Съпруги, чиито мъже пътуват по море-27

  • 46 940
  • 704
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 12
Привет-мривет.Аз днес ходих на разходка до Шерба,беше хубаво,красиво,слънчево.Непременно ще дойда някой път с вас,знам че ще се чувствам добре и ще си прекарам чудесно.Приятна вечер на всички.

# 46
  • Мнения: 40
Благодаря, момичета, за прекрасната компания, приказната обстановка и вкусната храна!   bouquet Беше чудесно! Пак не усетих кога мина времето Simple Smile Радвам се, че ви има и ми давате такива принцески поводи.

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 594
АлЬОООО,  wavey
И аз сЪ прИбраФ,  Wink преди малко....У молО не троших пари, ама тука на центрУтУ до нас успях малкУ да сЪ разтоваря Wink

За срещата, за компанията, за чудесната атмосфера....на всички ви от сърце newsm20

Агирче,
хехехе, видях, че ти хареса щом попита дали другата седмица няма да имаме пак сбор newsm10  Верно ли ти хареса с пенсиите, а newsm78 Wink

# 48
  • Мнения: 274
 wavey  Момичета!
Прибрах се и аз, обсановката беше ала 1001 нощ  Wink , само принцовете липсваха  Laughing , ама и так си ни беше добре. Храната повече от божествена и в големи количества...не човешко чак  Laughing
А пътищата празни, чак ти е скучно и като нищо се унасяш  Laughing . На мен ми предстои и тая вечер да излизам  Laughing , ама как ще ям и пия ....не ми се мисли  newsm78 .....повече не мога нищо да погълна  Laughing 
Делти, пенсии ама сме лачени  hahaha   Днес всички са бяха напудрили и нагиздосали като истински Принцеси!
Преятна вечер на всички  Hug

# 49
  • Мнения: 40
къде ги видя пенсиите, Делте?! Simple Smile аз само с дами се събирам, няма да ме обиждаш, ей! Grinning а иначе - като ми е леко и спокойно, няма как да не ми е приятно  Wink

# 50
  • Мнения: 681
Благодаря ви момичета!!!Много хубаво си изкарахме и чакам с нетърпение следващата среща.  bouquet
Както Мамето е писала,обстановката беше супер-точно като за принцеси.Това вече ми е един от най-любимите ресторанти.
Мари,другия път си с нас.Ще ми бъде много приятно да се запознаем.А колкото до Шерба-гледали сме снимки в нета,обаче все не можем да се навием да отскочим до там.
Лека и спокойна вечер!

# 51
  • Мнения: 40
Вали, и аз съм ходила на Шерба - приказно са го направили. Но е да отидеш с компания, иначе ще почнеш да си говориш със сърните.  Laughing Като изключим малко кьопавия път до там, много е хубаво - тишина, спокойствие, няколко сауни, парни бани, джакузи, масаж ако искаш... за децата особено, ще е разкош - да побягат из гората.

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Може да помислим за Шерба същУ newsm78
Обаче, нали Веселчето,ни покани там по техните красиви места, още като и бяхме на гости миналият месец....а пък днеска ни говори и за един водопад и прясна рибЪ, студена бира и.............музика Wink....Все тя пътува насам....май трябва и ний натам Wink
Иначе ще е добре да опитаме ей, така на теферич с песни и танСи Wink   newsm19 dancing lalalala Drunk


# 53
  • Мнения: 4 737
Хей момичета-кокичета  Hug явно добре сте си прекарали днеска ще взема да се кандидатирам следващият път и аз да дойда с вас  Blush
И аз съм я чувала тази Шерба но така и не разбрах де се намира тя? Ако някой се навие да пообясни кой път се хваща занатам ... е може и на лични, както прецени Simple Smile))
Та кога ще имало друга среща? Mr. Green

# 54
  • Мнения: 50
Айдииии и аз кацнах!! yes Да ви се пУфаля както казва Делти,утре вечер морския каца във Варнааааааа.Суперско,без софийски превозни неволи,както досега!!
Днес се чувствах много делово костюмирана в ресторанта.Следващия път слагам едно кафтанче да съм в тон с принцеската обстановка-като в приказките на 1001 нощ.А и обслужването беше принцеско.Сервитьора беше много усмихнат и мил,досущ като един принц дето ни изпълнява всички желания!! 4470 babydust7
Имам едно непринцеско градинско питане???Някой садил ли е клематис??Има ли особености в саденето.В един сайт четох ,че много трябва да се тори.Аз се притеснявам,да не го изгоря с толкова тор.
А пък за пенсиите,ама хич не съм съгласна. newsm25 Това дето го смятаме като години е биологичната възраст,а по-важното е на колко се чувстваш.Тъй,че аз например тъй кат се замисля май не минавам околоооооо 35години.Кат стана на 100 Heart Eyes може да почуствам на 50 newsm78.
И така,аз съм си взела едно червено антиоксидантче в една чашка и ви казвам наздраве!!!! Wine Glass

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Надева,
за утрЯ 1dating  loveuuu  remybussi dancing kiss  Весели ти очичките newsm10

И нИ гУ зИматйтИ навътрИ това за пенсиите бе...иии мЪ и вий пъъък Crossing Arms  Я идетИ У фейсО да видите на пенсии ли мязамИ, а Wink Духа като е млад и човек изглежда млад....пък пак да ви пУФтаргам ли, че трябва да остаряваме като катедрали а не като цървули??? Wink

ХаДи да потърся лИглотУ, че аз вече съм почти така.............

                                                   

# 56
  • Мнения: 40
ех, Надеееее, как ти завиждаааааам!  Laughing Весели ти очички! Да ти е честит моряка!   bouquet Видя ли изненадата каква била?! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 737
Наде Hug честито и от мен  Hug Hug Hug Е няма по-хубава радост и новина от тази   bouquet  Hug

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Дами, Честит ви тъй хубавия и толкова женски празник- БЛАГОВЕЩЕНИЕ!!!

                                                                

                              В народния календар денят е известен като Благовец

или "половин Великден", защото поверието гласи, че тогава долитат кукувиците и лястовиците и известяват на хората благата вест за идващата пролет.

                                        Вярва се, че днес и най-силната отрова губи своята сила

Мене кукувицЪта мЪ Фана по пижамИ на балконЯ да зяпам мУретУ ooooh!  То мързел, мързел, ама чак пък толкуууЗ ooooh! Embarassed

# 59
  • Мнения: 40
Ето ви едно здравословно кафе от мен!



Честито Благовещение и от мен! Simple Smile и да не забравите, че днес се ядяло риба - за тези, които постят, разбира се. а за всички нас - останалите- е добър повод да разнообразим менюто. слънчев и спокоен ден от мен. аз зачезвам на тиферич да чакам кукувицата, само да не забравя да сложа някоя стотинка в джоба, че да не ме закука с празни джобове, че много разходи ме чакат тая година!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт