Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 31 073
  • 778
  •   1
Отговори
# 750
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Фейти само не ги изпилявай много до дъно Mr. Green

# 751
  • София
  • Мнения: 650
rainy..  Hug Hug Ох така се надявам да е това което си мисля... прегръщам те  Hug Praynig

# 752
  • Мнения: 3 758
Меци, ха дано кистата ти се окаже едно или две малки човечета! Сега да обясня. Ти ми пишеш, че забелязваш тенденция на промяна в датата на О от 10 до 16 ден вкл. И аз не знам защо реших, че тая цифра при мен постепенно намалява и ей я на стана на 6. Joy Аз след обед направих ову тест и беше с бледа втора черта. Или е минала О или температурата е била инцидент. Знам ли тези болки може да са от някакво възпаление в яйчниците, което също би повишило температурата. Но при възпаление не трябва ли да е по-висока newsm78
Мишки, да от това съдя за О. Обясни как да ти видя графиката, аз виждам само профила ти!
Звездичка, няма как да съм бременна, защото кекс по време на цикъла не е имало. Grinning Бях чела, че яйцеклетка на няколко дни е негодна за оплождане, но виж при теб как се е получило.
Микмик, голяма гоненка ще падне Mr. Green
Сигме, ти си нашта гордост!

# 753
  • Мнения: 2 357
Каролка Hug
Иве Пъ Mr. Green и аз много се радвам да те "видя"  Hug
Сигме, браво! Hug Не се съмнявах в теб! А за кастинга какво се сети?!? Hug
Рейниии Praynig Hug
Лека нощ от нас! Hug

# 754
  • Мнения: 1 591
Ето я пак, натисни ТУК, после вляво от колонката избери "Графики".

# 755
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пате ако имаш възпаление на яйчник сега трябва да умираш някъде от болка Peace

# 756
  • Мнения: 3 758
Мишки, още някъде ли трябва да натисна. Дава ми бял екран горе пише, кога последно си била активна, че си онлайн и надолу е празно.
Меци, при мен повредата явно не е в яйчниците, а по-нагоре. Все търся под вола теле!

# 757
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пате затуй аз съм тука - да намествам повреди Mr. Green

# 758
  • Мнения: 3 758
Д-ре по един шут и знаш кво хубаво ще се наместим. Като гледам все "повредени" сме се събрали тук. Всички сме минали на кастинг дали жълтата книжка не ни се подава от джоба. Обичам ви момичета Hug

# 759
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пате аз съм деловодителя и байрактаря на психодиспансера, да не се объркаш нещо Mr. Green

# 760
  • Мнения: 1 591
Скривам я обаче, че е голяма.
Скрит текст:

П.С.Само при Патето ли не се отваря, или нещо ми се чупи линка?

# 761
  • Мнения: 3 758
Меци, много знаеш само за деловодител. Ти си доктора. Предписвай ни по една шепа розови хапченца и ще има мир. Иначе всичко живо ще препикава каквото свари. Големи пикли сме всички Mr. Green
Мишки, аз пиша от телефона, може затова да не се отваря. Иначе тази я разгледах. Да не би да се пука някой малък фоликул и от там да ти е тъмна чертичката и болките?

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 21:54 от white duck

# 762
  • Мнения: 1 591
Аз съм голяма пикла, 50 О теста ги свърших за три цикъла  Blush

Меци, радвам се, че имаш малко време да ни обърнеш внимание.  Направо се затъжихме и притеснихме, тая твоята работа свършване няма  ooooh!

Лека нощ, любими!  А който се излюпва на обяд и по никое време ви казва дубрютру, да му е яка гърбинка, още няколко часа работа  Crazy

# 763
  • Мнения: 69
Здравейте прекрасни!

Рейни, казах близнаци, защото при прегледа док видя два доминантни фоликула в двата яйчника и ме прати да работим за близнаци  Mr. Green Явно не сме работили добре, но ще се поправим този месец  Grinning А иначе напоследък наистина си мисля, че ще имам близнаци, не знам защо  #Shocked На теб пък ти стискам палци да е станало и да ни зарадваш този месец  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig

V_K, Каролче  Hug Praynig

Така като се разговорихте за графики и се сещам, че моята преди 3 месеца беше на 14-ти ден, а последните 2 месеца на 20-ти ден. И въпреки това ЛФ ми е горе-долу около 13-14 дни и цикъла ми просто се удължава. Та може и да е нормално това не знам. Този месец се почваме от рано да няма ранни изненадки  Laughing

Аааа Сигме, честито за одита! Отличничка си ти, на мен ми остават още 10 отчета и един одит  Crazy


Мише, аз я виждам  Peace

# 764
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мише ти си била шампион бе .. пу пу пу да не ти е уроки на графиката, много е харна Heart Eyes пък тя мойта работа край няма .. таман си помисля, че ахаааа и ще излазим от блатото и разбира се свещената гадост решава, че трябва да се стовари отгоре ни за пореден път Mr. Green
Пате аз лично мога само М&М да ви предписвам, че са шаренки Mr. Green

абе тука ли говорихме преди време за препикаването на жаби, вместо тест за бременност?! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт