АВГУСТ не е толкова далече и малкото човече пол си има вече

  • 27 917
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте коремчета.  Hug
Честит имен ден на всички иминнички и техните близки.  smile3525 newsm51
Подкрепям Блонди по въпроса за мазането. всяка кожа по различен начин приема мазилата. Аз все още съм на козметиката, която ползвах и преди - бутер на Fruttini и Topicrem - лосион за тяло.
Маслата нещо не мога да ги понасям. Доста ми е мазно.
Оставям Ви, за да приготвя нещо за вечеря както повелява традицията.
Приятен следобед. Hug

# 721
  • София - град
  • Мнения: 141
Честит празник мами!
Днес цял ден пари тегля , дано не е така през цялата година , наличността в банковата ми сметка намалява ли намалява  Crazy
Запалихме свещичка, хубаво се помолих  Praynig
Хайде няма ли да има нова тема скоро не е имало хаххаа Laughing

Аз съм на същото мнение за олиото, знам че и на бебчетата им се бели кожичката като ги мажеш с олио.

# 722
  • Мнения: 27 524
Хайде няма ли да има нова тема скоро не е имало хаххаа Laughing

Е, нека да изпишем и 50-та страничка и тогава  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 697
Хм, аз по въпроса за мазането си мисля, че си е крайно индивидуално както всичко останало - аз се мажа само с мазен крем засега, а не с олио, но пак кожата ми е доста суха, макар и да не е стигнала още до лющене Wink Обикновените лосиони и леките кремове (разни от типа на леките на Нивеа, Dove на Блонди и един от лидл отново софт вариант) при мен нямат никакъв ефект - трябва си мазен, плътен крем, затова и мажа в промишлени количества кремчето Лимон на Арома, с което се заредих. После мисля да си купя какаово масло в кремообразен вариант - няма да е на Palmer's, а някакво незнайно от аптеката, за скромните 4 лв, то има хубав овлажняващ ефект и това ще е. Ще си следя кожата - дано се подобри положението от сега Peace

Еличке, аз пак да се върна на сватбата - ако се стеснявате да поискате парични подаръци (защото искат да ви правят подаръци за спомен), можете тактично да поясните, че най-големият подарък за вас в момента ще е помощта, с която ще можете да посрещнете бебенцето си и това ще е жест, който няма да забравите. Като искат да ви направят подарък за спомен, той може да бъде и морален и пак да го оцените високо. Надявам се в крайна сметка да получите това, което най-вече ви се иска Hug

# 724
  • Switzerland
  • Мнения: 86
Честит празник и от мен момичета   bouquet
Аз си се мажа с лосиона за тяло , който си ползвах и преди да забременея  - http://www.apollomod.ro/en/marci/branduri-apollo/mades-signature/
страхотно лек и бързо попива , а миризмата е просто невероятна  Peace .По принцип съм супер доволна от цялата серия . а с предишните съм се мазала с Лимончето на Арома като Шехи и нямам нито една  Peace
Аз да ви се оплача - цяла нощ  някакви кошмарни киселини , просто не е истина   Crazy мислех , че този път въпросната "екстра" ще ме подмине - ама нъцки  #Cussing out Дайте идеи за справяне , че не ми се иска да карам на сода  Sick

# 725
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Честит празник и от мен  Hug
MilaB , и аз имам ужасни киселини, но открих нещо, което ми действа -ментов чай или ментови бонбонки. Странно , но на мен поне ми подейства. А иначе попитай доктора,трябва да има хапчета, които да помагат. Аз имам, но установих, че от тях повръщам. Всеки път като пийна едно от тях и след 20 мин. Sick
И аз имам въпрос - кое точно кремче на Арома, защото това което казвате го дават за лице newsm78 или няма значение ? Мерси

# 726
  • Мнения: 7
Здравейте момичета  Hug
Честит празник   bouquet

Аз се мажа с крем на Нивеа - приятно мирише и за сега ми върши работа  Simple Smile имах преди месец същия проблем като на November_girl - кожата ми беше адски суха и се лющеше  ooooh! и открих че (може би) е от сапуна - явно ми изсушаваше кожата много, пък и не се мажех с нищо, но за сега изчезна този проблем...  Mr. Green

За киселините - имам, но много рядко и пия сода, кисело или прясно млекце, айрян - изобщо каквото намеря и се моля да изчезнат   Joy

Оо щях на забравя, че и аз се сдобих с линеа негра на коремчето  Laughing съвсем бледа и малка чертичка  Mr. Green

# 727
  • София
  • Мнения: 15
MilaB , аз имам проблема с киселините постоянно още от началото на бременността и съм се снабдила с всичките разрешени от гинеколожката лекарства - Талцид , Ранитидин  и на билкова основа ако искаш,но малко по-скъпо - Био Анацид .И ги редувам според случая ,демек Талцид ,когато са много нетърпими и искам веднага да облекчи , Ранитидин,когато мога да изчакам да подейства и последното се смуче по-дълго време , но вкусът му хич не ми допада лично на мен ! Sick
За содата отдавна съм се отказала,защото действа за доста кратко и после се връщат с двойна сила киселините #Crazy ,поне при мен е така,а съм чувала и от др хора че това не е истински лек,а само временно облекчение,което обаче после ти излиза през носа  Naughty
Но всеки си преценява за себе си,разбира се  Rolling Eyes
Иначе се мажа от скоро с маслото на Палмърс и съм много доволна ,а и много вкусно мирише и ми иде да го изям направо  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 20
Честит празник момичета!   bouquet
МилаВ и аз имам ужасни киселини. Едно от нещата, което може да ти помогне е да ограничиш приема на храна вечер и да има поне 2 часа преди да си легнеш да спиш. На мен много ми помага прясно мляко. А за таблетки съм вземала тук в БГ Талцид.
Мамчета от Варна мисля, че идеята е много добра за срещичка.
Лека вечер!

# 729
  • София
  • Мнения: 39
Ох, аз два дни вече гледам рокли и още не мога да си харесам нищо за подписването, но поне си харесах халки  Mr. Green сега остава да намеря и кой да ми ги направи.

Имам един въпрос - мога ли да мина без коша за новородено на количката, като количката има легнало положение?! По-конкретно говоря за х-лендърите (поне засега мисля, че това е моята количка, трябва само да избера модела). Някак си не мога да си представя новородено в летния кош  Rolling Eyes но все пак по-опитните ако имат желание да обяснят дали става и как точно  newsm78
  

# 730
  • Мнения: 27 524
Аз с Криско нямах кош за новородено и нямаше проблем. Количката беше добре изолирана отстрани, напълно легнала, така че вършеше работа идеално. Ако моделът го позволява - няма проблем  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 2 697
И аз имам въпрос - кое точно кремче на Арома, защото това което казвате го дават за лице newsm78 или няма значение ? Мерси

Ето го - Крем Лимон на Арома, за ръце се води че е, няма никакво значение това Peace

# 732
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Да и аз това си мислих, че е. Мерси Шех Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 484
Ето ме и мен, върнахме се от Пампорово, беше прекрасно и ще остане незабравим спомен Simple Smile Вчера ходихме до Снежанка, имаше много слънце и даже се любувахме на ски турнир /служебно го организирахме/ Wink Пробвахме някои родопски ястия, които не бяхме хапвали досега. Само дето се чувствам уморена, а уж съм била почивка. Ще полегна Wink

# 734
  • Мнения: 98
MilaB,и аз имам ужасни киселини и единственото,което ми помага за момента,е содата.Пробвах с Талцид,ама много му е краткотрайно действието,поне при мен.
magi_g,за кошовете за новородено-май зависи от количката.С първата бременност количката ми беше комбинирана,без кош(то пред 11 години нямаше голям избор)и помня,че хич не ми беше удобно-заяждаше и все имах чувството,че ще изръся бебето някъде,затова сега държа на коша за новородено.
Аз днес не мога да се понасям.цял ден мързелувам и ми се е отворил страхотен апетит,цял ден главата ми е завряна в хладилника Laughing
Айде, лека вечер от мен!

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 20:28 от ИВКА_777

Общи условия

Активация на акаунт