Помощ за съфорумка!

  • 42 272
  • 261
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Аз също ще се включа утре с малко сума,дано скоро събера още и пак ще се включа.
Деси,кураж мила   bouquet Ние сме с теб и ще се пребориш.Сили на майка ти и сестра ти и много целувки за малкия сладур  Heart Eyes

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 184
Момичета, ако някой си хареса някой от тези ангели, на ЛС ме уведомете къде да Ви ги изпратя, а паричките преведете по сметката на Деси. За София воже и лично.
Стискам палци Деси Hug

# 62
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Момичета, утре Деси ще има достъп до онлайн банкирането и се разбрахме да пусне имената (само тях) за да може всеки да се види и да е сигурен че паричките му са стигнали до нея. Ако днес има инфо за сумата ще пиша.
  bouquet

# 63
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Изчистих списъка за по-сигурно.

Сумата е 948 лв.

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 15:18 от Ели_дечкин

# 64
  • Мнения: 60
Здравейте, майчета! Много БЛАГОДАРЯ на всички за подкрепата  дрешки, хранителни продукти или козметика за Макси, парички в сметката.
Вчера ходих в Пощенска банка и пуснах молба за електронно банкиране, от което се очаква до ден два да ми пуснат паролата и да мога да виждам сметката си през нета. Своевременно съобщавам на Ели, която е организирала темата за сумата събрана до момента. Вие сте невероятни мами, толкова бързи и експедитивни! Как да ви се отблагодаря, освен да ви спомена поименно. Нека, ако има мами, които както каза Ели не желаят да им пиша името да пишат на мен или на Ели на лични, за да не ми се разсърдят. Ели вече е побликувала имената на хората, които са дарили пари до вчера 19 Март. МНОГО АМА НАИСТИНА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ. Скоро ще мога да благодаря поименно и на тези, които са пуснали пари на касата в банката.
За сестра ми. Видях добри предложения от, които ще се възползваме. Все още очакваме отговор от шефа на Слава. Също така, ако някоя мама има предложение за работа да пише.
За сестра ми наистина е много важно да си намери възможно най-мързо работа за да оцелеем.Тя търси почти всякаква обикновенна и не висококвалифицирана работа, независимо колко е тежка. Завършила е ТОХ Технолог на храната, но е работила само като продавачка в голям супермаркет, бармант сервитьор и след това си изкара курсове за кранистка и от тогава все това е работила. Има познания по английски, но без тапия, няма компютърни умения освен обичайните като работа с програми word и интернет. Може да работи във предприятия, фабрики, магазини, хлебозаводи, фурни, изобщо търсим всякакъв вид работа, която да може да започне най-скоро.
Много ви БЛАГОДАРЯ отново на всички за подкрепата и за отделените средства! Не вярвах, че съществуват толкова много ДОБРИ И БЛАГОРОДНИ ХОРА!!!! Аз съм една щастливка с познати и приятели като вас! БЛАГОДАРЯ ВИ smile3501 newsm10 newsm51

# 65
  • Мнения: 61
Аз ще се опитам до края на месеца да пусна, но може и да е в началото на месеца. Родителите ми също ще пуснат парички този месец.
Деси, сигурна съм, че скоро ще съберем сумата! Целувки и до скоро Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 609
Според мен не е необходимо да се ангажира Деси9 или друг) да изписва имената на всички.ако някой има съмнения дали не е объркал сметката,може да се разберат на ЛС.В пощ. банка при внасяне на каса,автоматично излиза титуляра,та грешка там е изключена .
Стискам палци сестрата на Деси да си намери по-скоро работа.Паричките ще се съберат,сигурна съм  Peace

# 67
  • Мнения: 615
И аз докрая на месеца ще внеса. При мен е свързано с пътуване, което ме затруднява.

# 68
  • София
  • Мнения: 309
И аз ще изпратя малко парички утре.Момченцето има ли нужда от още дрешки или обувки?От сина ми има останали доста запазени неща.
Много се надявам възможно най-бързо да се съберат парите Praynig.

# 69
  • Мнения: 27
Аз имам един въпрос. Понеже работата ми го позволява, мога да сложа кутия за набиране на средства, но никак не съм запозната с реда на нещата. Ако някой може да ми обясни как да го направя без да си навлека неприятности, моля да ми пише на ЛС. Не смятам, че може да се събере много, но не пречи да опитаме.

Излишно е да казвам, че вчера преведох малко по сметката.[/size]

И понеже има хора, които не са запознати с банковите преводи искам да отбележа:

Момичета, ако имате наблизо клон или офис на Пощенска Банка, пуснете паричките директно по сметката на Деси, така няма да плащате такси и всеки лев и стотинка ще отиде за нея! Просто давате  IBAN-а и внасяте!


Стискам палци да приключат скоро и успешно нещата!
Деси, не те познавам, но кураж и успех мила! Имаш прекрасно дете и прекрасни приятелки!

Относно публикуването на имената - аз лично като превеждах парите си смених имената, така че всеки който внася директно може да го направи, ако не желае името му да фигурира някъде.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Няма да ги публикувам вече. Ще сверяваме на ЛС.

# 71
  • Мнения: 10 775
Дано днес да ни зарадвате, че сумата е събрана!  bouquet

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Мила Деси,
и от мен имаш преведена малко помощ. Вярвам, че ще съберем сумата!
Успех!!!  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 309
Аз имам един въпрос. Понеже работата ми го позволява, мога да сложа кутия за набиране на средства, но никак не съм запозната с реда на нещата. Ако някой може да ми обясни как да го направя без да си навлека неприятности, моля да ми пише на ЛС. Не смятам, че може да се събере много, но не пречи да опитаме.



И понеже има хора, които не са запознати с банковите преводи искам да отбележа:

Момичета, ако имате наблизо клон или офис на Пощенска Банка, пуснете паричките директно по сметката на Деси, така няма да плащате такси и всеки лев и стотинка ще отиде за нея! Просто давате  IBAN-а и внасяте!




Относно публикуването на имената - аз лично като превеждах парите си смених имената, така че всеки който внася директно може да го направи, ако не желае името му да фигурира някъде.


Подкрепям казаното!Днес отидох да пратя от клон на Пощенска.Нищо не попълвах,стана за минутка.Повод за внасяне беше "захранване на сметка",така че да няма такса.Но ми искаха лична карта и написаха имената ми,което за мен не е проблем.

За кутията за дарения.Моя приятелка ходи тези дни в банката по друг тъжен повод.Шефа и бил съгласен да се сложи в 5-те им магазина такава кутия.Само дето се оказа,че не са безплатни-струват 70лв.Това в Про Кредит Банк.Затова тя реши да сложи своя прозрачна кутия със снимка и кратка история.Пак става.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 7 803
1 600 лв.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт