Ремонт на покрив

  • 15 910
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 239
Е, просто питах, надали е чак егоистично поведение StopПреди да заживея в блока още, плащах за някакви тръби, че искали да сменят. Просто още уча и едва си намерих работа скоро, гледам и куче, а съм без родители, та смятам е нормално да се поинтересувам кои са задълженията ми реално Wink То дори  възрастни работещи отказваха, когато се обяви идеята първоначално....А и в предния ми блок живях на последен етаж и нашите сами си оправяха течове и замазки.....де да знам, че не е било нормално

# 16
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 111
Не, споко, то излиза че на теб го говоря , но не е така. Не го приемай лично.. просто ми е писнало от разни хора с много пари които се дърпат за 10 лв и се правят че едвам свързват двата края ...и лъжат като цигани.
 
И просто поста ти ме подсети за нашите "мили съседи", на които много се дразня и които намразих, защото никога в нищо не участват и са се изолирали и сякаш не живеят в БЛОК, а в някъв царски  палат, когато ги търсиш се правят че ги няма, да не говорим че никакво човешко отношение и никакво уважение към общото благо, като тръгнат да се събират пари за нещо - все ще се подмърда, все ще се мрънка и ще се офкаа- ГОЛЯМАТА ТРАГЕДИЯЯ, разбираш ли ... те за чистачка едвам се навиха кво ли остава за нещо по-голямо?!
 Та както и да е... това са си лични драми, просто за мен не е никак справедливо и не е никак честно да оставят една жена /майка ми/ да се справя сама с всичко и да прави ремонт на покрив всяка година...  #Cussing out

Ние да не сме от желязо. Crossing Arms ooooh!

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте! Искам да помоля, ако някой си е ремонтирал скоро покрива на къщата във Варна и може да ми препоръча бригада/фирма нека ми пише. Благодаря Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 329
Ако може  да ми отговорите на следния проблем Sad В блока искат да събират по 60-70лв за ремонт на покрива. Добре, ама аз живея на 2 етаж, блока е от 8 етажа, нямам и таванско помещение. Задължена ли съм да ги давам.....някъде ако може да ме упътите да прочета за подобни права и задължения Embarassed В преден блок давах пари за покрива, но всеки апартамент си имаше и таванска стая, та беше разбираемо. Не искам да влизам в конфликт с хората, затова търся официална "вратичка" за измъкване Whistling
Според Закона за етажната собственост ВСИЧКИ, според идеалните части на апартаментите, плащат за ОБЩИТЕ ЧАСТИ на блока.
В случая няма значение имаш или нямаш таванско помещение - покривът е обща част!
Нямаш вратичка за измъкване, според Закона за ет. собственост!

Общи условия

Активация на акаунт