CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 19

  • 51 825
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 569
джоджо, не се панирай. Успех!

За управителя - има някаква откачена логика за мот. писмо. Ами ако е някакъв извратеняк?  Laughing

# 721
  • Мнения: 1 446
джоджо, не се притеснявай. Вържи косата да ти е по-спокойно (при мен е така), не се панирай. Бъди себе си!

# 722
  • Мнения: 107
Може ли линк към темата за Ексел, че не я откривам нещо newsm78

# 723
  • Мнения: 3 469
здравейте!

първо да пожелая успех на ДжоджоHug

четвъртък ми беше последния работен ден. със съпруга ми решихме да не си търся друга работа, а да остана поне 2 месеца вкъщи и да наваксам с изпитите и ученето. обаче! съвсем случайно видях обява в местния вестник (?!) за работа в една кантора по специалността ми. и не се стърпях и взех, че се обадих  Rolling Eyes вторник бях на интервю, което мина толкова хаотично, че два часа след това се чудих какво точно се случи. според мен не се представих изобщо добре, дори се издъних 1-2 пъти, но ми казаха да отида пробно 1 седмица и ако ме харесат, ще ме назначат. сега съм се заровила в лекции и закони. честно да ви кажа уплашена съм до смърт! голяма крачка напред е, заплатата е хубава, по специалността ми е, работно време е ок (8.30 до 17ч), но досега не съм работила в областта и страха ми от провал е по-голям от ентусиазма ми. работата е в съседния град и ще ми е малко трудно прибирането  на детето от градина, може и да не успявам да стигна до 18ч и ще търся варианти за гледачка, съседка, позната майка и т.н. за пръв път се ядосах по така коментирания въпрос в темата за децата, боледуването и т.н. "О, имате дете!" придружено с недвусмислен поглед. малкият пък взе, че направи спазъм онзи ден и сега се гледаме вкъщи. тъкмо се бях настроила, че поне следващите няколко месеца няма да се притеснявам кой и как ще го гледа, ако се разболее и сега пак отново. хем ми се остава вкъщи, хем сърце не ми дава да откажа работата. ще отида другата седмица, пък ще видим дали ще се харесаме.  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 4 569
Цитат
ГОЛЯМОТО ПРЕДЛАГАНЕ СЕ НУЖДАЕ И ОТ ГОЛЯМО ТЪРСЕНЕ.
ТЪРСЕЙКИ ДРЕХИ, НАМИРАТЕ РАБОТА.
ОГЛЕЖДАЙКИ СЕ ЗА РАБОТА, НАМИРАТЕ ДРЕХИ.

НИЕ В ДЕНИЛ ПРЕДЛАГАМЕ И ДВЕТЕ.
ПОМИСЛЕТЕ ДАЛИ ИСКАТЕ ДА ОСТАВИТЕ СЛЕДА В МОДАТА И АКО СТЕ УБЕДЕН/А ВЪВ ВАШИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ
НИЕ ВИ ОЧАКВАМЕ НА ПРЕГОВОРИ ЗА РАБОТА.

Желаещите могат да кандидатстват с автобиография и актуална снимка
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю
http://www.jobs.bg/f1412127

... ТЪРСИТЕ ЗАПЛАТА - НЯМА.

# 725
  • Мнения: 48 207
Може ли линк към темата за Ексел, че не я откривам нещо newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=404259.450

# 726
  • Мнения: 803
Имах колежка, която плачеше като говори за Денил-излъгана до небесата! Абсолютно нечовешко отношение и обидно държание от страна на работодателя! Накрая не и платили последните заплати.

за ексела - тоя линк е по-подходящ за учене
http://office.microsoft.com/bg-bg/excel/

# 727
  • Мнения: 654
Благодаря ви за пожеланията.
Странно но имам нужда от подкрепа.
За Бога,аз съм на 38 и се вълнувам като среща с гадже.
А работата дори не е нещо специално,но аз си я харесвам и върша с удоволствие.
Дори когато съм била някъде ваканция/на морето/ съм ходила да помагам на приятели,защото харесвам работата.

# 728
  • Мнения: 4 569
ok, много е полезен поста ти. Поне ще предпази някой, залетял се да кандидатства по тази обява.

# 729
  • Мнения: 417
джоджо,caprice успех PeaceЩе стискаме палци.

За "Денил" никога нищо добро не съм чула....

# 730
  • Мнения: 2 064
джоджо caprice Успех, спокойствие и една страхотна усмивка!!!   love001
Всичко ще се нареди както сте си го мечтали!!! Стискам палци!
За Бога,аз съм на 38 и се вълнувам като среща с гадже.
След 10 години ще ти е все тая... но вълнението от срещата с гадже ще остане  Peace

# 731
  • Мнения: X
здравейте!

първо да пожелая успех на ДжоджоHug

четвъртък ми беше последния работен ден. със съпруга ми решихме да не си търся друга работа, а да остана поне 2 месеца вкъщи и да наваксам с изпитите и ученето. обаче! съвсем случайно видях обява в местния вестник (?!) за работа в една кантора по специалността ми. и не се стърпях и взех, че се обадих  Rolling Eyes вторник бях на интервю, което мина толкова хаотично, че два часа след това се чудих какво точно се случи. според мен не се представих изобщо добре, дори се издъних 1-2 пъти, но ми казаха да отида пробно 1 седмица и ако ме харесат, ще ме назначат. сега съм се заровила в лекции и закони. честно да ви кажа уплашена съм до смърт! голяма крачка напред е, заплатата е хубава, по специалността ми е, работно време е ок (8.30 до 17ч), но досега не съм работила в областта и страха ми от провал е по-голям от ентусиазма ми. работата е в съседния град и ще ми е малко трудно прибирането  на детето от градина, може и да не успявам да стигна до 18ч и ще търся варианти за гледачка, съседка, позната майка и т.н. за пръв път се ядосах по така коментирания въпрос в темата за децата, боледуването и т.н. "О, имате дете!" придружено с недвусмислен поглед. малкият пък взе, че направи спазъм онзи ден и сега се гледаме вкъщи. тъкмо се бях настроила, че поне следващите няколко месеца няма да се притеснявам кой и как ще го гледа, ако се разболее и сега пак отново. хем ми се остава вкъщи, хем сърце не ми дава да откажа работата. ще отида другата седмица, пък ще видим дали ще се харесаме.  Rolling Eyes


Caprice, изобщо не се притеснявай за това, че нямаш практически опит по специалността си. Преди години започнах работа, която не само, че не ми беше по специалността, ами всичко в нея ми беше абсолютно непознато. Започнах с мисълта, че " ще изкарам деня, тръгвам си и край, няма да се върна повече"...Само след седмица-две, вече бях напълно забравила притесненията, толкова бързо навлязох и ми се избистри всичко. А ти пък и това се завършила, така че проблемът е никакъв. Simple Smile Никой не се е родил с практика и с опит, всичко се учи в движение! Успех!  bouquet

# 732
  • Мнения: 3 469
благодаря за всички за окуражителните думи!  Hug Hug Hug голяма подкрепа сте в труден момент, ей затова я обичам тази тема  Heart Eyes Hug
aniese, все още съм студентка по специалността, догодина по това време трябва да съм приключила с всички видове изпити + държавните  Crazy за това и ако ме наемат, ще е огромен плюс, според мен- да навлезеш в материята практически още преди да си завършил. досега съм работила в съвсем различна сфера (макар прилагайки наученото от средното образование) и ме е страх много. наистина си права, че всичко се учи в движение, а, ако можеше и денонощието да има няколко часа повече, щеше да е прекрасно  Crazy Embarassed
п.с. забравих да напиша и че ме предупредиха, че се навлиза в работата след около 3месеца труд и то, ако съм "схватлив служител", така че и те не очакват чудеса от мен, не знам защо обаче аз ги очаквам от себе си  Rolling Eyes Confused
ох, отивам да използвам времето по предназначение, докато детенцето спи.

джоджо, да не забравиш да пишеш как е минало  Flutter

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 16:20 от caprice

# 733
  • Мнения: 654
Разбира се,че ще се разпиша в новата тема Hug
Но се надявам да е с добра новина.
caprice,понякога късмета си знае работата.Пробвай и ще решиш.

# 734
  • Мнения: 104
http://www.jobs.bg/f1414031 A за тази обява какво ще кажете?  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт