Мързеливи красавици - 5

  • 55 824
  • 726
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 594
Адри, честито със закъснение , надявам се двамата мъжОве се отчетоха подобаващо  Wink.

Мерси  Hug Големият добре се отчете. Той горкичикият хич няма въображение и все техника ми подарява. В резултат на това на всеки 10кв/м жилищна площ ни се пада по един компютър/лаптоп и половина  Laughing
А малкият просто ме уби. Видял, че ми подаряват хората цветя и решил да не остане по-назад. Опустошил ми саксията и идва с шепа пълна с листа. Връчи ми ги с думите - "мама цвенкенце" (той е на 2г., толкова му разбира главата)  Laughing А вечерта ме нагушка и ми каза "малко мама"  Laughing , което аз си изтълкувах като "млада и слаба мама"  и останах доволна hahaha

Днес съм на женско парти и това е чудесен повод да се накипря и гримирам  Crazy Хич никакъв грим не ми тежи, ни ФДТ, ни бази, ни сенки. Само с червилата още ми е трудно. Само нюдове нося, макар и да имам няколко по-тъмни и ярки цвята. Така си седят.

# 391
  • Мнения: 36 194
Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

аз го правих малко на око и по спомени от прочетеното в темата:
1 с. л. рициново масло
1/2 с. л. глицерин
2 с. л. зехтин
2 с. л. бадемово масло

течният вит. А в ампула ли е? какъв размер?

# 392
  • Мнения: 75
Bubanka, аз съм виждала и купувала вит.А само на ампула. Ако се продава по-голяма доза, нека другите да споделят.

# 393
  • Мнения: 36 194
Медена Канела, благодаря!  Hug
и аз имах спомен за нещо подобно, следващия път ще сложа и една такава  Grinning

# 394
  • Мнения: 540
Аз съм купувала в шишенце с капкомер  Peace

Листовките ми остават за след Великден, много съм ядосана  #Cussing out  Жената от фирмата, в която съм карала курсовете, не ми е занесла документите в КАТ. Пропуснала ме била  Shocked и днес гледам на страницата им - няма ме за изпита на 9ти  ooooh!

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 23:21 от malka_mravka

# 395
  • в Кошера
  • Мнения: 2 235
Вземам вит. А в шишенце с пипетка, мисля, че се води 2 мл., колкото и ампулките. Не намирам снимка в нета обаче..

# 396
  • Мнения: 36 194
благодаря и на теб!  Hug

# 397
  • Мнения: 71
Момичета, споделете как ви се отразява домашния еластисайзер, и ако някоя е ползвала и този на Филип Кингсли, моля за сравнение Hug
 

# 398
  • Мнения: 147
Аз не мога да разбера какъв му е смисъла на еластисайзъра...четох и описанието, ама ...

# 399
  • Мнения: 511
Относно вит. А- вземете си Деавит - представлява вит.А+вит.Д -10 мл. шишенце с капкомер. Слагайте по десетина капки, че е високо концентриран.

# 400
  • Мнения: 750
Здравейте красавици Hug
Нямам време да ви чета,но ще се опитам да ви бъда полезна с някой съвети от това което уча в момента Heart Eyes

При зъбобол-2 капки етерично масло от бергамонт накапвате на пастата за зъби(която сте сложили на четката за зъби)
За свиване на порите на лицето-на 30 мл бадемово масло,добавяте 2 капки масло от бергамонт
При акне-10 капки бадемово масло се добавят 1 капка бергамонт и две капки хвойна.

В моменти когато имате чувството че сте ,,зациклили,, разтрийте върховете на малките прсътчета-кутрета-зоната на пространственното мислене е на дясното кутре а на логичното мислене е на лявото кутре.

За да повишите имунната защита на организма-масажирайте два пъти на ден за около 2-3 минути зоната зад ухото-там където е онази изпъкнала костица.Желателно е това да се прави всеки ден.Не отнема време-но много помага.

Изчезвам пак Crazy
Надявам се да съм полезна макар и с мъничко Hug Hug  bouquet

# 401
  • Мнения: 243
Джейн  Hug Heart Eyes

Бадемовото масло не "подхранваше" ли окосмяването  Rolling Eyes Как да си го наклепам по лицето  Embarassed

# 402
  • Мнения: 750
Замени го с бадемов крем за лице в случай че имаш притеснения Peace
Можеш да слагаш по 2 капки в маската за лице-има същият ефект-свива порите.

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 18:27 от #JANE#

# 403
  • Мнения: 3
Здравейте  Hug

Големи подстрекателки сте, значи! днес на път за работа си купих коралово червило със страхотен леко матов завършек: http://alicewants.blogspot.com/2011/02/rimmel-colour-show-off-lipstick.html
Взех си и лакче към него, пак римелско  Heart Eyes

Мързелува ми се... Ама друг път! Много ядове на работното място ми се струпаха вчера и днес, а аз като типично скорпионче все се опитвам да владея хаоса. Нямам търпение да съм отпускарче другия месец  Praynig

Арвен, Еластисайзърът на Филип Кингсли по мои наблюдения буквално затваря косъма - хидратира, подрежда и приглажда, поне при мен. "Домашният", който аз правя като към готова маска (в момента Орзен) прибавям маслиново и рициново прави почти същото, но с не толкова изразен "уау" ефект. Ама как го обясних само, дано ме разбра  Blush

Джейн, разкошни съвети   bouquet Етеричното масло от бергамот от години е на почит у дома като ароматерапия. Ще го включа и в грижата за лице обезателно.

Колкото до витамин А - когато си правя маска, в която искам да добавя, пукам капсулка-две Геритамин, та уж и витамин Е да има  Laughing

# 404
  • Мнения: 1 167
Хоп  Laughing

Днес си взех кислородна вода 3%. Ще си третирам пъпките с нея. Четох, че е много полезно да се приема вътрешно, но за сега не с наемам.

Взех си и кестенови трици, ама за туй форума е виновен  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт