Какъв крем за лице използвате? - тема IV

  • 137 726
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Пише, че е подарен, после пък бил купен за 6 лв.?! Не, че има значение де Simple Smile
когато не плащаш за нещо мисля, че се води подарък, а цената е сложена за да се ориентират хората, които четат от чисто обективна гледна точка... Grinning Но както казваш - не че има значение  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 178
Кожата ми по принцип е суха, но това лято от жегите и влагата почна да се омазнява и да се обрива, така че си взех Нормадерм на Виши, който свивал порите. Да видим.

# 692
  • Мнения: 1 110
Пише, че е подарен, после пък бил купен за 6 лв.?! Не, че има значение де Simple Smile
когато не плащаш за нещо мисля, че се води подарък, а цената е сложена за да се ориентират хората, които четат от чисто обективна гледна точка... Grinning Но както казваш - не че има значение  Simple Smile

пишеше: ''цената, за която го купих ''  Peace Simple Smile сега е редактирано цена 6 лв. Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 865
Стига сте се карали за глупости, и аз се ужасявам от Avon и Oriflame и т.н. да не говорим за хранителни добавки, но темата е за КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ!
Често казано, благородно завиждам на krem-karamel, че няма нужда от няколкостотин лева на година за да си поддържа кожата. И аз искам за 5 лева да си реша проблемите ама не става.
И за да не не превръща всичко в тотален спам ето нощният ми крем, току що отворих новият

Ооо,това е и моя любим нощен крем Heart Eyes Изхабих 2 опаковки и минах на нощния от серията екстра фърминг на марката.Той е още по-хубав Peace

Още един глас от мен за този крем. Противно на останалите им боклуци, този им продукт работи добре. На тази марка става и ежедневния скраб за лице, иначе всичко останало е отврат.

Иначе, ето това е кремът, от който съм използвала поне 10 опаковки, и в момента за съжаление пак съм с него.

Постоянно искам да го сменя, и всеки път се нахендрям на някое дърво. Първо изкупих всички възможни кремове от бюти зоун, а след като установих, че от герлен по - добър няма да намеря, почнах да поръчвам от ягодката марки, които тук ги няма. И така се нахендрих съвсем.


Накрая установих, че няма никакво значение колко ти струва крема, щото всичките са еднакви. След толкова години в инвестиция в серуми, кремове, скрабове, околоочни кремове, маски, почистващи средства, трябва да си призная, че все още си давам 5 години отгоре.

# 694
  • Мнения: 0
здравеите! преди 1 седмица си купих един дневен хидратиращ крем на лореал с тройна защита. Доволна съм от крема добре хидратира кожата бързо попива и не лъщи. да добавя че кожата ми е нормална към комбирина (22г). На изгодна цена е кремчето и ми хареса  Hug

# 695
  • Мнения: 2 562
След толкова години в инвестиция в серуми, кремове, скрабове, околоочни кремове, маски, почистващи средства, трябва да си призная, че все още си давам 5 години отгоре.
Еее,аз помислих че ще кажеш 5 години по-малко Wink Аз не съм инвестирала в чак толкова скъпи марки и смело мога да заявя че изглеждам поне 7-8 години по-младичка Mr. Green Така че не се притеснявай,явно е до ген.Аз от година ползвам Biotherm.Минах през 3 различни серии+1 нощен крем.Сега втори път започвам един много хубав крем-гел(за всеки тип кожа).Уникална структура,приятно син на цвят,мирише много свежо.В началото бях ужасена от него,мислех че ми е много слаб.Но се оказа прекрасен за моята кожа през топлите месеци.За зимата замислям да си взема Skin Vivo пак на Biotherm Peace

# 696
  • Мнения: 2 843
На мен  Skin Vivo сега, лятото ми идва тежък и го зарязах за друго време. Нещо ми се омазнява твърде много кожата, което изобщо не ми харесва.
Затова ползвам 3 продукта, които редувам в различните дни:
 - Clarins UV plus ecran - използвам го самостоятелно, без друг крем под него, иначе ще ми дойде твърде много.
- Clinique - Superdefense - варианта за смесена към суха кожа; не ми е тежък, доволна съм, но бих пробвала за лятото и варианта за мазна кожа. Понеже настоящият крем ми е на свършване, най-вероятно наистина ще купя този за мазна кожа.
- Shiseido - White Lucency - емулсия. Много е приятна, SPF 15, но наистина факторът е достатъчен за градски условия; лека е, не омазнява. Това е моето откритие за това лято. Освен това количеството е 75 мл.

# 697
  • София
  • Мнения: 865

- Shiseido - White Lucency - емулсия. Много е приятна, SPF 15, но наистина факторът е достатъчен за градски условия; лека е, не омазнява. Това е моето откритие за това лято. Освен това количеството е 75 мл.

Цялата серия не ми харесва. За 3-ти път си взимам нещо от нея и ще е за последен.

# 698
  • Мнения: 2 843
Въпрос на кожа - не съм сигурна дали ми харесва повече от посочените от мен продукти на Клиник и Кларанс; може би Клиник са ми фаворити все пак.

Но съм приятно изненадана и от тази емулсия на Шисейдо. Досега техни кремове са ми идвали тежки. А тази емулсия е доста подходяща за лятото, хидратира добре кожата ми и наистина е лека.

# 699
  • София
  • Мнения: 865
Но съм приятно изненадана и от тази емулсия на Шисейдо. Досега техни кремове са ми идвали тежки. А тази емулсия е доста подходяща за лятото, хидратира добре кожата ми и наистина е лека.

Точно! И на мен са ми прекалено мазни. Но мисля, че поправят тази грешка с времето, тъй като техните продукти са предназначени за азиатския пазар, но успешно навлязоха в Европа и Щатите. Забелязвам, че доста неща създадоха, които са супер. Цялата им хидратираща серия е лека и поносима, особено съм очарована от едно нещо, което не зная как се употребява дори, но ми дадоха цели 3 тестера от него, което се равнява на половин опаковка оригинален продукт Grinning. Води се лосион за след измито лице. Не е крем, не е серум, просто се обтрива лицето с памук. Страхотно е. Все още се кумя и не мога да разбера от него ли е ефекта или от серумите или от измиващите продукти, защото ги смених всичките вкупом, но след като установя със сигурност, отивам да го взема.

# 700
  • Мнения: 2 843
Аз съм пробвала Shiseido The Skincare Day Moisture Protection SPF15 и Urban Environment UV Protection Cream - и двата ми бяха много мазни.

На техния фон White Lucency Protective Day Emulsion е наистина лека и не омазнава. Затова съм положително настоена. Хубаво е, че започват да прозвеждат, както казваш, и кремове, подходящи за европейци.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 2 506
От две седмици използвам Korres Magnolia Bark Day Face Cream и съм много доволна  Grinning Взех го, след дълго чудене, по съвет на една съфорумка и много й благодаря, че даде финалното побутване  Mr. Green  кожата е мека, подхранена, попива бързо и мирише божествено! Всички екстри (без това, без онова..),  които рекламират Корре дано са истина Wink
Вечер слагам крема на Фитокод за 35+ и също съм доволна, но той мирише силно на рози и не ми допада много. Ще си го измажа вечер, заспивам бързо и рязко и не ми пречи миризмата  Mr. Green

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Коте, аз също съм много доволна от този крем.А при последната поръчка ми пратиха мостри на серума и крема с кварцетин и дъб, които ми харесаха още повече.Та след като ми свърши сегашния крем съм решила да си ги поръчам.

# 703
  • София
  • Мнения: 865
Да ви попитам. Днес за сефте си сложих един серум на Ерно Лазло, и като започна да щипе, да пари, направо ужас, викам си, ей тука ми изгоря лицето. После прочетох, че било с някакви киселини. Винаги преди да поръчам нещо онлайн се консултирам с един много хубав сайт за мнения, и там само една жена беше отбелязала нещо от сорта на, да се внимава с околоочната зона, че бил грубичък, но като цяло серумът има страхотна оценка.

Та, случвало ли ви се е така да ви щипе от някой препарат?

# 704
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
На мен ми се е случвало да ми щипе само от околочния крем на Авен истиал 25+.много силно щиане и парене и на следващия ден олющена кожа около очите Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт