Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 31 060
  • 778
  •   1
Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Момичета едвам ви изчетох  Rolling Eyes
Благодаря много - на всички за милите думи! Дай Боже всекиму такова щастие! Искрено ви го желая! Всяка една жена заслужава да изпита майчината обич! Много съм развълнувана и още не мога да повярвам, че успях да стгна до тук!
Иначе първите 30 часа ми беше доста трудно и болезнено! Но се мобилизирах вчера на обяд и се раздвижих сериозно. До вечерта бях доста по- добре и даже си взех бебчо при мен, за да свиквам с грижите! Успя вече да засуче беб, но засега е само коластра и чакам да слезне кърмата! Скоро ще гледам да ви го покажа и на снимчица! Вечер имам доста болки, но си търпя кротично и не мрънкам, защото това не е важно. Още съм в болницата, но се надявам всичко да е наред и да ни изпишат в петък.

Стискам палчета на всички нечакащи и ловуващи  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Рейни, стискам палчета  Praynig Praynig Praynig

Аника
, дано Коко бързо се оправи  Praynig

V_K,
много съжалявам за това, което ти се случва  Cry Кураж, мила и дано имаш скоро добри новини  Praynig

Перу, с мен раждаше една мама на осиновено детенце, което е вече на 3 годинки. Бременността е абсолютно случайна и изненадваща. Когато правиш такова дело Бог неминуемо те възнаградява!

Бенитка, дано всичко е минало добре! Стискам палчета да проче прекрасна новинка за теб и бебчо  Hug

ruandelka, честито ембрионче със сърчице  Heart Eyes

Сигме, радвам се, че всичко е минало добре   Hug

# 766
  • Мнения: 1 591
Дони, толкова се радвам за теб!  Ти си герой, и продължаваш да си търпиш търпеливо   Hug  Много целувки на малкия бонбон и чакаме снимки!   Hug
Меци, не са били тук жабите.  Ама съм чувала от майка, че едно време само това е бил начина за тестване за бременност.  Каква точно обаче е процедурата, не знам.
Антонели, видях те  Hug

# 767
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мише ето я темата със жабите .. явно там съм го чела и бая смях падна Mr. Green

# 768
  • Мнения: X
хахахахаахахахахахахахха голям смях се смях, но и ми беше интересно !

Мишкииии  Hug Аз постоянно съм тук и чета, помня и се интересувам от всяка, но не обичам да пиша често Simple Smile

# 769
  • Мнения: 1 591
Меци, айдИ чИ ми сА пинкааааа   newsm46

# 770
  • Мнения: 3 758
Заболяха ме лапите от прибиране на нокти  Mr. Green

# 771
  • Мнения: 39 499
Народе, аз като последна откачила отново съм на работа
Айде на кафето


Дони, толкова ти се радвам  Hug

# 772
  • Мнения: 3 794
Дони, честита радост ! Пожелавам бебчо да расте здрав и щастлив  Hug На теб ти пожелавам скорошно възстановяване   bouquet

V_K, съжалявам за резултатът, но все си мисля, че много скоро са ти направили цито...Само ще спомена, че след раждане съветват да минат поне 6м. преди цито...Силно се надявам да се окаже грешка  Praynig Hug

Карола,   Hug Hug Hug

# 773
  • Мнения: 1 591
Меци, Меции, изчака ми се чакалотоооо.  Бях си нарекла да те заплюя нещо, ама си лягам, утре ще те орисвам.  Бях си подготвила тук закуска с черно кафенце та да ви сервирам и аз.  Сигме, открадвам си едно куки и тичам да спя, че мина 1.  Хубав ден, момичета!  Hug



# 774
  • Мнения: 39 499
Айде, ходи лягай, че при теб вече стана утре.
Нищо, аз пак съм си сама в темата и мога да танцувам например  newsm68

# 775
  • София
  • Мнения: 225
Не си самааа.. лудите сме две  newsm44 Благодаря за закуската и на двете ви, ще си хапна стабилно  Joy Сигме, поздравления и за одита вчера, направо си отличничка....  smile3501

# 776
  • Мнения: 39 499
Ми тогава любимата ми песен
http://vbox7.com/play:4187a5e2

И понеже е края на темата и знам, че Мецето ще ме извини ще ви постна един виц на македонски /малко си е простотия, ама е много смешен/

Заљубена девојка праќа СМС со многу љубов на мобилниот телефон на својот сакан:
Љубов моја,
Ако спиеш, прати ми го твојот сон,
Ако се смееш, прати ми ја твојата насмевка,
Ако пак плачеш, прати ми ги твојте солзи.
...…Те Сакам!

Дечкото одговара:
Љубов моја,
Серам…. Што да ти пратам???

# 777
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
хайде лудачки дерзайте към новата тема Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 778
  • Мнения: 833
Добро утро и от мен Hug Hug Hug
Два дена не съм влизала а вие сте изписали света ooooh! Аз малко да се оплача Blush,рано сутринта в 7ч.такова падане направих по стълбите не е истина ooooh!,сега едва си седя на дупето,тцтц на 100г.станах и не се научих да вървя Embarassed(айде поплаках ви и вече съм спокойна Party) Сега отчета-От два дена усилено работим за бебе,щъркелите вече преиждат ,дано нашият щръкльо не е от заблудените Praynig
Лек и усмихнат ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт