Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Аз съм 175 и 57-8 кг и имам да свалям - винаги може по-добре  Simple Smile
Някой да сподели мерките - ръст и тегло на на Анджелина  Simple Smile И ако е споделяла в интервюта какво яде.  Rolling Eyes

Иначе много ми харесва като фигура, така й отива според мен.

И да допълня че не харесвам ходещи табуретки, жената трябва да си има ханш, талия, бюст, задни части и тн - но и да няма висящи телеса, тоест да се поддържа, винаги може по-добре.

# 16
  • Мнения: 2 052
Ако си въобразяваш, че мъжете си умират за ходещи скелети, просто дълбоко се лъжеш.

Взимам повод от изречението само, не репликирам.  Peace

Ако бръмбарите в главата на една жена обединят сили и ресурси и с малко фантазия произведат нещо като стил, който да пасва на нейния тип красота (и това включва и ходещите скелети и Моники Белучитата), налице е шансът да бъде забелязана от мъжете и те да си падат - а отделни индивиди направо да си умират - по нея. Тръгне ли се наобратно, с дедукция, една средностатистическа жена, бидейки не-Шерлок Холмс, е в опасност да се превърне в едно перманентно гримирано пластично-хирургическо недоразумение.

# 17
  • Мнения: 12 666
трещи, това , което си показала ми изглежда ужасно неестетично, направо грозно.
не харесвам и другата крайност- прекомерна дебелина.


Както Judy е писала, това е част от кампания за анорексията. Не е само неестетично, а направо страшно и опасно.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз съм 175 и 57-8 кг и имам да свалям - винаги може по-добре  Simple Smile
Някой да сподели мерките - ръст и тегло на на Анджелина  Simple Smile И ако е споделяла в интервюта какво яде.  Rolling Eyes
Иначе много ми харесва като фигура, така й отива според мен.
Не се и съмнявам, че я харесваш, при положение, че си 175 см на тегло 57 кг и искаш да си по-слаба.
Аз при ръст 174 см и 54 кг бях абсолютна кльоща. На човек замязах когато качих до 62-63 кг.

# 19
  • Мнения: 24 467
Аз съм 175 и 57-8 кг и имам да свалям - винаги може по-добре  Simple Smile
===

По- вярно е да се каже, че винаги може и "по- малко", което е не винаги "по- добре".
Въпрос на вкус, за мен не всичко от това е красиво.
http://kliuki.bg/42700/10-%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BA … 0%B7%D0%B4%D0%B8/
Тук точно Анджелина цепи мрака.

# 20
  • Мнения: 5 297
e-mail на Tancheto1 е интересен  Wink.

# 21
  • Мнения: 3 371
аз не съм мъж, но честно, двете понятия - свръхслаба и женствена , някак не ми се връзват  newsm78

кое му е женственото на тази скелетоподобни форми?
-----
пс. за да не бъда обвинена , че завиждам - не съм дебела, но не съм и слаба.

# 22
  • Мнения: 3
e-mail на Tancheto1 е интересен  Wink.
офф не пак ли от някакъв сайт, и то сега се е  регистрирала

# 23
  • Мнения: 24 467
e-mail на Tancheto1 е интересен  Wink.
Е, това се изясни на първа страница още.

# 24
  • Мнения: 3
Ето какви мерки на Анджелина намерих в нета:

Анджелина Джоли 170 cm 170 см. 54 kg 54 кг


e-mail на Tancheto1 е интересен  Wink.
Е, това се изясни на първа страница още.
и къде се е изяснило, че не видях  Wink

# 25
  • Мнения: 116
Беше красива Анджелина.Дълго време ми беше фаворитка.Но при вида на снимките от оскарите се потресох (а и от други преди това).Вече не виждам нищо женствено.Само кокали и ледено излъчване в стил Мортиша Адамс.

# 26
  • София
  • Мнения: 221
 
 За отслабване - има цял раздел с теми за диета във форума. Ако искаш помощ - по-добре посети тях.

 А относно Анджелина, наистина сега ми е малко кльощава, но не мога да не призная,че има кариера зад гърба си, живее с един от най-желаните мъже на Холивуд, има  6 деца и е една от малкото актриси, които няма нито една пластична операция.
 Също много се радвам на Виктория Бекъм - с успешна кариера на певица, сега на моден дизайнер, майка на 4 деца, омъжена за мъж, който е икона в света на спорта. За мен и тя се нарежда в графа кльощави. Тя има пластични операции.
Слаби или не - и двете ги харесвам.

 Слънчева*, и аз смятам, че славата на Анджелина се дължи не само на кльощавата и фигура.

# 27
  • Мнения: 24 467
Цитат на:  link=topic=647435.msg21428603#msg21428603 date=1331797153
Цитат на:  link=topic=647435.msg21428560#msg21428560 date=1331796964
e-mail на Tancheto1 е интересен  Wink.
Е, това се изясни на първа страница още.
и къде се е изяснило, че не видях  Wink
Пише, дете- на първа страница.  Laughing
И пързалките са интересни понякога, разбира се. Тази не е от най-, но бива.

# 28
  • Мнения: 4 965
А дали Танчето не знае някаква рецепта, от която всички да станем толкова кльощави? Сигурно иска да сподели някой линк с нас, а ние с рогата напред. Sunglasses

# 29
  • Мнения: 24 467
А дали Танчето не знае някаква рецепта, от която всички да станем толкова кльощави? Сигурно иска да сподели някой линк с нас, а ние с рогата напред. Sunglasses
Ми да почакаме. Нова диета "Анджелина", може би? Или хапчета "Парис Хилтън"?

Общи условия

Активация на акаунт