Мъж Телец - 7

  • 66 353
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 265
Лек грим, костюм от пола до коленете и вталено сако.Поне аз така бих се облякла.
[/quote
Благодаря за отговора, Аня.
Дали да не добавя нещо червено за да привлека вниманието?

# 706
  • Мнения: 1 334
Хаха, ако ще е да го предизвикваш, защото е бик, може Laughing Моят мъж много харесва дълги коси.Ако ти си с такава, начупи я леко и нека е свободно пусната.

# 707
  • Мнения: 265
Хаха, ако ще е да го предизвикваш, защото е бик, може Laughing Моят мъж много харесва дълги коси.Ако ти си с такава, начупи я леко и нека е свободно пусната.
Така ли? Тъкмо мислех да се подстригвам за повода Simple Smile

# 708
  • Мнения: 0
Всъщност няма значение как си облечена. Важното е да си в добро настроение и да се усмихваш Simple Smile

# 709
  • Мнения: 265
Всъщност няма значение как си облечена. Важното е да си в добро настроение и да се усмихваш Simple Smile
RedBull, много се радвам , че се включи. Благодаря ти за съвета.  Hug Ще бъда адски притеснена, защото чувствата са ми изключително силни. Когато съм до него направо се разтрепервам.  Blush

# 710
  • Мнения: 0
Всъщност няма значение как си облечена. Важното е да си в добро настроение и да се усмихваш Simple Smile
RedBull, много се радвам , че се включи. Благодаря ти за съвета.  Hug Ще бъда адски притеснена, защото чувствата са ми изключително силни. Когато съм до него направо се разтрепервам.  Blush

Няма смисъл да се разтреперваш. Ще те помисли за луда Grinning

# 711
  • Мнения: 0
Как мина?

# 712
  • Мнения: 125
....предполагаме перфектно  Grinning, как иначе !?

# 713
  • Мнения: 0
Надявам се да не й се разхлопа сърцето от притеснение Grinning
----
Не мога да разбера кой ви набива в главите че мъжът телец става за нещо?
В крайна сметка всички от този форум, които си имаха работа с телец катастрофираха.

# 714
  • Мнения: 1 334
В крайна сметка всички от този форум, които си имаха работа с телец катастрофираха.
Оправиха колата, подпалиха я, взе че тръгна Laughing Сложиха и еърбеци за всеки случай.Не всичко е загубено безвъзвратно.

# 715
  • Мнения: 265
....предполагаме перфектно  Grinning, как иначе !?
Срещата предстои, а вълнението е неописуемо. Стискайте ми палци да не припадна като го видя.   Crazy

# 716
  • Мнения: 125
....предполагаме перфектно  Grinning, как иначе !?
Срещата предстои, а вълнението е неописуемо. Стискайте ми палци да не припадна като го видя.   Crazy

Явно е много специален този мъж, щом така се вълнуваш. Хайде успех и бъди спокойна  Grinning

# 717
  • Мнения: 125
Надявам се да не й се разхлопа сърцето от притеснение Grinning
----
Не мога да разбера кой ви набива в главите че мъжът телец става за нещо?
В крайна сметка всички от този форум, които си имаха работа с телец катастрофираха.

......който не се отказва и е мнооооого търпелив , има някакъв шанс Grinning
......не сте лоши, малко странни, но през розовите очила сте о.к.

# 718
  • Мнения: 19
В крайна сметка всички от този форум, които си имаха работа с телец катастрофираха.

Е, хайде, да не са пък всички!  Crossing Arms  Grinning

# 719
  • Мнения: 7 120
Не мога да разбера кой ви набива в главите че мъжът телец става за нещо?
В крайна сметка всички от този форум, които си имаха работа с телец катастрофираха.

Става за НЕЩО Simple Smile
Катастрофата е нещо твърде спонтанно, за да се случи на телеца ... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт