Октомврийските слънца очакват с нетърпение пролетта!

  • 25 503
  • 721
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте и от мен!!!И ние досега бяхме по разходки  Laughing.Малката заспа че ми остава малко време да попиша!!!
 Маринова  smile3501 Четири дечица леле мен тая малката ме побърква, а пък за четири неискам и да си поммислям  Hug
 Звездичке Честито зъбче!!
 Ахилея Дано всичко е наред и да се оправяте по бързо  Hug
 фифи И аз не мисля да се връщам на работа поне до 2 години, а пък ако мога да се уредя да я гледам до 3 още по добре Laughing
 Миша Дано да му няма нищо на Дани Praynig
 anbibian Милата ами така е днес са весели утре пък нещо не им е на кеф и започва постоянно мрънкане което може направо да те подлуди Laughing. Дано да се смели над теб и си починеш малко Hug
  Лили днес за първи път яде навън. Като я изкарах от количката милата не спря да се озърта чак забрави че трябва да яде Laughing. Бутам и шишето в устата, а пък тя дърпа малко и спира да гледа децата много много интересно и беше. Надявам се скоро да започна да я извеждам с летния кош, че поне и тя да зяпа. Та като се нахранихме и като я сложих в количката и се започна голямото мрънкане пуу едвам се прибрахме и накрая като се приближихме до блока и заспа  Simple Smile.

 Хайде момичета аз отивам   chef.
 

 

Общи условия

Активация на акаунт