Съпруги, чиито мъже пътуват по море-27

  • 47 001
  • 704
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 12
Здравейте, влизам да ви се похваля-нашата малка принцеса е приета в детска градина. днес беше томболата,подарък от общината за деня на детето. Лек и слънчев ден,въпреки ,че сега е доста мрачно.

# 631
  • Мнения: 5 776
Аз тази сутрин се събудих с гледка към варненското пристанище и като видях какво слънчице е блеснало реших, че съм ви го донесла с мен от Гърция  Grinning Сега обаче с тия гърмежи размислих.Вече разопаковах багажа и за следващата сбирка ще съм на линия при вас.Отивам сега да водя децата на детски кът, че откога ме врънкат милите и после пак ще се разпиша  Heart Eyes

Мари, честито!!! Като слушам по-вероятно е да уцелиш шестицата от тотото отколкото място в детската градина Simple Smile

# 632
  • Мнения: 2
Марийче,добре дошла! Hug
В твоя чест казаха,че от утре дъжда спира.С нетърпение чакам да се видим с теб и малките морячета.
Мари,честито за внучката.То наистина е голям късмет да го приемат детето в детска градина.
А как вали навън.Преди малко така изтрещя,че чак се стерснах.
Хайде,дано поне вечерта не е дъждовна.

# 633
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Марийййчеее,
Добре си дошла  bouquet  Май не си успяла да излезеш с моряченцата навънка. При нас яко плющя и все още вали но вече на така силно.  Ще се размина днеска с Пилатеса, че не ми се мокрят обувките и по късно ще забия на народните танци....дано да спре  поне  малко тоя дъжд. А нямам къде да паркирам там, фрашкано с коли по това време.  А и е наблизо до нас, няма смисъл да вадя кУлЪтЪ.

Мери,
Честита ви радост!!! Божеййй, кО стана.....да се хвалим, че децата ни приети в детска градина ooooh! После що не раждали младичките....то само градините ни да не са У ред ooooh!

Гали,
Веселчето,те е упътила правилно. Има и още една фирма която вози...Метротуризъм. Така стават две, и вече зависи коя ще хванете. Едно и също е и със двете фирми, ползвала съм ги.

# 634
  • Мнения: 3
      Веси,благодаря,но знаеш ли дали качват на границата, от друг град или само на начална спирка?
От Русе линията минава през В.Търново и не съм минавала през Варна и Бургас.

      Мери  -браво на малката принцеса,че е приета.При нас списъците излизат утре. Ще има зарадвани,но и ще развалят празника на повечето родители.Надявам се ние да сме от щастливците.

      Делти мерси и на теб.Писали сме едновременно.

      При нас времето е разкошно,доста напича слънцето

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 17:16 от GALI-GALI

# 635
  • Мнения: 274
Марийче, мого се радвам, че отново си тук  Hug  , добре дошла   bouquet  , ще се видим непременно, хубавите дне тепърва предстоят  Peace
Мари, поздравления, тази новина си е за хвалене. Така е в страната на абсурдите, където социалната политика е в летаргия ....и вместо да откриват нови детски градини и учичища ....ги закриват....
Гали, повече инфо от самите офиси ....лично аз пътувам със собствен транспорт....но често морския ги е ползвол, предполагам че може да се качваш от всяка спирка на маршрута им.
 

# 636
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Да ви пУналея така малкУ преди сън, а Wink

                                  чИ нЯщУ сЪ поизоставихме напоследък newsm47

# 637
  • Мнения: 50
Добро утро момичета!!! Hug Hug Hug Hug
Минавам мноооого набързо да ви почерпя за здравето на новото семейство в къщи.Довечера е купона,после ще изчета всичко пропуснато и ще ви разсказавам!!

И едно кафенце за отваряне на очите!!  love001 newsm10 newsm51



Надявам се скоро да мога да превключа на по-ниска предавка!! Joy Joy JoyЦелувам ви и до скоро!!  love001  love001  love001

# 638
  • Varna
  • Мнения: 2 596


                                   

Наде,
Знам, че ще изкарате страОтно, но да ти припомня дЪн сЪ застояваш многУ на масата Wink Вземи им акъла с танците, мацко. Танцувай така, че живота на децата ти да е един танц, въпреки препедствията които ще изникват!!! Чакам разказо за сватбата и след това шЪ мятам честитките, че не смея преди да е приключило всичко Hug
Благодаря за кААветУ  bouquet

# 639
  • Мнения: 2

За всички дечица и техните родители  bouquet
Наде,честито на младоженците.Да ти са живи и здрави,много щастливи и да им върви като по вода в живота.Да си изкарате страхотно на купона newsm68 newsm44
Хубав ден,Принцеси морски! Simple Smile

# 640
  • Мнения: 4 737
Честит 1-ви юни на всички деца! Не само тези, които не са навършили пълнолетие, но и на тези, които с възрастта не се вдетеняват, а се превръщат в истински деца!

Наде, честито на младоженците, ей това е най-страхотния момент от живота  Heart Eyes
Мари честита ви група в детската градина  Hug

На всички ви изпращам мн усмивки и целувки, аз липсвам малко тези дни Mr. Green но като се върна ще се реванширам Mr. Green Живи и здрави да сте!!! Hug  bouquet

# 641
  • Мнения: 274
Честит празник на децата, на големите деца и на онези, които никога няма да пораснат!
 Нека направим така, че нашите деца са винаги щастливи и безгрижни!А ние да запазим  детската си откровенност и способност да се радваме на всичко което ни заобикаля!

Наде, на най-хубавият ден в живота ви , наслаждавайте се! А на младото семейство,  дни изпълнени със  щастие  и усмивки , в хармония и любов!  Hug
Хубъв ден на всички Принцеси  Hug

# 642
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, пораснали и непораснали момичета!   bouquet

Наде, да са ви живи и здрави и много да се обичат и грижат един за друг дълги години!

Аз за малко само - мятам едно оче и бягам по задачи... И да се похваля!

МОМА Е!!!  smile3522  Сега отивам да съобщя лично на свеки - ако се чуе линейка, за у тях е!  Joy

# 643
  • Мнения: 4 737
Агирче Hug страхотно, ще е на тати принцеската  Heart Eyes Mr. Green Не са се чули линейки Mr. Green, ама и аз съм в Плевен та сигурно затуй Joy  ама и свеки ще е щастлива споко Hug Peace

# 644
  • Варна
  • Мнения: 12
Добър ден,честит празник на всички деца и на тези които са съхранили  всичко детско в себе си.Честито на новото семейство,дълъг семеен живот,с много внуци да дарят родителите си.Агирче,честито и на теб за момата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт