

# 33
  • Мнения: 77
запис

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 17:07 от Kkali

# 34
  • Мнения: 72
сникърс,голямо Hug от нас!гушкай си мъничето и се утешавай с неговите усмивки Heart Eyes все пак трябват парички за гледането на малчо Naughty ако да есента нашия тати не си намери работа в бг и аз май ще го изпращам на гурбет Rolling Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Fio страхотна е темичката. Мерси!
За нощното хранене - Калин се беше отказал до преди седмица когато пак започна да се буди към 2 часа за ядене. Каквото такова.
Пюрета ще правя вкъщи. Купените са ми ужасни на вкус - особено зеленчуковите а пък за месните да не говоря. Плодови може би ще купувам за разнообразие. Иначе мисля да давам на обед пюрета а пък вечер като сядаме на масата ще давам нещо да "гризе" сам с надеждата че брат му като го види да вземе да опита и той. С една дума две деца ще захранвам.

Сникърс много прегръдки и на теб. Мен ми е тъпо само като ходи мъжа ми на командировки за ден два а пък за по-дълго не знам.

# 36
  • Мнения: 154
Аз мисля пюретата да си ги правя. На пазара има баби производителки така че дори да нямам някой зеленчук от там ще търся, а иначе има откъде повечето зеленчуци ще ми ги отгледа мама. Ние през деня заспиваме задължително в количката по друг начин рядко, примерно както яде на гърдата се е случвало да заспи.

# 37
  • София
  • Мнения: 470
Фио, поздравления за прекрасната темичка   bouquet

Ние се приспиваме много бързо с люшкане в леглото.. Но съм разказвала за нашата одисея- преди 3 седмици се дереше от рев до 2-4 ч посред нощ и нищо не го призпиваше. Вчера дори имахме рекорд- 23.30  newsm07

За пюретата една мама педиатърка ми каза, че в Ганчев слагали захар, за да го харесват децата и се страхувам да давам него. За транспортните разходи- прави сте, отразяват се на цената, но поне тая слаба надежда, че контролът им е по-стриктен от българските... За сега съм се спряла на немските марки Simple Smile

# 38
  • Мнения: 21
Ето ме и мен в новата ни пролетна тема, мерси Фио!

Сникърс - съчувствам ти искрено  Hug. А няма ли възможност и вие с бебето да се преместите при вашия тати или за сега не?

Поздрави на всички и успешна нова седмица!

# 39
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
СНИКЪРС напълно знам как се чувстваш. Нашия тати го няма по цяла седмица - заминава в понеделник рано сутрин и се връща в петък към 20ч.  Много е гадно наистина, затова сега успя за две седмици да ни вземе при него. Много  Hug от нас, радвай се  на мъничето и колкото може по - често се чувайте по телефона - това донякъде успокоява.  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 16
Фио, страхотна темичка, благодаря! Бързо да оздравявате!
Сникърс, напълно те разбирам, нашият тати е моряк и го няма вече от месец, обажда се по три пъти на ден, много му е мъчно за бебезавърчето ни. На мен ми е трудно ала на него още повече! Времето ще мине, всеки ден като се чуем правим планове какво ще правим като се върне ....
И ние от известно време се будим през нощта, уж се бяхме отказали сами втория месец. През деня Ани не изяжда повече от 120 мл, често и остава, явно не и стига количеството и си "вкара" още едно ядене. Може би и затова реших малко да изтегля захранването. Вече пети ден ядем ябълка. Приготвям я на пара, домашна ни е, разбивам с пасатора и малко преварена вода .... чудна е! Дори има и аромат! Едва днес започна да примлясква и хапна доста от нея. Смятам да приготвям храната й. Орsss, не се бях сещала за бабите по пазарите. Благодаря!
Заспиваме сами, никога на ръце, ако вижда лице започва да се закача, затова давам бибата, разчиствам всички играчки от кошарата и излизам. Заспива до минути.

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 795
Благодаря ви момичета  Hug  засега няма как да отидем при него.

И Ники заспива сам,с бибата точно както на silvia29 .

# 42
  • Мнения: 0
и Ния заспива сама с бибата, а и доста често вечер докато я кърмя е заспала и я оставям спящам в леглото.

През деня и е малко по-трудно заспиването в кошарата, но от няколко дни спи само там. Преди беше през ден на шезлонга, но нещо взе да се "изкривява" много на него и я местя  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 4 035
Изпуснах ви края, ама си правехме купон днеска за месчинката Simple Smile
Фио, страхотна 3 темата Heart Eyes
Кали, надали Злати е забравила, но от собствен опит мога да кажа, че си е трудоемко и връткаво да се занимаваш с оформлението и с такива украси. Всяка от нас отделя от малкото си свободно време и като цяло не е никак приятно, когато се види подобно изявлние Peace
Ема си яде веднъж нощем и веднъж рано сутрин, за сега нямам намерение да издевателствам насила. Иначе ако ми се наложи си кърмя навън, последно пред кабинета на педиатърката кърмих.
В пюре на Ганчев съм ставала свидетел да има стъкло, в тях има сол и захар, така че за мен лично са с по-нискокачество. Аз мисля да захраня с хип  и после да си готвя Sunglasses
Бебка я приспивам по всевъзможни начини - легнала върху мене, права на ръце, в шзлонга, в количка, а в момента се приспива сама след баня и ядне до мен на спалнята Mr. Green
Лека нощот нас Hug

# 44
  • Мнения: 10
Аз също смятам да си правя сама пюренца,дори и да няма нещо в градината ,ще го намеря на пазара ... Така поне знам какво има в пюрето. 

Общи условия

Активация на акаунт