Нивиана за вътрешния дизайн/5/

  • 148 242
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Най-сетне се местим в пролетната тема! Много вдъхновение на всички, особено на Нивиана!   bouquet

Дорис, чудна работа сте свършили с гардероба, и сте спестили не малка сума. Браво!

# 16
  • Мнения: 560
Sunny29, сигурна съм, че мъжът ти ще клъвне на това:



оттук:

http://egger-ploskosti.g-m.bg/

Има и дървесно в него, и кафява жилка, и би трябвало да отива на лилавото.
Щом вратата ви е бяла, оставете средната част бяла.

http://sravnenie-mebelni-ploskosti.g-m.bg/index.php?fid=348& … ;t=1&ffid=391
Пойграй си тук.

# 17
  • Мнения: 15 029
На това дори и аз клъвнах Simple Smile Благодаря много за идеите.

# 18
  • Мнения: 172
Зарис и аз  bouquet
И аз искам такъв гардероб Confused

# 19
  • Мнения: 560
Имам молба.
Тъй като съм  в Пловдив / и ще бъда тук до 22 март)) макар че пролетта вече  е тук /
знае ли някой магазини за завеси и пердета, може  с обяснение, може и на лични.
Няма значение какъв клас, интересуват ме всякакви.
Довършвам един обект, но засега само един магазин за доста  скъпи завеси сме открили, освен Домко и Бриколаж. И един до сладкарница Неделя на бул. Шести септември.
 

# 20
# 21
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 smile3523

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Най-сетне се местим в пролетната тема! Много вдъхновение на всички, особено на Нивиана!   bouquet

Дорис, чудна работа сте свършили с гардероба, и сте спестили не малка сума. Браво!
Гардероба не е мой, но бях помагач и съм заснела някои неща при обзавеждането на къщата, нали обикновено съм информирана за цени и магазини Wink. В коридора идеята беше гардероба да е в цвят сливащ се с боята за да не го утежнява, затова постнах и снимката като демонстрация.
Мисля, че е удачно за малки помещения.
А декора, който Нивиана е постнала е наистина много интересен и ще се получи добре с подходящ латекс.

# 23
  • Мнения: 4 936
Тъй  като през октомври и ноември м.г изтормозих Нивиана с въпроси тук се чувства длъжна да споделя реализацията на кухнята, хола и камината. За да не се повтарям копвам темата, в която вече качих снимки:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314632.540

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 14:37 от gold__

# 24
  • Мнения: 15 029
Поздравления, gold__, прекрасно се е получило! Със здраве да си я ползваш!

# 25
  • Мнения: 4 936
Благодаря на всички за оказаната помощ!

# 26
  • Мнения: 335
кухнята ок, но не видях снимки на хола newsm78
имаш мн интересни джадчки които уж да ти улесняват нещата
искам да попитам това което е отцедник за мокрите чинии, и после като поизсъхнат го вдигаш пак в шкафа или? с цел да не ти седят на плота и да ти пречат... допада ми но ме притеснява факта че в шкафа след време ще почне да се задържа влагата и ще прави ядове?

# 27
  • Мнения: 4 936
хола се вижда само отчасти, защото тази тема беше само за кухнята. Този сушилник е с амортисьори и се вдига и слага. може да се види на сайта на rosi.bg. Аз не слагам там мокри неща - всичко вадя от миялната изсушено и само подреждам там. Взех го защото горния рафт е много трудно използваем, а така ми е достъпно.
Ето снимки от хола

# 28
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Поздравления gold__   Simple Smile
Чудесна кухня си измислила!

# 29
  • Мнения: 4 936
Жалко, че не се справих толкова добре с камината.
Толкова много държах да е максимално изчистена, че отказах какъвто и да е камък нагоре, но кой да ми каже, че така ще се опуши над камерата! Лятото ще трябва да я разваля и да слагам камък около стъклото.
За информация: снимката е правена още след ремонта. 2 месеца по-късно сменях тапета около камерата. Скоро гледах камина, облицована не с цял камък, а с плочи - добре беше, а и плочите са доста по-евтини от целия камък. Приемам идеи!

Общи условия

Активация на акаунт