Мързеливи красавици - 5

  • 55 809
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Някои правил ли е процедури с целутрон?

Аз преди 5 години, може би.Без никакви други съчетания. Mr. Green Има ефект.

Нищо не съм правила тези дни освен да ям яйца и козунак в промишлени количества. Само два пъти се мазах с антицелулитното на "Икаров" и една маска на лицето оня ден. Мързи ме дажа да си оформя ноктите.

# 676
  • Мнения: 75
Aз пък нямам поражения от Великден Mr. Green Да съм изяла 3 яйца, козунак не съм близнала даже. Твърдост! Laughing

# 677
  • На острова
  • Мнения: 1 276
MiaGia,благодаря ти за отговора,а през колко дни ходи да ги правиш?


През ден, май  newsm78 Честно, нямам спомен. Ако се решиш, ти си питай в салона как го препоръчват.
Сега като си спомня с голям кеф и ентусиазъм ходех, само си взимай нещо за четене, или някакво мобилно устройство, че доскучава час Simple Smile

# 678
  • Мнения: 243
Ехо, къде сте, красавици  Hug

Някъде бях чела и вчера направих маска със суров картоф под очите, после измих и наклепах жожоба. Сутринта беше добре на пипане, друг ефект не знам дали има  Blush Днес пак ще направя, запланувала съм за довечера Икаров на кратуната и маска с мед и аспирин на лицето... уффф и епилатора забравих  Tired много работа ме чака довечера  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 1 224
И аз за днес планувам стимулант на Икаров смесен с бадемово масло.
Иска ми се да си взема арганово масло, но цените му за сега ме държат далеч от него.  Crazy
Сутринта като станахме, така се зарадвах на слънцето, но като ходих за кухнята на малката
за малко не отидох в Оз с този силен вятър  ooooh!

Хубав ден на всички ви  Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 1 544
Иска ми се да си взема арганово масло, но цените му за сега ме държат далеч от него.  Crazy
Хубав ден на всички ви  Hug


Препоръчвам ти това на Алверде:

Около 4,50- 5.00 лв. е  Peace Не е 100 % арган, но на мен ми харесва. 

# 681
  • Мнения: 4 569
И мен цената ме спира от аргановото. Дали наистина е толкова добро?
Днес съм далеч от процедурите за разкрасяване. Само продължавам с бадемовото масло да клепам лице и ръце.

Илиянче, къде си мажеш жожобата /тя е 4 лв и нещо/ и има ли ефект?

# 682
  • Мнения: 434
На Икаров нямаше ли арганово масло?  Rolling Eyes


Майка Зайка,това масло на Алверде как го ползваш като кристали или като маска преди измиване на косата? Peace

# 683
  • Мнения: 243
Тайра сподели, че е доволна от аргановото масло  Flutter
Естел, мажа с жожоба вместо околоочен. От доста време го правя, не съм забелязала да ми са се изгладили бръчици, ама съм доволна- мека и гладка ми е кожата  Peace Бях чела из нета доста статии за положителното действие на жожоба-то точно в/у кожата около очите Wink Цената по спомени е около тази, която споменаваш, но е доста икономично за околоочен, почти не е мръднало Wink

# 684
  • Мнения: 4 569
Sassie, коментираме точно това на Икаров. Аргановото масло е 7 лв, жожобата - 4 лв, а останалите са 2-3 лева, незнайно защо.

Майка Зайка, откъде го взимаш /дм ли?/ и кое си мажеш?

# 685
  • София
  • Мнения: 1 544
На Икаров нямаше ли арганово масло?  Rolling Eyes


Майка Зайка,това масло на Алверде как го ползваш като кристали или като маска преди измиване на косата? Peace
Косата ми е дълга с много сухи краища. Ползвам го като кристали след баня, преди сушене. Имам и това:
, което е по- хубаво и мирише божествено и ги редувам. С това на Алверде трябва да се внимава в дозировката, защото е малко по- мазничко.

# 686
  • Мнения: 434
Sassie, коментираме точно това на Икаров. Аргановото масло е 7 лв, жожобата - 4 лв, а останалите са 2-3 лева, незнайно защо.

Съжалявам! Blush Не разбрах,че става въпрос за Икаров. Peace

Да,7лв не е малко и като се има предвид,че са малки шишенца... Tired


Майка Зайка,благодаря за отговора!  bouquet
Все му се чудя и чета различни мнения за него,но в крайна сметка май ще го взема да го пробвам,а и цената не е висока. Thinking  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 1 224
На Икаров има Арганово и е 7 лв ?  Shocked
Трябва да го намеря.. Аз гледах някакви цени за 50 мл - 22 лв.  ooooh!

# 688
# 689
  • Мнения: 243
На Икаров има Арганово и е 7 лв ?  Shocked
Трябва да го намеря.. Аз гледах някакви цени за 50 мл - 22 лв.  ooooh!

7 лв за колко милилитра?!  Thinking Съмнителна ми е малко тази работа, ей сЯ ще хвърля едно очО

Общи условия

Активация на акаунт