Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 227

  • 44 183
  • 701
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Успешен и усмихнат ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Русе
  • Мнения: 2 259


Добро утро, компания! Hug Hug Hug
Успешен петък с много усмивки! smile3525 smile3525 smile3525

# 32
  • Мнения: 1 517
Здравейте и добро утро от мен. Не зная дали ме помните, но до преди и аз пишех и списвах във вашите редици, запленена от нестихващата любов на нашите двама герои. После се по изгубих и сега ви чета от няколко теми, но не знаех да се включа. признавам не съм следила новостите и това кой с какво се занима в момента, тъй че разчитам на вас Simple Smile
Гледам филма когато мога на обяд и отново изпитвам същите чувства. Толков ми харесват! А сега ясно ли е дали ще го излъчат до края? newsm78

# 33
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug

Желая ви чудесен слънчев,усмихнат и успешен ден  Hug Hug Hug

# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 79
Здравейте и добро утро от мен. Не зная дали ме помните, но до преди и аз пишех и списвах във вашите редици, запленена от нестихващата любов на нашите двама герои. После се по изгубих и сега ви чета от няколко теми, но не знаех да се включа. признавам не съм следила новостите и това кой с какво се занима в момента, тъй че разчитам на вас Simple Smile
Гледам филма когато мога на обяд и отново изпитвам същите чувства. Толков ми харесват! А сега ясно ли е дали ще го излъчат до края? newsm78

Здравейте! Аз те помня и се радвам, че пак се появяваш. Права си за тази нестихваща любов. Тъкмо я позапушат отнякъде, пък тя избие от друго някое място за изненада на всички. А по въпроса за професионализма започвам да си мисля, че между двамата може би е имало поне харесване, привличане и то силно, но не са му дали възможност да избие в любов, водени от най-различни съображения. Аз роли не съм играл, ама едно е да се напъваш да играеш влюбен с някой, който въобще не ти харесва, не ти пасва и не те привлича, а пък съвсем друго е в обратния (нашия) случай. Лек петъчен ден ви желая!

# 37
  • Мнения: 3 203
Здравейте приятели. wavey Hug Heart Eyes Лек и спорен слънчев ден . Hug
 Момичета последните няколко дни не съм се включвала . Tired Зимата почти мина а аз сега съм се  yu5 yu5 smile3545 а и толкова красиви неща  съм проипуснала тук в темата но нищо сега ще наваксвам на Вени с кафенцето с прекрасните ви снимчици и клипчета  Coffee и с най -незабравита екранна двойка. 4470 Имаме си нови попълнения и аз май-съм пропуснала да проздарвя  RominaB  welcome добре дошла в най-незабравимата компания  Hug
Пуктиева страхотни колажи при тези красоти кажи как може да проверяваш тетрадки  hahaha дано  и ученицити ти са щастливци от цялата тази работа с повечко хубави оценки. Joy Joy Joy

Мокси слънчице  безкрайни благодарности за новата ни тема .Ти  си оставаш нашата вълшебна фея. lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss txtloves



Хубав ден приятели ! txtloves

 

# 38
  • Мнения: 914
Здравейте Унутулмазия  Hug Hug Hug

Не съм писала отдавна тук, но все пак като гледах вчера един епизод от нашия любим филм ме върна пак в джаза дето се вика. Пак имам нужда от хапчета. Някой да даде ако може, че лоша работа.

Поздрави и целувки на всички поданници.

# 39
  • Мнения: 27 735
Добро утро и хубав петък!  Hug

dejavue , tinki_15, добре дошли отново при нас!  Hug Hug Hug
 
Мария, пожелавам ти бързо оздравяване!  Hug




# 40
  • Мнения: 79
Здравейте Унутулмазия  Hug Hug Hug

Не съм писала отдавна тук, но все пак като гледах вчера един епизод от нашия любим филм ме върна пак в джаза дето се вика. Пак имам нужда от хапчета. Някой да даде ако може, че лоша работа.

Поздрави и целувки на всички поданници.

Ооооо, и ти не издържа накрая! Мислил съм си за теб, че изчезна някъде, но бях сигурен, че ще се върнеш. Специално по този повод ще споделя нещо, което получих по пощата вчера.

Писмо от Мелда

За мене вие не жалете
Аз добре се уредих
Със Гюляй живеем двете
Да я сменя с Харун не бих

Верно, нямаме дечица,
ама племенници бол
Е, останах си девица,
но не е туй за протокол

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 259
Тинки, добре си дошла отново! welcome Hug
Нямаме инфо с какво се занимават Серхан и Йозлем! Пъъъълно потопяване! Weary
Дежавю, ей, намери ни най-сетне, бе?! Hug Hug Hug
Искаш някакво хапче, заповядай! Party Party Party



Мария72, скорошно оздравяване! newsm51

# 42
  • Мнения: 3 203
............................................
Писмо от Мелда

За мене вие не жалете
Аз добре се уредих
Със Гюляй живеем двете
Да я сменя с Харун не бих

Верно, нямаме дечица,
ама племенници бол
Е, останах си девица,
но не е туй за протокол


Бганьо за последното може да поспорим добре се потъркаляха с Бату  Joy Joy Joy но стихчето ти е  newsm74 newsm51 smile3501

# 43
  • Русе
  • Мнения: 2 259

Писмо от Мелда

За мене вие не жалете
Аз добре се уредих
Със Гюляй живеем двете
Да я сменя с Харун не бих

Верно, нямаме дечица,
ама племенници бол
Е, останах си девица,
но не е туй за протокол

smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 44
  • Мнения: 3 203
Ама и аз съм една ....... ooooh! Embarassed Embarassed Embarassed

Тинки ,Стефи  welcome welcome welcome

Вени а с това клипче направо ме  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3545 smile3545

Общи условия

Активация на акаунт