Какъв крем за лице използвате? - тема IV

  • 137 664
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 5 958
Киара, може ли да споделиш кой е този сайт за мнения?

# 706
  • Мнения: X
http://www.goodface.eu/product/250/krem-za-litse-21.
Последният ми крем за лице. Купих го по препоръка на приятелка и въпреки недоверието ми се оказа много добър за мен.

# 707
  • София
  • Мнения: 865
Киара, може ли да споделиш кой е този сайт за мнения?

Препоръчвам го с удоволствие. Изисква регистрация, за да могат да се четат мненията, но аз ползвам логин с ФБ. Ето го: https://www.makeupalley.com/

# 708
  • Мнения: 178
Искам да похваля Нормадерм на Виши, за лятото добре ми действа на разширените пори и някакви обриви, които получавам от жегите.

# 709
  • София
  • Мнения: 9 560
Момичета от къде купувате Корес с магнолията и за колко? Thinking

# 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Момичета от къде купувате Корес с магнолията и за колко? Thinking
http://www.korres.bg/product/179

Аз купувам всичко на Корес от този сайт, обаче доставката е висока.Обикновено се комбинирам с моя приятелка.Последния път купувах 3 душгела и пудра и доставката ми беше почти10 лв.  #Crazy със Спиди.

# 711
  • София
  • Мнения: 9 560
Мерси!
 PeaceЩе погледна!

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Момичета от къде купувате Корес с магнолията и за колко? Thinking

Аз купих моя от аптеката в Мол България. Струваше 43 лв. мисля (или 40 точно). Имат и мостри на място, както и на някои продукти малки сашета. За магнолията имаха на нощния крем, който мирише и като консистенция си е точно, като дневния и може да се ориентира човек  Peace
Доколкото знам има ги и в Мол Сердика в аптеката, както и в Парадайз май  newsm78 За последния мол не съм съвсем сигурна.

# 713
  • Мнения: 0
Здравейте, да споделя за един крем който купих миналата седмица Lancome Hydra Zen Neurocalm Dry Skin
Уж е за суха кожа а след 20 - 30 мин кожата започва да ме опъва. Когато си  мия лицето след този крем все едно измивам нещо лигаво от него. Изобщо не съм доволна, някой пробвал ли е този крем?
Аз до сега използвах билкова и натурална козметика, тя по съвсем друг начин стой на кожата, отвикнала съм от тези химически продукти на скъпи марки.

# 714
  • София
  • Мнения: 865
Здравейте, да споделя за един крем който купих миналата седмица Lancome Hydra Zen Neurocalm Dry Skin
Уж е за суха кожа а след 20 - 30 мин кожата започва да ме опъва. Когато си  мия лицето след този крем все едно измивам нещо лигаво от него. Изобщо не съм доволна, някой пробвал ли е този крем?
Аз до сега използвах билкова и натурална козметика, тя по съвсем друг начин стой на кожата, отвикнала съм от тези химически продукти на скъпи марки.


Ланком не тача аз, много алкохол слагат. И дето викаш - яко химия, то всъщност друго няма.

# 715
  • Мнения: 2 562
Здравейте, да споделя за един крем който купих миналата седмица Lancome Hydra Zen Neurocalm Dry Skin
Уж е за суха кожа а след 20 - 30 мин кожата започва да ме опъва. Когато си  мия лицето след този крем все едно измивам нещо лигаво от него. Изобщо не съм доволна, някой пробвал ли е този крем?
Аз до сега използвах билкова и натурална козметика, тя по съвсем друг начин стой на кожата, отвикнала съм от тези химически продукти на скъпи марки.
И аз исках този крем,както и нощния от серията.Но преди да купя нещо ново винаги поне 2 дена ровя из нета за отзиви.И наистина добре,защото прочетох доста отрицателни коментари за двата крема.Това ме отказа от тях.Измажи си го,все пак пари си давала,но после смени марката Peace

# 716
  • София
  • Мнения: 901
Аз съм с този http://www.yollacosmetics.co.uk/43-thickbox_default/ziaja-cocoa- … ormula-200-ml.jpg ароматът е страхотен, но не мога да преценя дали ми действа добре  Embarassed иначе попива бързо, добра основа за грим е, но няма спф фактор, което е минус! Все пак мисля да пробвам и лосионите на тази марка заради аромата и голямата опакожка с помпичка  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 0
bubka:), Ще си го измажа но не на  лицето  Grinning  - 40 евро  и то в промоция за такъв продукт..........
За пореден път се убеждавам, че скъпо не значи хубаво и известна марка не означава качество особено в козметиката.

# 718
  • Мнения: 18
Момичета, знае ли някой откъде мога да купя продукти на Корес във Варна?

# 719
  • Мнения: 3
Здравейте,през последната година си изпатих лошо от няколко силно препоръчани крема на известни марки и както пишат момичетата по-горе повечето са с много химически съставки.След това приятелка ме покани на безплатен дермоанализ на кожата и ми определиха точно какъв крем е подходящ за моята кожа.Насочиха ме към натурална козметика и от тогава нямам проблем с изборът на крем.Ако някой се интересува от такава консултация нека ми пише на лични,не искам да спамя темата излишно.

Общи условия

Активация на акаунт