Мъж Телец - 7

  • 66 355
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 265
Ех, такава подготовка беше. Дано поне е усетил моето вълнение и ми се обади. За балът ми не се бях гласила толкова

# 721
  • Мнения: 741
Телците наистина са много специални мъже.
Но чудото да се опитомят не винаги е възможно. Това зависи от толкова много фактори и обстоятелства... Зависи и в какъв момент от неговия живот го срещаме (негово Величество Телецът) ... Дали вече е достатъчно наясно със себе си какво точно той самият търси и дали достатъчно се е научил да цени това, което съдбата му подарява...
Но едно е сигурно - че и дори да е намерил точната жена за себе си, трябва да му се даде свободата той сам да осъзнае това и съвсем сам да направи своя избор, да вземе своето решение... И най-малкият натиск в тази посока ще го отблъсне. Жената до него трябва да е истински виртуоз във почти (или всъщност точно) невидимото подбутване в желаната от нея  посока... А това става с истински чувства, истинска любов и много упорито търпение...
Обикнат ли истински, уверят ли се в правилният избор на сърцето си (разбира се и на ума си), те са готови да направят много неща за любимата жена... стига да няма сериозни фактори-пречки или спъващи обстоятелства. 
Всички Телци имат много прилики помежду си, но и много разлики...
Но те винаги търсят идеалната (за себе си) жена - интелигентна, интересна, различна, нежна, жертвоготовна, разбираща, ... и винаги в готовност да раздаде себе си за него във всяко отношение... И не - не би му омръзнало това себеотдаване, защото това е което той търси цял живот...
Това, което би могло да му омръзне е показването на дребнавост, слабост, на несигурност... Неговата Кралица трябва да е винаги силна - във всяко отношение в живота... И само негова...

# 722
  • Мнения: 0
мъж телец... хахахахаха... и за клоуни не стават.

# 723
  • Мнения: 0
ааааааааа за клоуни сме перфектни ,ама от онея тъжните ,дето се  смеят да скрият тъгата си  Grinning

# 724
  • Мнения: 741
мъж телец... хахахахаха... и за клоуни не стават.

Всичко зависи от това коя ще им покаже червения плащ.  Wink

# 725
  • Мнения: 15
Пълен ташак сме Телците.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 133
Нищо ви няма. Стига....

# 727
  • Мнения: 125
Много хора, които не са се докоснали по надълбоко до същността им, не могат да ги преценят правилно. Защото са много дискретни и много завоалирани. Много умерени външно, улегнали, хладни, спокойни и последователни, но вътре, вътре в тях има такава нежност и топлота......хм размечтах се нещо  Grinning

# 728
  • Мнения: 125
мъж телец... хахахахаха... и за клоуни не стават.

Всичко зависи от това коя ще им покаже червения плащ.  Wink

 Grinning, нали , винаги се намира някой, който да ги извади леко от равновесие......

# 729
  • Мнения: 51
да, опасна работа ...  Laughing

# 730
  • Мнения: 81
не сме опасна работа кротки сме като агънца

# 731
  • Мнения: 0
не сме опасна работа кротки сме като агънца

За теб не знам, ама аз съм опaсен Grinning

# 732
  • London, baby
  • Мнения: 800
Анджали, за пореден път имам чувството, че пишеш за нас. Аз рядко пиша, предпочитам да чета, но когато прочета нещо написано от теб оставам без дъх!
Аз съм слабата, а той силния и това ми харесва в него (и на мен), че той ме ръководи и аз нямам нищо против. Тази любов, която я изживяваме с него е много силна, за пръв път ми е. Има хармония между нас, разбирателство, знаем какво иска другия без много приказки. Това винаги съм си мислила, че е невъзможно, но е факт. Просто като се погледнем знаем другия какво иска и какво му има. Никога не съм приемала насериозно партньорствата, които ми се дават в хороскопите. До сега съм била с Дева, пълна противоположност с мен - Риби. Но ето, че с Телеца се намерихме!

# 733
  • Варна
  • Мнения: 133
Няма ли някоя зодия рак с мъж-телец да си изкаже мнението?  Laughing Стига с тея риби

# 734
  • Мнения: 13
Аз пък съм скорпион, а той - телец. Такава комбинация май рядко се среща, но дано се задържим (и още повече след като ще се женим)   kiss Two Hearts
Иначе ми направи впечатление, че има доста жени рак с мъж телец, мисля, че в първата тема преобладаваха  Wink

Общи условия

Активация на акаунт