ПревAля вече месец март, крайно време е за принцопад! :) - Клюки 34

  • 23 837
  • 781
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 884


Гери , нещо се обърках с твоите принцове ! Blush
Този последния , дето го чакахме от странство нали няма жена ? При коя фригидна да ходи ? newsm78


Хепи, тоя, дето го чакахме, направо ми разказа играта!
"Тръгнах" с него, щото уж разделен с жена си от година и нещо, уж документи за развод подал,
уж тя не правела кекс,
уж отишла в друга държава да живее,
уж го била поболяла,
уж точно навреме съм била дошла в живота му...
А накрая - май по ред причини пак тя се е навряла в живота му - а и има право жената - все пак мъж софиянец как се изпуска с лека ръка??? (да ме прощавате, ама той твърдеше, че го била ползвала за "трамплин".)
И сега ми пише той едни налудничави СМС-и, нещо се прави на тайнствен, на болен, на не знам си какво - писах му  мейл, СМС, търсих го по тел. да му кажа също, че всичко е ДО ТУК - няма да  стоя и да ме лъже. А той продължава с някакви пространни обяснения, че нещо се било случило в живота му, щял да сподели, ама на живо, ама не сме можели да се видим, щото пулсът му бил 110 и не можел да говори от нерви, и т.н. и т.н.
Пълна постановка!
Ако чете тук, да чете!
...
Пък другия, дето вчера му ревах на рамото, не е още принц, ама ША ВИДИМЕ Simple Smile

# 76
  • Мнения: 6 214
Пък другия, дето вчера му ревах на рамото, не е още принц, ама ША ВИДИМЕ Simple Smile
[/quote]Пак е нещо ...  Hug А пък за оня от странство ми е много интересно каква ще му е версията, чак толкова. Щото пък аз от БНД имам 2 тефтера с оправдания, ама за всичко ОТ-ДО ...

# 77
  • Мнения: 884

 Пък другия, дето вчера му ревах на рамото, не е още принц, ама ША ВИДИМЕ Simple Smile
[/quote]Пак е нещо ...  Hug А пък за оня от странство ми е много интересно каква ще му е версията, чак толкова. Щото пък аз от БНД имам 2 тефтера с оправдания, ама за всичко ОТ-ДО ...
[/quote]

 Hug Още си изгражда версията, според мен.
Според мен сега текат бойни действия на родата от С..усурлево например, да ги сдобряват и т.н. А през това време той няма суратЬ да ми проговори, да ме види, и пуска едни луди СМС-и как съм му била единствената в живота, но бил ааадски болен....
И си мисля, май по-добре е да е болен, отколкото да ме лъже, ама което и от двете да е - вече ми изстина... скарата...няма хот-дог за момчето Simple Smile))
А и ще го преживея, все някак Simple Smile


Забравям за него и отивам да гледам МАША ЧОКА - Маша и мечока Simple Smile


Приятна вечер и лека нощ, дами-мами-сладурани Simple Smile
[/color][/size]

# 78
  • Мнения: 6 214
Ох, големи сладури - Маша Чока  Heart Eyes. Лека нощ  Hug

# 79
  • Мнения: 1 213
Момичета, да ви кажа, един от основните признаци на остаряване е, когато не можеш да си намериш и един приятел да дойде с теб на страхотно парти по случай деня на Св. Патрик, при това с безплатни покани.  ooooh!  С що народ говорих, всички щели да си стоят вкъщи "да си почиват"!  ooooh!  #2gunfire Е може ли такива пенсионери, а, кажете ми?!  newsm78  #Crazy

все пак мъж софиянец как се изпуска с лека ръка???
Стига де, да не сме в комунизма, когато е имало гражданство и тем подобни глупости. Какво значение има в днешно време кой откъде е, така и така 90% живеем "безнаказано" в София.  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 6 214
Добро утро!

Кам, наистина като тая зима такава депресия и седяне в къщи не е било. Няма кой да накараш заедно кафе да излезете. Ужас! Не знам от безпаричието ли е или наистина остаряхме  newsm78.

За софиянеца може би се има в предвид някой имотец нещо, за това да е такъв неизпускаем  Wink.

# 81
  • Мнения: 1 674
Добро утро  Laughing
Така хубаво се наспах  Simple Smile
Гери ще ни подлудят от смс-си с теб  hahaha

# 82
  • Мнения: 54 821
Добро утро ! Grinning

Пепинце , Heart Eyes



За всички кафе


Бибчо , ама и ти си му вярваш на тоя с смс-сите ? Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 1 674
Хепи невероятно кафенце  Laughing
Не му вярвам вече, даже и не му отговарям  Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 4 349
Добро утро! Какво хубаво слънчице грее навън! Днес си е само за разходка.

# 85
  • Мнения: 6 214
Добро утро! Какво хубаво слънчице грее навън! Днес си е само за разходка.

Ей сега хуквам пак. Трябва да купя на малката обущенца, че другата събота сме сватбарки.  Sunglasses Сополиви сме пак, но какво да се прави, дано да н е се разкашляме поне  Praynig

# 86
  • Мнения: 549
На мен неграта са ми сипматични, мъжете ми приличат на бебета с късите си къдрави коси. Виж, жените... Не знам на какво ми приличат  smile3534

Гери, ще ме прощаваш, много незряло това с ес ем ес-итите. За какво ти е да се занимаваш? Брех.

# 87
  • Мнения: 3 659
Здравейте Simple Smile

Хепинка



Аз след малко се стегам шкафове да правя  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 54 821
Пепинце , да пазиш пръстчетата ! Naughty
И да сложиш снимки , да видим какво си сътворила ! Heart Eyes

П.П. Много нежно послание ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 3 659
Хепинка, ми нали те обичам, с теб съм само нежна Heart Eyes

Ще правя кухнята на майката ми, но ще снимам щом казваш Heart Eyes

Ще взема да кача и гардеробите дето за нас си ги правихме с мъжо, да кажеш какво мислиш Hug

Общи условия

Активация на акаунт