Мъж Телец - 7

  • 66 353
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
По лошо от  рак с телец ,е скорпион с телец ... тва скорпитата сте рядко срещани умни същества Laughing
Раците ви бива ,ако нямате психични разстройства и се държите мило и весело ,а не сериозно тъпо Laughing
Абе Риби е най добре Laughing

# 736
  • Мнения: 1 334
Раците ви бива ,ако нямате психични разстройства
А това изобщо възможно ли е? Laughing Laughing

# 737
  • Мнения: 0
ааааааамммм Не  - при рака основният според мен е че е много вглъбен в собствените си емоции и чувства, а  останалият свят му е е малко по далечен ,абе мери малко с два аршина ,за него може за тебе не Laughing

# 738
  • Варна
  • Мнения: 133
Хайде да не говорим кой е по-зле, че.... Раците сме толкова мили същества, добрички, нежни..... просто не може да ни разберете. Я обясни пък, що риби най-добре? Никога не съм се държала грубо или да съм наранявала някого нарочно.

# 739
  • Мнения: 1 334
ааааааамммм Не  - при рака основният според мен е че е много вглъбен в собствените си емоции и чувства, а  останалият свят му е е малко по далечен ,абе мери малко с два аршина ,за него може за тебе не Laughing
newsm10

# 740
  • Мнения: 0
На телеца не му трябват постояните ви емоции ,той иска и спокойствие ,а и не сте достатъчно весели ,аз като телец искам жена ,която да е усмихната ,весела ,по скоро сте сериозни ...
аааааа и си знаете каквото си наумите ,не може да се говори с вас ,а ние искаме диалог и разбирателство

# 741
  • Варна
  • Мнения: 133
Мога да ти кажа, че сме си много весели хора, ти просто не си опознал достатъчно една жена-рак. Влез в рачешката тема и питай каквото си поискаш, всичко ще ти кажат. Сериозни сме си когато трябва. Аман от хора, които не знаят какво говорят.

# 742
  • Мнения: 1 334
Sagapo92, много сте готини даже Раците.Моята най-близка приятелка е Рак.Но изпадне ли в някакво филмирано състояние... Laughing

# 743
  • Мнения: 0
ето, виждаш ли  - пак емоции , кво се нервиш ,никой не те напада ,споко ве ,просто си казвам мнението ,не се чувствай неразбрана Laughing ,просто казвам че телеца с вас е добре ,ако сте нормални ,но не сте му голямата любов и желание в живота .

# 744
  • Мнения: 0
абе да се взимат раците със скорпионите и да не ни занимават нас ,и без тва много добре се разбират по между си

# 745
  • Варна
  • Мнения: 133
Да, затова ми се нахвърлят вече 5-6 телеца. Хич не ни искате в живота си, не. Не всичко е до зодия. И не всичко е жена-риби, мъж-телец. Напоследък виждам доста двойки стрелец-телец и близнаци-телец.

# 746
  • Мнения: 19
Sagapo92, що им се връзваш?  Laughing

# 747
  • Мнения: 125
абе да се взимат раците със скорпионите и да не ни занимават нас ,и без тва много добре се разбират по между си

И коя е идеалната за господин телец?

# 748
  • Мнения: 81
най добре е с девичката

# 749
  • Мнения: 0
Освен това сте досадни Laughing и задушаващи ,на крайности постоянно и сърдити постоянно

Общи условия

Активация на акаунт