След "1001 нощ" - с проектите на нашите любими актьори - 205

  • 50 189
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Планет ,благодаря за новата тема!!
Сигурна съм ,че ще е нашето уютно кътче ,където спираме след "доста натоварен ден" Линдита!!! по собствено желание и имаме пълен релакс /поне аз/Изгледах серията в дизито.Марман благодаря!
За новата тема ви преведох диалога М/у Айбиге и Бали бей:
 Айбиге: Малкочолу...
Бали бей: какво правите? Веднага се върнете н жилището си!
Айбиге: Ти не можеш да ми казваш какво да правя!Имам един единствен въпрос.Но ми кажи истината!
Бали бей: Айбиге!
Айбиге: Обичаш ли ме?
Бали бей: Моля ви ,спрете.Вие вече принадлежите на  Харема на Принца.Имате годеж!
Не да говорим , а дори да си го помислим е вече грешка.Вина.....
Айбиге: Отговори ми! Необходимо ми е да го чуя.....Недей да мълчиш.Какво толкова?!Кажи нещо.....
Бали бей: Няма нищо за казване ......, вече и полза няма.....Освен болка да ни причини  друго не може да се направи...
Айбиге:Знам ,че ме обичаш, но защо го направи?Защо се отказа от нашата връзка?
Бали бей: Преди всичко аз съм войник. Нападател съм. Живея за едната чест.Освен от създателя от никого не се страхувам.И ако съм се отказал от любовта си има причина.
Когато поиска да заминеш за Крим ,господаря те повери на мен и Каза :” Тя ще бъде булката на династията ни.”Преди да чуя тези думи някаква надежда имах,защото и принца ни не искаше да се ожените.Всичко бях превидил и можех един живот със теб да  имам,но......трябва да се върнем от този път, забравете ме, забравете преживяванията ни....... защото и аз ще го направя.
Айбиге: каква е тази съдба?!Като сме толкова влюбени как ще се държим като  двама непознати?Как ще го примем това?
Бали бей: Отивайте си вече.......




Данайче  Hug Много ти благодария за този превод на моите любимци
Направи този мрачен ден във Варна,по слънчев  Wink

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Muhteşem Yüzyıl - 51.Bölüm - Tek Parça

# 17
  • Мнения: 72
Планет...Благодаря за прекрасното кътче!! Благодаря на теб и на всички момичета за всеотдайността да поддържат огъня в темата!!!

# 18
  • Мнения: 23 357
/         14 Mart 2012, Perşembe

                 GECCE BORSASI

01:49  MUHTEŞEM YÜZYIL DİZİSİ' NDE KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ROLÜNÜ CANLANDIRAN HALİT ERGENÇ VE GÜZEL EŞİ BERGÜZAR KOREL BU GECCE NİŞANTAŞI’NDA BİR MEKANDA KEYİFLİ DAKİKALAR GEÇİRDİ…

                  ---------------------------------------------------------------------------


Habere Gitmek İçin Tıkla


Берг и Халит са се забавлявали с изпълненията на Cihan Okan
  снощи в заведение  в Нишанташъ.

# 19
  • Мнения: 72
Varna.. bouquet  bouquet Hug Hug
Ние си знаем какво следва след тази новинка....репортаж и снимки!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 017
http://www.dailymotion.com/video/xc30j4_cihan-okan-eski-kafaly_music симпатяга е... Blush



ИНФОРМАЦИЯТА МИ Я ИЗПРАТИ ЕДНА ДРУЖКА

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 14:40 от krasminikif

# 21
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Планет,





# 22
  • В центъра на България
  • Мнения: 273

Ünlü oyuncu Halit Ergenç ve eşi Bergüzal Korel dün akşam Nişantaşı'nda bir mekan çıkışında görüntülendi.

15.03.2012 14:00



 

# 23
  • В центъра на България
  • Мнения: 273


14 MART 2012 Çarşamba - SBT Rating

1    MUHTEŞEM YÜZYIL    STAR TV    20:51:37    23:18:48    01:47:51    13,62    32,07
2    KUZEY GÜNEY                KANAL D       20:51:40        23:14:03       01:40:59       7,19      16,87
3    ARKA SOKAKLAR (TKR)    KANAL D        17:15:21          18:46:43          01:15:37          7,06    22,04
4    UNUTMA BENİ                FOX          15:23:24          16:35:31          00:44:45          6,22    24,96

http://www.sacitaslan.com/rating/14-mart-2012-carsamba---sbt-rating_54711.html

# 24
  • В центъра на България
  • Мнения: 273



  ФОТОГАЛЕРИЯ

# 25
  • Мнения: 67
Хубави снимки на Халит и Берг,но е време да видим и АЛИ!!

# 26
  • Мнения: 617


         
Planet, сърдечно благодаря за уютното местенце, което ни предлагаш! Hug Hug Hug

                       

# 27
  • Мнения: 23 357

Халит и Берг са били на рождения ден на Mehtap Bayri . Халит казва, че не е имал възможност да гледа сериала Bir Zamanlar Osmanlı- Kıyam, но е чул хубави отзиви за него. Любопитен е и при първа възможност ще го гледа. Питат го за дербито Галатасарай-Фенербахче, но Халит отговаря, че не разбира нищо от футбол.  Берг споделя, че дълго е отсъствала от екрана, защото не е получила предложение за участие в проект, който й допада, "но не съм изоставила актьорство, през новия сезон ще участвам в нови проекти. Откъсването от работата ми се отрази добре, защото си починах."

# 28
  • Мнения: 617

         

Халит и Берг са били на рождения ден на Mehtap Bayri . Халит казва, че не е имал възможност да гледа сериала Bir Zamanlar Osmanlı- Kıyam, но е чул хубави отзиви за него. Любопитен е и при първа възможност ще го гледа. Питат го за дербито Галатасарай-Фенербахче, но Халит отговаря, че не разбира нищо от футбол.  Берг споделя, че дълго е отсъствала от екрана, защото не е получила предложение за участие в проект, който й допада, "но не съм изоставила актьорство, през новия сезон ще участвам в нови проекти. Откъсването от работата ми се отрази добре, защото си починах."

                   Това звучи много уверено. Значи има точни проекти, в които ще участва и при това не един, а.... поне два! Grinning Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 617

  Bab4i  Hug Hug Hug


  Големи купонджии са двамата сладури!!! Когато Берг започне проектите си, дали ще ги виждаме толкова често заедно? newsm78
 
  Ох, и аз искам вече нова снимка на Али! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт