Отговори
# 210
  • Мнения: 2 127
Е, хайде сега, ниска на ток било комична гледка...
Аз съм 1,56 и от време на време слагам токчета. Ами, има си дрехи, които с друго не върви да се комбинират, а и всичко си зависи от модела на обувката...

# 211
  • Мнения: 10 547
С устата си да съумееш да караш кола за 100 000 Е, Louis Cifer.

# 212
  • Мнения: X
Е, като няма гурме, нагъваш джънк.

А иначе не знам какво разбираш под "успех", Жаме. Аз разбирам да изкараш 150 млн. Долара за година само с начина, по който изглеждаш. Справка Жизел Б.
Не, нямах предвид успех в кариерата.  Grinning

# 213
  • Мнения: 0
С устата си да съумееш да караш кола за 100 000 Е, Louis Cifer.

Темата за Николетите е другаде.

Жаве, ти говориш за душата на компанията, трътлестата чаровница, пухкавата мъжемелачка. Караш ме да вярвам в черни магии така, като те чета.

# 214
  • Мнения: 10 547
С уста освен фелацио се извършват и други дейности.

# 215
  • Мнения: 2 127
А под успех с мъжете какво се разбира? Известна бройка, но качествени (каквото и да значи това) или много, от кол и въже?

# 216
  • София
  • Мнения: 5 884
Гледам за обувки говорите...
Нося 35-36, понякога и 37 в зависимост от марката и самата обувка. Но имам и 34 номер в "колекцията" си.
Не съм се замисляла кой номер обувки са "най-красиви".

Имах предвид, че самата обувка с мини размери е по-привлекателна, изглежда като за Пепеляшка.

Иначе пълно щастие няма. Хем да си висока, хем да са ти малки и фини стъпалата, хем бюстът - голям, хем задникът - малък. Не че няма изключения, но обратното е по-често срещано, например задник голям, бюст няма. Баланс трябва и компромис. Да не говорим че 100-200 гр отгоре на балкона са предпоставка за 2-3 кила на д-то. А, не, мерси. Laughing


 
Цитат
Иначе - голяма глава, кокалести рамене, нисък ръст и висоооко токче - това си е направо ГМО-портрет
Стига, убихте ме. За Лонгория ли това?

# 217
  • Мнения: 8 679
Според мен тайната на ниската жена и тока на обувката е "златната среда", прекалено високите токчета наистина карат ниската жена да изглежда смешна, най добре са токчетата да са със средна дължина 5-7см.

Ниските жени трябва да имат някои забрани в гардероба си- обувки с ток над 8см, дълги рокли и поли, панталони (дънки) по крака, палта под коляното .

# 218
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ха, на 1стр. са много хубави мненията!
За мен А.Дж. е кльощава, с голямо чело като хората от "Стар Трек", както се беше писало - голяма глава с мършаво тяло hahaha
За съжаление не и чак толкова добра актриса.....аз лично не знам да има запомняща се и отлична игра във някои от филмите си. То, пък и скоро не съм я гледала.....Да, ама защото аз не искам, а пък тя дали се снима - направо не знам newsm78
Лош пример за подражание. Лош матриал! Mr. Green

# 219
  • Мнения: 4 965
Днес пак се разрових за А.Дж. Повечето коментари са, че отново е бременна (това относно нездравия й вид и съм склонна да вярвам, имайки предвид, че при предишните бременности изглеждаше като концлагерист по снимките - изглежда не й понася много добре на жената).

# 220
  • Мнения: 2 457
Аз пък четох че с Брад нон-стоп имали скандали, той пушел много марихуана и цигари.

# 221
  • Мнения: 0
Пропаднал човек, сигурно пие и бира.

# 222
  • Мнения: 945
Аз пък четох че с Брад нон-стоп имали скандали, той пушел много марихуана и цигари.

Ами с толкоз чаавета на главата и с такава кльощава булка, ще пуши, какво да прави, горкият Crazy
Верно, и бира може да пропие Rolling Eyes

# 223
  • Мнения: 2 457
Да, може и да са клюки , само те си знаят.
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%B0%D0%BD%D0%B4 … 00bCJSvP26kHgGvQw

# 224
  • Мнения: 3 447
Според мен тайната на ниската жена и тока на обувката е "златната среда", прекалено високите токчета наистина карат ниската жена да изглежда смешна, най добре са токчетата да са със средна дължина 5-7см.


Така е, имах предвид наистина висок ток, 10-12 см.

Общи условия

Активация на акаунт