Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 100

  • 36 167
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 45
                Здравейте момичета! wavey wavey wavey
 smile3508 smile3508 smile3508
Ей ме на и мен! smile3521
Офффф до сега имах техници в къщи, но какво да се прави и техниката не е вечна!
Та за това не се отказвам от сутрешното кафе на Хриси, а след малко ще се възползвам и от следобедното на Усмивчицата! newsm10 smile3501 smile3525
Сонче, Кате, Диме!  smile3525
Танче, златна си! newsm51
Снощи мислех да не гледам серията по Фемилито, че станах в 4 ч. и много ми се спеше, но стана 22.05-6-7 и не устисках! smile3521Пуснах ТВ-то и си я изгледах! Явно е някакво болестно състояние! Нашите гълъбчета бяха много сладки, а и Шахито от мила по-мила със снахата!

# 721
  • Мнения: 2 554

    Здравейте момичета!   wavey wavey wavey

  Savas & Yasemin ~ Have you ever really loved a Woman

 

# 722
  • Мнения: 887
Гледкаме си ние  филмчето,кефим се на любовта на Саваш и Ясемин,но днес отново се върнах към целта и същността на идеята за създаването му - жестоката действителност при която са принудени да живеят голяма част от жените в мюсюлманските страни.
В темата за "Кузей-Гюней" момичетата разискваха потресаваща новина от пресата,че в Алжир един баща убива дъщеря си,защото на дисплея на мобилния си телефон имала снимка на Къванч.
Е това изобщо не мога да си представя как става!И този баща се нарича човек,и вероятно е много религиозен,и може би минава за почтен, и накрая - УБИЕЦ на детето си заради една снимка на артист.
Потресена съм - нямам думи! smile3518
Осъзнавате ли във какъв рай живеем.

# 723
  • Мнения: 12 837
Здравейте момичета.
Най накрая в темата след ужасната тръстика.
Дини потресена съм от тази случка , но за съжаление не е само в Алжир.




# 724
  • Мнения: 45
Гледкаме си ние  филмчето,кефим се на любовта на Саваш и Ясемин,но днес отново се върнах към целта и същността на идеята за създаването му - жестоката действителност при която са принудени да живеят голяма част от жените в мюсюлманските страни.
В темата за "Кузей-Гюней" момичетата разискваха потресаваща новина от пресата,че в Алжир един баща убива дъщеря си,защото на дисплея на мобилния си телефон имала снимка на Къванч.
Е това изобщо не мога да си представя как става!И този баща се нарича човек,и вероятно е много религиозен,и може би минава за почтен, и накрая - УБИЕЦ на детето си заради една снимка на артист.
Потресена съм - нямам думи! smile3518
Осъзнавате ли във какъв рай живеем.

Диме, сега го прочетох и съм в потрес!
Аз го гледах някъде до 6 еп., но Байкрактарова много го похвали и реших да хвърля един поглед на темата! Това не може да е родител. Не вярвам, че в 21 век, колкото и да си религиозен можеш да постъпиш така със собственото си дете!

# 725
  • Мнения: 887
Ели - права си не е само в Алжир!Това се случва с обществата в тези географски ширини.Всичките им приказки за чест,достойнство,морал и т.н. са толкова лицемерни,толкова безсмислени след като има такива събития.Направо смърди на гнилоч!
Затова и на творците в кино,телевизия,литература се пада не леката задача, и може би мисия да показват колко  фалш има.Цари безпрецедентна жестокост маскирана като морал.
Същото видяхме и в нашият филм,показа ни го Ахмет Моран, отчасти и Шахнур ,а Явуз завърши картинката.
Сега по подобен начин ни показват и при "Мълчаливите" какво става ,какво насилие цари спрямо децата и в институциите и в семействата им - убиват се майките им,те се подлагат на средновековни мъчения и издевателства - ужасно е направо!
Такива новини направо ме вадят от релси! Много съм разстроена - няма да ви досаждам повече!
До скоро!

Иле - това е новина от пресата,не от филма!

# 726
  • Мнения: 2 554
  
       Дими! Ели! Илка!     Hug  Hug
 
Скрит текст:
 Не се изненадвам вече от такива новини.От по-задълбоченото гледане на ЛиН, от това което коментирахме в темите през тези години, когато чуя подобно нещо се сещам за А.М. Този клип беше пускан в нашите теми и сега се разрових и вие го вижте ако желаете.По телевизията да се обявяват правила как да биеш жена си или други членове на семейството си,  и на мен ми идва в повече, когато чуя подобно нещо.Всичко в онзи свят е много различно.На светлинни години сме от тях.Прави сте,момичета, добре, че не сме се родили там.
   Как да бием жена си  

  Я да ви пусна нещо от Таня и да си оправите вече настроението.
 
 Savas & Yasemin ~ Защото те обичам ~ Because I Love You  

# 727
# 728
  • Мнения: 45
Иле - това е новина от пресата,не от филма!

 Embarassed Пак съм се изразила така, че само аз да си разбирам!
Прочетох подробно всичката информация в темата на КГ. Гледах и клипче в което показват по телевизията някаква статията с Киво в пресата.

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 19:21 от ilka64

# 729
# 730
  • Мнения: 45
Танче и от мен китки!



Аз чак сега обърнах внимание, че по ТВ-то сме започнали 60 еп.

# 731
  • Мнения: 12 837
Преведения епизод на Мълчаливите публикуван от Рина!

С благодарност на екипа!


Безмълвните - Suskunlar - 4 епизод - bg sub

в smartbg:

  http://smartbg.org/details.php?id=4121  

Благодаря на екипа:

Превод: Невин Иванова
Субтитри и тайминг: Dinah
TVRip - DVDRiper

# 732
  • Мнения: 45
Приятна вечер момичета! wavey wavey wavey

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт