Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 31 023
  • 778
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Яже, що така по терлици, душа  Joy

# 16
  • Мнения: 706
Ааааа, не  Joy Joy Joy , кофа на спалнята вече е прекалено, и един черпак в нея за зелева супа после  hahaha .Весел завършек на старата тема  Heart Eyes
 Меци - страхотно положително заглавие   bouquet . Бъдещият татко има да наваксва с корема  Mr. Green.
 Блонди - ти си имаш уважителна причина да не видиш вратата  Mr. Green .На мен ми се е случвало и без поводи да се пробвам да мина през витрини  hahaha . Особено , когато е в изцяло остъклени магазини , вече му свикнах на заплеса ми  Blush .
 Оф, развеселихте ме . Въпреки , че одеве по телефона не издържах и малко се поразплаках на мм, заради тая пуста снимка. А си казах , да не го правя, че не е кой знае какво станало и т.н.Та и на него му стана малко тъпо , успя само да измисли - " Ами ти що не се скара на майка си ? "  hahaha . Разбрахме се накрая де, а и на мен ми олекна още докато говорехме .

# 17
  • Мнения: 477
 ooooh!  ooooh!  ooooh! Сутринта ви проверих- бяхте до 45 стр....Сега си викам - я да ги понагледам лекичко  Shocked - Нова тема, че и 2 стр!!!
Успех на всички в новата тема!
 Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 2 780
Ето ме и мен. Много сте бързи, ей, не успях да се вмъкна първа под прашеца  Laughing
Иначе на мен май ми закъснява с 2 дни и сега съм в чуденка дали да си купя тест и да си го направя утре  newsm78 Или да изчакам още някой друг ден...че последните няколко пъти си ми идва 1-2 дни по-късно и сега може да е рано да покаже нещо или пък може утре да ме "изненада" лелята...

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Зузано, 'щото имам толкова много работа, чеее  ooooh! И понеже не мога да се съсредоточа по-серизно върху темичката, за да дам някакви смислени отговори, та реших само да мина по тЪрлик и да се запиша  Hug Hug

# 20
  • Мнения: 7 118
Ето ме и мен. Много сте бързи, ей, не успях да се вмъкна първа под прашеца  Laughing
Иначе на мен май ми закъснява с 2 дни и сега съм в чуденка дали да си купя тест и да си го направя утре  newsm78 Или да изчакам още някой друг ден...че последните няколко пъти си ми идва 1-2 дни по-късно и сега може да е рано да покаже нещо или пък може утре да ме "изненада" лелята...

Мисля, че сама стигна до отговора  Mr. Green Пожелавам ти да ти позакъснее още 8 месеца  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 802
Страхотна заглавие Мецанке Heart Eyes Дано наистина има две чертички за всички  Praynig Hug

sadlady Според мен изчайкай още ден два, щом казваш, че ти закъснява понякога  Hug

Хайде да ви наръся едно хубаво ...  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 22
  • Мнения: 876
Ехеее, здравейте! Миналата тема май я поизпуснах особено към края, но гледам, че има нови попълнения на първа страничка! Да им е честито и да гушкат пухкави бебоци след има-няма 8 месеца!  Mr. Green

Уау, сефте под прашец май!  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 5 258


Моме.. аз точно като ника.. Неродена Мома  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Взех и аз да мисля малко напред. Ама то вече е време всички да забременеем беее.... и на мен ми се пише в отчетни  Crossing Arms

седлейди... аз търпение никога нямам за тест  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 401
Да се запиша и аз в новата тема!
Блонди, честита розова изненада!
Фейти, точно си мислех, че и на теб ти е време да разбереш пола и ти каза, че в сряда си на преглед, всичко да е наред! Praynig
Роксана, Бени да донесете хубави новини!
Зазу и ти, че е време вече да започвате да работите! Hug
Мишки, тези американските катерици голяма напаст, и аз съм живяла на място с катерици, ама нашите си бяха доста плахи и страхливи и не са правили такива поразии! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 591
Меци, мерси за новата темичка   bouquet
Бени, Роксана, стискам за добри резултати  fingerscrossed
Зазу, не остана  Hug
Блонди, честита ти розова мишена  Hug
Каролче, стис палчета и за теб, дано всичко бързо се оправи  Praynig
Дони, как си мила  Flutter
Абе девойки, попилях се от хилене с тези зелки, кандилчовци и черпаци.   Crazy
Звезди, нахалници са големи.  Намират си ядки за чоплене и ги носят на парапета на терасата да ги ядат.  После им събирам шушулките и черупките, а тази сутрин и барабонка ми оставили, за късмет  Crossing Arms
Снощи се почувствах странно аз (6-ти ден), едно такова топличко ми беше на корема, та направих О тест и втората чертичка тъмна, ама не е като за положителен.  Тази сутрин имах болка вляво.  Та странна работа, ще видя довечера какви чертички ще излязат пак.
Хубава вечер на всички  Hug

# 26
  • Мнения: 960
 4470 newsm56
Мецко Heart Eyes

Човек да не си остане малко в къщи. Една позната сега ме пита" Абе малко ми е неудобно, ама да не си бременна?"  Mr. Green. Явно съм напълнялааа doh
Аз му спретнах набързо един посен кекс, че умирам за сладко #Silly

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 16:20 от roxxy_28

# 27
  • Мнения: 2 802
Фейти, точно си мислех, че и на теб ти е време да разбереш пола и ти каза, че в сряда си на преглед, всичко да е наред! Praynig

Аз покрай  цевта се побърках явно  Mr. Green .. прегледа ми е в четвъртък 17:40 мъжо също ще влезе с мен  Heart Eyes

Дони миличка ... вече на втора позиция, не остана изобщо време  Praynig Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 28
  • Мнения: 960
 newsm79 newsm79 newsm79 Фейт, откога те дебна. Преди не можех да използват тези емотиконки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 16:28 от roxxy_28

# 29
  • София
  • Мнения: 7 992
Блонди, честити официални розови гащи и от мен. Simple Smile
Днес едвам насмогнах от смях да прочета изписаното, особено зелевата част.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт