Жената Козирог 3

  • 38 879
  • 637
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 735
Уфффф,лоша работа тогова Thinking Confused Grinning Мъжо все се надява да е поне след 35,че...  Whistling щом не стана досега ,то кога ли Joy

# 16
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Привет момичета   bouquet
Радвам се, че ви открих и с интерес ви чета. И понеже се включих към края на втората тема надявам се това, което ще публикувам по долу да не е писано вече.
 Хайде малко да ви разведря  Grinning Ето какво открих за страстната Жена Козирог  Blush


Изключително рядко се среща жена Козирог с тънки устни. Те дори са доста сочни и направо неустоими. В леглото трябва да си от Змей Горянин нагоре за да ги задоволиш. Издържат огромно количество секс и питат за още. Не са нимфоманки. Трудно палят, но запалили веднъж няма спирка. Ако няма да се справиш по добре не започвай, защото в един момент ще се почувстваш като пребит кон. Не обичат импулсивния Овенски секс. Вместо това им е нужна продължителна подготовка и подходящо настроение. Трябва да я увериш че вратата е заключена, телефона прекъснат и всички лампи угасени. Прави се на недостъпна и те отблъсква и протака - но само и само да те настърви още повече.


dieci_angeli , напълно съм съгласна с това за хаховостта, за рязката смяна на настроенията и за вечния оптимизъм  Laughing

Такива сме: Горди, Диви и Непокорни


# 17
  • Мнения: 405
Уфффф,лоша работа тогова Thinking Confused Grinning Мъжо все се надява да е поне след 35,че...  Whistling щом не стана досега ,то кога ли Joy
Кажи му, че с нас се иска търпение, мноооого търпение  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 60
Хоп-аааа и аз съм тук Peace  bouquet
Момичета...сега като се замислих чак ми става криво,че понякога съм такъв инат Embarassed Към околните,напр. Ей като се закатвя в някакви си мои стериотипи/житейски и семейни да речем/ и като ми е добре така...защо да търся промяна Rolling EyesПросто си размишлявам...с вас.Хич не съм отворена към "промените",т.е. определено не съм "за" новите неща. Thinking

Досадих ви,извинете ме.

И аз така бях, след психолога се отворих към новите неща. Не било толкова зле,обаче...нови, нови, но пак премислени.  Whistling


Аз съм от редките кози значи, с тънки устни съм  Grinning

А за тази комбинация Дева-Козирог...и аз съм чувала така, обаче интересно - с девите или много добре се разбирам, или не се понасям. Но пък най-близките ми хора са все земни знаци. А и майка ми е коза, та в нас от едно време е бойно поле - така се караме, спориме и се инатиме, а след 15 минути все едно нищо е нямало. Обаче аз съм по-голям инат, все пак съм януарска козичка.

# 19
  • Мнения: 274
Бях се поизгубила, но виждам че темичката се е раздвижила, поздравления   bouquet
По стечения на обстоятелствата съм дипломиран  психолог, че и козирог  Laughing  , не ме карайте да си мисля че сред нас има безнадижни случай  Wink , но мога да кажа че всички сме много взискателни към околните и най-вече към  себе си ...В къщи сме коза и лъв....думи нямам от комбинацията, но се разбираме почти идеално  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 5 456
Охооооо много сте изписали  #Crazy Не мога да ви смогна!Браво!


По стечения на обстоятелствата съм дипломиран  психолог, че и козирог  Laughing  , не ме карайте да си мисля че сред нас има безнадижни случай  Wink , но мога да кажа че всички сме много взискателни към околните и най-вече към  себе си ...В къщи сме коза и лъв....думи нямам от комбинацията, но се разбираме почти идеално  Wink
Хаха и ние сме коза и лъв Laughing
А аз съм недипломиран (все още) педагог,също съм минала през бая психологии като предмет.
  Подариха ми наскоро една книга:

 Kaто стигна до нея ще споделям интересните открития  Laughing

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 14:58 от *Bubble*

# 21
  • Мнения: 405
Бях се поизгубила, но виждам че темичката се е раздвижила, поздравления   bouquet
По стечения на обстоятелствата съм дипломиран  психолог, че и козирог  Laughing  , не ме карайте да си мисля че сред нас има безнадижни случай  Wink , но мога да кажа че всички сме много взискателни към околните и най-вече към  себе си ...В къщи сме коза и лъв....думи нямам от комбинацията, но се разбираме почти идеално  Wink
Точно, това, което изисквам от себе си /а то понякога е много/, го изисквам с пълна сила от другите... Лошото е, че не всеки може да изпълни моите изисквания, и аз се уча да приемам това и да бъда по-смирена...

# 22
  • Мнения: 410

Изключително рядко се среща жена Козирог с тънки устни. Те дори са доста сочни и направо неустоими. В леглото трябва да си от Змей Горянин нагоре за да ги задоволиш. Издържат огромно количество секс и питат за още. Не са нимфоманки. Трудно палят, но запалили веднъж няма спирка. Ако няма да се справиш по добре не започвай, защото в един момент ще се почувстваш като пребит кон. Не обичат импулсивния Овенски секс. Вместо това им е нужна продължителна подготовка и подходящо настроение. Трябва да я увериш че вратата е заключена, телефона прекъснат и всички лампи угасени. Прави се на недостъпна и те отблъсква и протака - но само и само да те настърви още повече.


Ей с това съм напълно съгласна значи съм типичен представител на козирога  Laughing
А пък за изискванията какво да ви кажа .....тъкмо някой достигне летвата и аз хоп пак я дигна...не могат да ми насмогнат на темпото  hahaha

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40 735
Привет момичета   bouquet
Радвам се, че ви открих и с интерес ви чета. И понеже се включих към края на втората тема надявам се това, което ще публикувам по долу да не е писано вече.
 Хайде малко да ви разведря  Grinning Ето какво открих за страстната Жена Козирог  Blush


Изключително рядко се среща жена Козирог с тънки устни. Те дори са доста сочни и направо неустоими. В леглото трябва да си от Змей Горянин нагоре за да ги задоволиш. Издържат огромно количество секс и питат за още. Не са нимфоманки. Трудно палят, но запалили веднъж няма спирка. Ако няма да се справиш по добре не започвай, защото в един момент ще се почувстваш като пребит кон. Не обичат импулсивния Овенски секс. Вместо това им е нужна продължителна подготовка и подходящо настроение. Трябва да я увериш че вратата е заключена, телефона прекъснат и всички лампи угасени. Прави се на недостъпна и те отблъсква и протака - но само и само да те настърви още повече.
[/color]

dieci_angeli , напълно съм съгласна с това за хаховостта, за рязката смяна на настроенията и за вечния оптимизъм  Laughing

Такива сме: Горди, Диви и Непокорни




Ееее,смях голям Laughing И аз съм от Редките случаи Flutter С тъъънки устни и малка уста,която обаче не спира Joy

Първото изречение Не се отнася за мен Confused А второто пък за мен е писано Whistling Laughing

# 24
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Привет от мен Grinning Каже ти моля ви , как се чувствате когато нещо не е на необходимото ниво?Имам в предвид на изпит нямате една от най-добрите оценки, в работата усещате че не се справяте и все такива неща.Да не би само аз да съм крива на себе си?Вярно януарска коза съм, но надявам се това да не е диагноза  newsm78 Laughing
В последната една година този перфекционизъм направо ми взе здравето.Хем знам , че не може винаги да съм най-най и въпреки това се чувствам ужасно и неудоволетворена.Мъжа ми казва ," как веднъж не остана доволна от нещо което си постигнала омръзна ми от твоята реплика-"Ееее значи , можеше и по-добре да е/да се справя/да се представя.Ти се самобичуваш , не бях останал с впечетлението , че живея с мазохистка".
Хем си казвам, стига вече почвам по друг начин...ама няма, все същата черногледка съм #Crazy

# 25
  • Мнения: 48
Какво лошо има в това да се стремиш да си перфектен във всичко, стига разбира се да не е с цената на здравето и любимите хора, семейство ....знам ли , на същото мнение ли сте  ?

# 26
  • Мнения: 410
Така е обичаме да сме перфектни във всичко, не тъприм провали и опитваме пак и пак докато сами се докажем на себе си и околните. Разбира се не трябва да е с цената на всичко, защото с времето трябва да се научим че файда от това няма. Ноооо както знаете козирога си е козирог  Grinning

# 27
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Съгласна съм , но да се стремиш е едно.Когато обаче не го постигаш , защото това е невъзможно във 100% от случаите е друго.Говоря за нагласа и себеусещане като цяло, не толкова за стемежа и желанието.Перфектни хора няма, всеизвесно е.Факт е обаче, че Козирога особено жените сме свръх амбициозни и целеустремени.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 456
Какво лошо има в това да се стремиш да си перфектен във всичко, стига разбира се да не е с цената на здравето и любимите хора, семейство ....знам ли , на същото мнение ли сте  ?
На същото мнение съм,аз също не виждам нищо лошо Simple Smile
Аз пък съм един много оптимистичен козирог,който разбира се понякога има и своите песимистични дни Simple Smile Но бързо се изправям.
 

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 839
 Shocked Трета тема - не е за вярване  Laughing
Ще ви попрочета и тогава ще пиша  Hug

lllora
, не знам от какво е, но в последно време все нещо съм недоволна и крива. Общо взето може да се каже, че нищо не ми е достатъчно перфектно, от където и да го погледна.
Ужасна съм станала  Thinking
Та... как завиждам понякога на тези, които въобще ама въобще не се тормозят за детайли  и подробности.
На мен все нещо ще ми се навре в очите и ще ми скапе деня  Sad
Относно оценките на изпити - да, стремях се да са най-високите (в това, което ми е на сърце, де, не по висша математика). Ако все пак имах провал си казвах, че така е било писано  Wink
За работата - винаги се опитвам Никога да не повтарям една грешка. Е, не винаги успявам, но понякога жената козирог е и разсеяна  Grinning

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 15:21 от catwalk

Общи условия

Активация на акаунт