Balea, Alverde, Catrice, Essence - 3 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 375
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря за новата тема!  bouquet

И аз си взех млякото за коса на Балеа. Скоро ще дам отзиви. Иначе напоследък съм много доволна от шампоана на Алверде с маслина.

Може ли снимка на продукта? Къде (при кои продукти) в магазина седи? Шампоани, маски или другаде?

Благодаря!  bouquet

# 16
  • Мнения: 54
Благодаря за темата   bouquet

Аз днес съм много разочарована. Ходих до Лили (ДМ нямаме тук), да си търся нов фдт. Не мога да повярвам, че марките си позволяват да пускат по 3-4 цвята, и това е, всичко от жълто по-жълто. Голдън Роуз бяха единствената, които имаха цвят за мен, обаче аз техен фдт не исках. Обиколих по други козметики, та си намерих на някаква полска фирма.
Ще ми се да знам дали палитрата с коректори на Катрис е добра, или да препоръчате коректор, който е подходящ за суха кожа, в смисъл, по възможност да е течен, и да не се събира в гънките.   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 573
Жаки, можеш ли да споделиш мнение за спиралата на Есенс? Каква е разликата с тази - http://www.essence.eu/uploads/tx_cosnovaslider/ess_MultiActionMasc_N_18.png ?

# 18
  • Мнения: 2
Жаки,маслото за тяло с манго е като бронзант. Peace

# 19
  • Мнения: 4 428
Ще ми се да знам дали палитрата с коректори на Катрис е добра, или да препоръчате коректор, който е подходящ за суха кожа, в смисъл, по възможност да е течен, и да не се събира в гънките.   bouquet

Не съм я пробвала палитрата, но аз лично не бих си взела такъв коректор за под очите  Rolling Eyes Много по-добре стоят течните коректори на тази зона. Другите ги ползвам за корекции по лицето  Peace

# 20
  • Мнения: 35 968
последната ми покупка:



и червило Mocca 05, но не намирам снимка точно с него:



купувала съм на алверде сенки за очи, молив за очи и червило - доволна съм
само от една лимитирана тяхна пудра не съм, но май цветът не е за мен
недоволна съм от очната им линия, бях забравила за нея

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 12:17 от bubanka

# 21
  • Мнения: 13 625
Жаки, можеш ли да споделиш мнение за спиралата на Есенс? Каква е разликата с тази - http://www.essence.eu/uploads/tx_cosnovaslider/ess_MultiActionMasc_N_18.png ?

Розовата е според мене по-добра Peace Днес пробвах зелената, но ужасно много спластява миглите.
Интересното е, че в няколко немски блога и в youtube са показали, че четката на зелената е много по-голяма от тази на розовата. Но при мене не е така Thinking По размер са си почти еднакви....незнам дали са променили нещо или на нас ни докарват такива.

Smokey, аз не го усещам като бронзант Thinking Моята кожа е от най-белите и като се назах снощи (а се намазах наистина обилно) няма никаква разлика. Освен, че леко блести. Но блясъка пак не се вижда супер силно. На тъмни кожи и кожи с тен сигурно ще изглежда страхотно Flutter
Обаче с миризмата много ме ядосаха...нищо общо с манго. Дори не ухае на плодове Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 1 573
Жаки, мерси   bouquet Розовата много я харесвам точно защото е една от малкото спирали, които не ми спластяват миглите. Зелената ще я пропусна  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 0
Постоянно чувам страхотни коментари за розовата спирала на Essence и преди няколко реших да си я взема.Но вече 3 ден я слагам и след наколко часа започва да се разтича, при вас случва ли се подобно нещо или само при мен е така? ooooh!

# 24
  • Мнения: 3
Постоянно чувам страхотни коментари за розовата спирала на Essence и преди няколко реших да си я взема.Но вече 3 ден я слагам и след наколко часа започва да се разтича, при вас случва ли се подобно нещо или само при мен е така? ooooh!

Есънс явно не са постоянни в качеството, защото аз изхабих две опаковки от розовата, бях супер доволна, но с третата нещо не сполучих, имах същия проблем, а и тушът във флакончето засъхна за две седмици  #Crazy

# 25
  • Мнения: 13 625
Не ми се разтича розовата Multi Action. Но аз съм я купувала само веднъж.
За това пък I love extreme ми се рони ужасно много.
Според мене проблема идва и от това, че нямат тестери (поне не на всички неща) и хората масово отварят и пробват. Което разваля продуктите....особено при спиралите влиза въздух и бактерии. Виждала съм момичета а и жени, които си се гримират направо пред стелажа Shocked

А вчера като си купих маслото за тяло с манго фолиото беше отворено и вътре даже имаше отпечатък на пръст.
Аз незнам какъв човек трябва да си, за да скъсаш предпазно фолио и даже да бъркаш вътре.... Sick

# 26
  • Мнения: 220
И аз да се запиша - днес си взех едни много симпатични дм-ски слънчеви очила, от старат им колекция обаче. Новата май я няма още. А, и мернах някакъв гигантски бронзър на Есънс, но е рано още за такива неща, с вампирския ми тен Simple Smile

# 27
  • Мнения: 13 625
И аз да се запиша - днес си взех едни много симпатични дм-ски слънчеви очила, от старат им колекция обаче. Новата май я няма още. А, и мернах някакъв гигантски бронзър на Есънс, но е рано още за такива неща, с вампирския ми тен Simple Smile
От тези ли бронзанти или някакви нови? Аз само за нови бронзанти дебна Grinning

# 28
  • Мнения: 3
Не ми се разтича розовата Multi Action. Но аз съм я купувала само веднъж.
За това пък I love extreme ми се рони ужасно много.
Според мене проблема идва и от това, че нямат тестери (поне не на всички неща) и хората масово отварят и пробват. Което разваля продуктите....особено при спиралите влиза въздух и бактерии. Виждала съм момичета а и жени, които си се гримират направо пред стелажа Shocked

А вчера като си купих маслото за тяло с манго фолиото беше отворено и вътре даже имаше отпечатък на пръст.
Аз незнам какъв човек трябва да си, за да скъсаш предпазно фолио и даже да бъркаш вътре.... Sick

Съгласна! Очни линии, спирали, моливи, всичко е пробвано  #Cussing out. А преди време видях жена, която отвори поне 3-4 лака пред щанда на Есънс. Направих й културно забележка, че когато нещата се отворят веднъж, срокът им на годност става много по-малък, а тя ми се сопна и каза, че всички така правели  ooooh!

По темата - вчера си купих базата за лице на Катрис и съм очарована   bouquet

# 29
  • Мнения: 13 625
Да, и лака ми на Есенс, който вчера купих и той беше отравян. Имаше засъхнало по гърлото на бутилчицата. Пълно безобразие smile3515

Общи условия

Активация на акаунт