Отговори
# 225
  • Linz
  • Мнения: 11 619
мен ме озадачи, по-напред че някой не си харесва ръста от 1.73
Не че не го харесвам, просто до по-ниски мъже се чувствам малко груба.

На ниска жена не харесвам само прекалено тънък и висок ток. Особено ако е закръглена.

За Анджелина отдавна се говори, че е бременна, и то отново с близнаци. Ама да беше родила до сега...

# 226
  • София
  • Мнения: 12 576
мен ме озадачи, по-напред че някой не си харесва ръста от 1.73
Не че не го харесвам, просто до по-ниски мъже се чувствам малко груба.


Ако си представиш те как се чувстваш ще ти стане смешно и женствено дори. Laughing

# 227
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Обичам да гледам хората отвисоко. Едни 5-6-7см в повече нямаше да ми се отразят зле.  Mr. Green
173см са си просто идеални!
reni1410, стига се превзема. Хората искрено ти завиждат.

# 228
  • Мнения: 6 214
Обичам да гледам хората отвисоко. Едни 5-6-7см в повече нямаше да ми се отразят зле.  Mr. Green
173см са си просто идеални!
reni1410, стига се превзема. Хората искрено ти завиждат.
Така де, има на къде да дебелееш  ...  Wink

# 229
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

О, един форумски стандарт покрих! Flutter

# 230
  • Варна
  • Мнения: 1 744

О, един форумски стандарт покрих! Flutter
Честито   bouquet Получаваш лента и плакет.

# 231
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ах, ами като не съм си подготвила благодарствена реч? Но вие знаете, че ще спомена световния мир, нали?

# 232
  • Мнения: 1 167

Това са пълни глупости. В интервю за тамошно списание Брад, каза че най-умното нещо което е правил е било да направи Анджелина майка на деца му.

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 22:26 от Джия

# 233
  • Мнения: 2 457
E, еми близнаци ще са, какви да са,reni. Те да не мислиш че разчитат на "старомодния начин" - ин витро се върти там като за добър ден Tired

# 234
  • Мнения: 75
Какво стана? Анджелина дойде ли да каже две думи или..?

# 235
  • Варна
  • Мнения: 957
Иначе пълно щастие няма. Хем да си висока, хем да са ти малки и фини стъпалата, хем бюстът - голям, хем задникът - малък.

Ба, нямало! Как да няма - Барби! Тя е и най-успяла от всички, дето ги дъвчем тук, и най-харесвана, винаги поддържана, вечно в мечтите на милиони!
Интересното е, че я харесват и въжделеят предимно момиченцата, точно както жените лелеят за съвършени, стегнати тела, малки стъпала, наляти гърди, дупета, бедра... Мъжете реагират спонтанно, затова сме и толкова пъстри - ниски, високи, дългокраки, плоскобюсти, пищни и кльощави, че даже и кривокраки и с големи носове има!

# 236
  • Мнения: 7 006
Не знам за вас, но аз мечтая за фигурата на Анджелина Джоли и преди да ме обвините в каквото и да е искам приемете Анджи като нарицателно.Тоест мечтая да съм много слаба, до колко е възможно това според вас?
За кухи лейки,до степен на изчезване предполагам...Възможно е..не се коси..колкото по-куха е лейката,толкоз по успешен е проектът!Така като те чета..мисля,че бързичко ще стане.
"Анджи" нарицателно за какво?За анорексия ли?

# 237
  • Мнения: 7 006

все си мисля че ако бях мъж щях да предпочета 100кг жена, усмихната и лъчезарна вместо 40кг озлобена на диета.
Направо си кажи,че тежиш 100 кила и гроздето е кисело.. Joy Joy   bouquet


п.п.За ръста..Навремето имах едно гадже,която беше много ниска.Все я бъзиках,пък тя ми викаше"Красная Москва(тогава имаше такъв одеколон)е литър и струва 5 лв,а Нина Ричи е 100 мл,и струва 100$!"

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 12:09 от eksipnos

# 238
  • Мнения: 60

все си мисля че ако бях мъж щях да предпочета 100кг жена, усмихната и лъчезарна вместо 40кг озлобена на диета.
Направо си кажи,че тежиш 100 кила и гроздето е кисело.. Joy Joy   bouquet


п.п.За ръста..Навремето имах едно гадже,която беше много ниска.Все я бъзиках,пък тя ми викаше"Красная Москва(тогава имаше такъв одеколон)е литър и струва 5 лв,а Нина Ричи е 100 мл,и струва 100$!"
Така е, скъпите парфюми са в малки шишенца и се изхабяват бързо.

# 239
  • София
  • Мнения: 1 591
Винаги съм харесвала много слаби жени, но в момента, дори и за моя вкус, Анджелина е прекалено кльощава  Confused Още е много красива, но в тяло е заприличала на мумия... Дори мъжът ми, който ѝ е фен от години сега постоянно повтаря като я види, че е станала като стафида.

Общи условия

Активация на акаунт