СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 78 710
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 54
Така, аз да задавам един въпрос: откъде да купувам бодита с къс ръкав за ръст около 100см? Мъжът ми днес обиколи mothercare, next, primark и т.н и се оказа, че няма толкова големи бодита, а аз искам да взема на малката. Мисля, че все още трябва да й е покрит кръста, когато е навън  Grinning, а потниците постоянно се вадят от панталоните (които всички са й широки, щото е слаба и висока  ooooh!). Та къде се продават такива бодита?  newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 504
pocahontas80 - в Джъмбо..не са толкова маркови, като тези, които си изброила..но памука е хубав..
Smile*S жилавите сополи вече са малко алрегични...поне така са микзавали...хем оздравителни, хем означава и алергия...ама поне не са жълти .. Laughing
hriskata8610 я си го остави в къщи...хем ще ти е разнообразно, хем няма да мислиш толкова за работа..пък като излезе нещо и те викнат, винаги пак може да го пуснеш на ясла..Тъкмо ще е поотраснал още малко, болестите ще ги кара по леко...

# 62
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Аз съм тук,но в това хубаво време сме все навън.Днес ходихме за риба.Алекс го е страх от рибите,но Андреа много им се радва.Сама ги откача от кукичките.Игра си с червеите за стръв.Даже единия си го сложи на устата като мустак. Sick Laughing

Аз боди не слагам откакто сме махнали памперса. PeaceА вече официално махнахме и нощния. Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 2 141
Покахонтас, аз купувам потници за по-голям ръст и не му се разгащват. Купувам предимно на бг и турски производители, като гледам да не са широки. За бодита не мога да дам съвет, от миналата пролет не съм купувала.
chocomoco, хриска Hug

Много хубави събота и неделя си изкарахме, хич не ми се връща на работа утре Crazy

# 64
  • Мнения: 82
.......................................
Smile*S жилавите сополи вече са малко алрегични...поне така са микзавали...хем оздравителни, хем означава и алергия...ама поне не са жълти .. Laughing
.......................................

ЕмиР, в началото бяха бистри като водичка, но със сгъстяването взеха да стават едни такива белезникаво-леко жълтеникаво. Сега като я изкъпахме и позатоплихме сякаш пак се поразредиха и избистриха....оффффф няма да ви знимавам повече с това, сега трупам опит по темата  Confused
pocahontas80, благодаря за инфото за занималнята. Аз в този блок ходя на масажи, може някой път да отида на място да видя.
А Ива ме скъса от смях одеве докато простирах на терасата. Взела една гъба за миене на прозорци с дълга дръжка и търка с нея наляво и надясно и нарежда "еййй....много съм герой, гледай мамо колко лесно се справих, гледай....перфектна съм...мога да пера, да просна и накрая ще се оженя..да се оженя ли, мамо?"  Shocked Смешното е, че със сигурност не знае какво означава "оженя" ама си ги нарежда  hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 54

Добро утро! Благодаря за отговорите, ще проверя и в Джъмбо, не ме интересува толкова да са маркови, просто ми трябват  Grinning
Оф, какво странно време днес, от къде се взе тая мъгла  Sick А следобед пак щяло да вали...Малката днес я записах на фризьор в един нов салон, до занималнята, ще видя как ще подстрижат нея и ако ми харесва, може и аз да се записвам, че моята фризьорка е в Борово и ми е супер далече...Беше ми удобно докато работех ама, ама вече...
Смайлс  Joy Ана Мария беше много впечатлена след като гледа снимки от нашата сватба. После си играеше с бебето и го питаше: "Искаш ли да се оженим?"  hahaha Според мен нищо не разбират от женене  hahaha

# 66
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро, момичета!
Болничките да оздравяват!
При нас нищо ново. Задържаме се повече на площадката пред блока. Пецата си пишка на гърнето, но категорично отказва да пишка навън, така че, при нужда тичаме в къщи.
За друго не мога да се сетя...
Хубав ден на всички!!!

# 67
  • Мнения: 5 026
Добър ден  bowuu

Аз отново съм болнични - Свил четвъртък се разповръща, после разтройство, после Т, после остана по 1-2 повръщания до днес. Страшни коремни болки, пъшка зверски и се присвива, чак поисках АБ на доктора, щото ме хвана шубе, но ми отказа, щом нямал Т. Подкарваме нова комбинация от гранулки, дано му се види края, че се намъчи мечето  Confused

Бодита не ползвам и аз, откато махнахме памперса. Иначе в Джъмбо съм виждала големи р/ри.

# 68
  • Мнения: 11
Бодита и аз не слагам от миналото лято, защото не можах да и намеря толкова големи. Последно бях купила 2Т ама тя носеше 2Т като миналата зима. Слагам потник и я загащвам и като я взема от градина никога не е загащена, всичко си виси. Лелките не си дават зор.  Тука в щатите изобщо не са чували за нашето постоянно загащване и пазене от течение и такива разни и явно за това никой не си дава зор. Днеска вече гледам едно с един тънък потник и шорти.  Не е чак толкова топло вътре, те вече са разбумтили климатиците, ама.... То затова им текът сополите вечно.

Много болнички, да оздравяват скоро... 

# 69
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро, банда!
Ма никакви ви няма, начи...

# 70
  • Мнения: 82
 search  Дзаааккккк

Аз съм тук и хвърлям по едно око, но нищо интересно при нас...

# 71
  • София
  • Мнения: 54
И аз съм тук, но се ровя из нета за дрешки, една приятелка чака да роди всеки момент и избирам дрешки за един малък мъж  Heart Eyes Иначе и при нас нищо интересно...
Кришка, мерси за кафето!

# 72
  • Мнения: 1 046
И аз си ви чета редовно, но и при мен ежедневие. Децата на ясла/градина, аз се опитвам да вляза в час с новото време, но освен главоболие и липса на време с друго не мога да се похваля.
Всеки ден ставам с намерението преди или след работа да метна шкафовете в кухнята и прозорците и си оставам само с мераците и нищо. Замотавам се с други простотии - пране, ядене, чинии - изобщо всекидневие.

Децата са като че ли добре. Водим Коко на басейн от 3 седмици само в събота и неделя +басейна в градината и тази седмица ни изненадоха приятно, че детето ми почнало да плува, без помощни средства. Дори ни попитаха и дали сме мислили за сериозни занимания. Ми не сме, чисто егоистично - свързано е изцяло с логистиката - водене и взимане, да не говорим, че ако се готви по-сериозно означава и водене по няколко пъти на ден в пиковите моменти. Е, сега ако каже че иска няма защото ме мързи да го ограничавам, но засега това си мисля, че му стига.

Боби го раздава като батко в яслата, приели са няколко дечица съвсем бебета и ходил да ги успокоява - да не плачат, че мама ще дойде, да си хапват, че няма да пораснат. Все така продължава да готви с каквото си намери. Устройва си и шоу програми - казва : Започва шоуто на Боби и си танцува, пада, скача. Почти няма елементи на сблъсъци с Коко, е за някоя играчка се избухва от време на време, но като цяло са много спокойни заедно.

Обмислям великденските празници за някъде, но не можем да се разберем с ММ кои родители да пренебрегнем и при кои да отидем. Аз за себе си взех генерално решение да прескочим и на двамата родителите, но той нещо се опъва за неговите и сега сме в тихи преговори къде и кой, да видим кога ще ескалира положението. Не мога да си представя и 4-те дена да изкарам отново в къщи, но да не се хвърлям много, че накрая сигурно и така ще стане.
Поредната пералня ме призова, лек ден на всички   bouquet

Днес моя Боян имал имен ден, добре че е фейса, че да се светна и аз/ Почерпете се за негово здраве

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 11:05 от Nadina

# 73
  • Мнения: 5 026
Жив и здрав да е Боби   bouquet

Ние к'во- в къщи, пак съм болничен за Свили, бяхме на разходка до сега. Малчо не ще да яде, а трябва да се захранва вече. Много отслабна и се намъчи  Confused Да не се повтаря туй чудо.

Аз се замислям да запиша Бужи на някакъв спорт, но ми е зораво точно с логистиката, а на него му е нужно да е леко по-бърз и сръчен  Wink

Вероятно си спомняте, че Свил е запленен от иконите. И още е. И се нервя, ама кво да правя - вярващи сме, ходим на църква по празниците, но не сме някакви откачалкии никога не сме говорили за такива неща. Та днес се звъни на вратата, отварям - пощальона: рус, с дълга коса, брада и мустаци. И Свил като ахна- "Яяяя, Христос!". Аз така  Shocked  Embarassed, човека гледа невярващо, че като ми стана смешно...голяма случка  Laughing  Сестра ми вика,че е трябвало да го пратя в "България търси талант" - 2 годишно познава светците  Sunglasses

# 74
  • Мнения: 8
Здравейте!
Добре се посмях на Свил!
Аз днес водих Валери на проследяване при хомеопата, че зачести боледуванията. Изписа ни Пулсатила 200 - едно хапче, еднократно. И тя ми каза, че от МБ нямало смисъл, ако не се вдигне имунитета. Тук никой не щя да ми пусне МБ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт