Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 227

  • 44 175
  • 701
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Pkutieva, вторият е още по-хубав!  smile3501 smile3501  smile3501newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Мнения: 27 735

Чудесни са!   Hug  Поздравления!   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 219
Пкутиева, добре дошла в "Кръжок АВА"! smile3503
Чудесни колажи! newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

# 18
# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Много сте мили, момичета, благодаря Ви! Аз обичам по-изчистените колажи, но не намерих много подходящи рамки. Все пак съм доволна от всяко ново нещо, което усвоя на компютъра.
В по-горния си пост писах, че съм "професионално щастлива", но нямах предвид колажите, а работата ми.





Много ми е приятно да съм с вас, но имам още много тетрадки за проверка, така че ще си позволя да хвърлям само "едно око" в красивата ни тема. Приятна вечер на всички!

# 20
  • Мнения: 315
Мокси, благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet

Отново си сътворила прекрасна тема!  Hug



Аз пък,без бой,ще си призная,че нямям нерви да гледам отново тези епизоди.Като всяка от вас,си имам любимите моменти и бих ги гледала отново,отново...до безкрай.Денят на яхтата,първият епизод в Ава,сцената на покрива,която споменахте...Ромина,не се тревожи,всички сме ревали на този момент  Laughing и още,още много.Но безкрайните проповеди на Джемил,тюхканията на Тюркан,глупавите любовни терзания на Керем,за Ферда да не говорим....е не мога да ги търпя  ooooh! Втори сезон го гледам с повече интерес...е не всичко де  hahaha
В крайна сметка Нова спечелиха нови зрители с това N-та повторение  Hug Но дано им дойде акъла в главите и да пуснат новите епизоди по-скоро  Peace


Премествам тук поста на Диди от старата тема, защото съм напълно съгласна с нея.   Peace  И аз си имам любими моменти, които гледам до безкрай....  Crazy Crazy Crazy, но дори и да мога, не бих гледала отново целия сериал!  no no no  Не бих си го причинила.... hahaha hahaha hahaha
И аз гледам с по- голям интерес 2-и сезон. Crossing Arms

А  аз харесвам много повече първи сезон !
И мога да го гледам без да ми омръзне ....ееее...... разбира се пълнежите ги превъртам с мишката, а  ако не е възможно да се използва мишка,през това минутите отделени на Керем ,Ферда и др. ги използвам да си свърша нещо!!!

# 21
# 22
  • Мнения: 1 012
Нещо от мен за новата темичка

# 23
  • Мнения: 315
Влетях в темата , забравила добрите обноски, за което се извинявам!!!

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
-------------------------------------------------------------------
Мокси чудесна тема си спретнала!
Сега , когато посещавам няколко други теми , мога съвсем спокойно да кажа ,че ти подготвяш невероятни теми.Всяка следваща е обновена и актуализирана , не само с нова иформация , а и с нов дизайн и фотоси!
Благодаря ти много! smile3525 newsm51 newsm51
-------------------------------------------------------------------
За тази вечер Ви напускам , защото ще се отдам на Фатмагюл и Енгин!
Днес е тяхната вечер!

# 24
  • Мнения: 80

Вени,знаеш какво да пуснеш- разтуптя ми се сърцето......колко чудно си прекарвахме,гледайки сериала......

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Хайде, нещо по-професионално от мен!

# 26
  • Мнения: 570
Привет ,Незабравими! Hug Hug Hug
Мокси,благодаря за прекрасната Нова тема!

Пкутиева  bouquet,прекрасни колажи! smile3501 smile3501 smile3501

# 27
  • Мнения: 80
Хайде, нещо по-професионално от мен!



Поздравления за новите ти умения,Пкутиева,много хубави колажи! smile3501 smile3501 smile3501
Радвам се и за успехите ти в работата,които са те направили щастлива! Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили дами и господине в поредната ни красива тема! Hug Благодаря, Мокси, за уютния ни дом! Kissing Heart baloni
Радвам се, че си имаме нови попълнения, попаднали в плен на "Незабравима"-та магия! Hug Безспорен факт е, че колкото и да са интересни другите популярни сериали, които вървят в момента и се радват на широк интерес- КВФ, Кузей Гюней и ВВ да речем, колкото и професионално и всеотдайно да играят актьорите, каквито и каши и приумици да измислят сценаристите, за мен от нашия сериал по- завладяващ няма! Naughty Мина, замина, свърши се отдавна, а аз още съм запленена както в началото smile3517- може би сега чувството е малко по- зряло и всичко ми е доста по- скъпо- все едно аз съм го преживяла. Което, ако се погледне малко по- абстрактно, си е почти така, щото толкова емоции пръснах подир тоя сериал, толкова тръпки, въздишки, напрежение, на моменти еуфория дори, че съм като участник в историята. ooooh! Пък да не говорим за магията на тандема Серхан- Йозлем, дето такава химия не съм срещала между нито една друга любовна двойка- герои в сериал! thumbsup И преди съм го казвала и пак ще го кажа- няма други такива двама актьори, дето като впият очи един в друг- все едно се любят с погледи! newsm03 Уникални са! Пък се оказа, като капак, че било само професионализъм...  Thinking





# 29
  • Варна
  • Мнения: 329




Професионалисти! smile3521 Това е! Peace

Общи условия

Активация на акаунт