Отговори
# 195
  • Мнения: 884
Ниско момиче с висок ток е комична гледка. Слабо, дебело - все тая, щом токът и прасецът са с равна дължина.

Абсолютно подкрепям! Simple Smile
Трябва да има някаква пропорционалност, иначе малко цигански изглежда - дребосъче с дълъг ток...
Първите две снимки, публикувани по-горе, ми се струват доказателство за тази теза. Само на третата е добре - момичето си е пуснало дълъг панталон върху токовете и така изглежда много стилно.
Иначе - голяма глава, кокалести рамене, нисък ръст и висоооко токче - това си е направо ГМО-портрет Simple Smile

# 196
  • Мнения: 3 447
О, хайде да не съпоставяме снимки на Лили Иванова и Жизел Бюндхен на ток, моля ви се  Simple Smile

# 197
  • Мнения: 489

Нямам слаба приятелка с такъв естествен бюст. Една от тях даже беше с чашка Д, но като отслабна станаха Б и виснаха; после пак наля и всичко се напълни. Анджи сигурно е природно изключение, както и Виктория Бекъм, техните винаги пращят. Дай Боже всекиму! Laughing


Аз не казах, че е често срещано, а че е възможно.  Peace Аз нося сутиени 70 Е, друг е въпросът колко трудно се намират такива размери.

# 198
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това си беше заявка за Златно огледало!

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Директна номинация и последваща титла. Peace
Мисис Т. показва забележителна фигура!

# 200
  • София
  • Мнения: 3 467
A, мисис Т аз съм я заявила още ноември за златното огледало.
Нищо, че прикрива прелестите с бебета по снимките.

# 201
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До следващия ноември бебето да слезе от скута ѝ.

# 202
  • Мнения: 468
Е колкото и пъти да я видя Джоли, все ми харесва.  Peace Факт е, че има нужда от някое килце, но пак си е хубава, каквато е и темата. Heart Eyes Heart Eyes И предполагам са стотиците жени по света, които искат да остаряват като нея, макар (и именно) слаба.
Аз пък съм над 35 и все още съм си кльоща, и изпълнявам ежедневно съветите за калорична храна и нищо. Висока съм 169 см. и в момента съм 49 кг, а най-се харесвах на 53. На 56 вече имах бузки дето ми правеха лицето като питка.  Mr. Green Нося 38 номер, но с ниска подметка не ми харесва, стои ми като лопата.
Ако това на снимката е Мисис Т., много добре изглежда. Peace Peace

# 203
  • Мнения: 3
Ниско момиче с висок ток е комична гледка. Слабо, дебело - все тая, щом токът и прасецът са с равна дължина.
значи всеки ден на хиляди комични гледки се натъквам... те тея дребните точно те носят най-много токчета, съм забелязала  Wink любимото ми е ниска, забита, с провиснали шалвари и токчета  Heart Eyes
мен ме озадачи, по-напред че някой не си харесва ръста от 1.73 което за мен е супер ръст и съм виждала страхотни жени с този ръст и +токчета стават още по-страхотни, буквално да не отлепиш поглед от тях, че даже и с по-ниски мъже ходят някои от тези  Sunglasses

# 204
  • Мнения: 0
Митът, че мъжете харесват закръглени жени, е създаден от Роналд Макдоналд.

# 205
  • Мнения: X
Митът, че мъжете харесват закръглени жени, е създаден от Роналд Макдоналд.

Този ли?  newsm78



Иначе и аз мисля, че е мит  (даже съм сигурна), но не знаех че е толкова популярен.

# 206
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мит, мит, колко да е мит newsm78. Колкото този за размера на чашката на сутиена вероятно Laughing.

# 207
  • Мнения: 10 547
Измислено е от закръглените в самотните нощи. Това като перифраза на вица, който разказва кой измисля вицовете /извинете за тавтологията/ за блондинките.


Истината е, че се харесват всякакви жени. Е, вероятно повече фенове има типа холивудска красавица пред ниската и закръглена в ханша, но първата най-често си остава само в полюционните сънища. Реалността показва, че всякакви имат деца, съответно с всякакви жени се прави секс.

# 208
  • Мнения: X
Жената с най-голям успех сред мъжете, която познавам, беше ниска, трътлеста, със склонност към надебеляване, кръглолика, вързана на оскъдно опашле и никога не се гримираше, не носеше токчета, поли, маникюр и т.н. Не знам как ги гледаше тези мъже, какви мантри си е пяла, ама падаха в краката й като круши.  Grinning Другаде е ключа от палатката си мисля аз...

# 209
  • Мнения: 0
Е, като няма гурме, нагъваш джънк.

А иначе не знам какво разбираш под "успех", Жаме. Аз разбирам да изкараш 150 млн. Долара за година само с начина, по който изглеждаш. Справка Жизел Б.

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 15:15 от Louis Cifer

Общи условия

Активация на акаунт