Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 31 087
  • 778
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 39 671
Лоли, 3600. Даже това е евтино за фирма с оборот от 6 млн.

# 736
  • София
  • Мнения: 5 775

В тази връзка, ако наистина Ову е било около 19-тия ден, колко трябва да е ЛФ, за да има бременност. И при ено Ову на 19ти ден на 12 дни след това ако все още няма цикъл може ли теста да отчете бледа (едва забележима) 2ра черта на теста  newsm78 И пак... кога най-рано може да се зарадва човек  Whistling


Да не си видяла бледа втора. Да си признаваш веднага без бой. newsm66

Честито на успешно преминалата одита  Party. Да почерпи.

# 737
  • Мнения: 1 086
Лоли, 3600. Даже това е евтино за фирма с оборот от 6 млн.

Ама многУ си сИрьознЪ, човЯк ще каже, че си Щетоводителка  hahaha

# 738
  • Мнения: 39 671
Брях, сега набеди и чувството  ми за хумор Crossing Arms
Нема зеле повече  hahaha

Аника, оня ден загледах едни клипчета на оня кастинг, дето участваше Mr. Green.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 197
айде стига вече само съм дебнала Rolling Eyes
V_K, Карола бъдете силни момичета с вас съм и ви пращам цялата си положителна енергия, дано нещата се развият по възможно най - добрия начин Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
sigma Поздравления за успеха  bouquet
rainy... този тоолкооова конкретен въпрос .... и това затишие след него .... Praynig Praynig Praynig и на конкретния въпрос конкретен отговор: няма значение денят на О а дължината на ЛФ. първия път на 14 ден след О имах съвсем бледа черта, втория път знаейки резултата предварителни на 12 ден ми показа черта със същата наситеност Peace така че случай всякакви Rolling Eyes надявам се и ти скоро да ни разкажеш подобен Wink
Честито на всички нови Мами  bouquet и на всички бъдещи такива Peace винаги съм с вас и следя Rolling Eyes
силно стиснати палци за benitabeni от кога дебна за хубавата и новина Praynig Praynig Praynig малко остана Hug
желая ви много любовен и позитивен ден и само хубави новини Praynig Hug Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 2 038
Рейнито да си признава без бой Simple Smile
Сигме, браво на теб, фукай се на воля!
Меци, давай новата тема, че лошите новини в тази ни дойдоха в повече. Не искам да омаловажавам и хубавите, разбира се (Ла Ви, Дони и всички други  Hug Hug), но нова тема - нов късмет Simple Smile

# 741
  • Мнения: 27 524
Сигмалионе, хайде, честито   bouquet

Рейни, признавай без бой за кого питаш  Twisted Evil

# 742
  • Мнения: 520
Рейни хайде дано това затишие да е пред положителна буря.

# 743
  • Мнения: 2 401
В к, Карола, много сериозни изпитания, но няма непреодолими неща, дано скоро да ни зарадвате с хубави новини! Hug
Пате, той твоят въпрос не е точно затова, но да си кажа, че и аз съм забелязвала доста ранни ову при мен, първият път забременях с ову на 8 или 9 ден.
Яже, мъжо прибрали се при теб?
Рейни, чакаме те да отговориш на въпросите! Simple Smile

# 744
  • София
  • Мнения: 225
Ейй идвам с пълна сила защото си мисля  че вече сте изписали и новата тема, а то няма нова тема още  hahaha
Рейни бързо на отчет че незнам как ще си тръгна от работа с това любопитство... ще трябва цяла вечер да се дебна  Joy

# 745
  • София
  • Мнения: 5 775
rainy - запали фитила и изчезна Mr. Green.

# 746
  • София
  • Мнения: 5 262


Мецани, Фейтче, Мишки, Рокси, Микимик, Атадар, Рони, Блонди, Станитан, Звездичке, Яничка, аз ееееййй така профилактично си питам да знам  Whistling Whistling Whistling, да се намирам на приказка, а за тест... хммм... ще видим  Hug

Сигме, браво за одита, макар че те тук не сме се съмнявали, че подредена личност като теб, би могла по друг начин   Peace

За тест ще докладвам, за сега ако е истина се вкарвам във филма от преди 2 години, че тогава несполучливата ми бременност беше точно март месец, а и тогава изкарах един грип, както и сега... ще видим кой ще повлече декемврийската дружина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 747
  • Мнения: 1 591
Ах Рейни, хич не ни задоволи любопитството, ама айде, ще те гушна и ще ти стисна палци   Praynig  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  А филмите остави на мен например, много ми се ходи на кино  eat hug

# 748
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
новата тема ще дойде утре сутринта, така че засега приберете ноктенца Mr. Green

# 749
  • Мнения: 2 802
новата тема ще дойде утре сутринта, така че засега приберете ноктенца Mr. Green
Mr. Green прИбираме ги   pletka

Общи условия

Активация на акаунт