Монодиета - част 7

  • 89 793
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 983
Вяра-А, аз от самото начало си пия кафето с 20гр. 0.1% мляко и допускам, че това (освен факта, че трудно свалям) допринася за по-бавното ми сваляне. Но не мога без кафе, а пък явно се сбабичосах и не ми е вкусно чисто. Правя си дни само на препечени филийки и пица за вечеря, но моя блат е само с малко зехтин и доматено пюре и ми се отразяват добре, но ми е най-добре в дните само на шоколад - свалям и ми е вкусно. Месото обикновено ми е смесено. Успех!

# 16
  • Мнения: 1 883
Вяра - А да от Панчарево съм. Марти на градина ли е? Laughing Ще питам Никол. Wink
А защо да са ти ад картофите? Аз много ги  обичам, сега имаме у нас едни сладки, направо са разкош.
А с хляба ме уби. Laughing И аз обожавам хляб и тестени неща. Затова сега съм на диета.
Ти с тези промени на диетата, не знам какво ще получиш накрая.
Аз искам до края на месеца да сваля 2-3 кг. За другия искам 5.След това май ще правя житния режим и после ще видя на къде.

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 13:13 от Тя

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, честита първа пролет. Да се запиша в страхотната нова темичка. Този месец ми закъснява МЦ с повече от една седмица и ям като луда. Миналата седмица, които ме видеше казваше, че съм отслабнала, да видим като ме видят след тази  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
От утре мисля да започвам двуседмичната -японско чудо, че около мен много свалят с нея.
Утре ще бъде петия път за месец, но дано започна, пък ще ви кажа ако я спазя какъв е резултата.
Много усмивки и минуси през пролетта.

# 18
  • Мнения: 15 572
Хихихи, докато ти отговоря и ме разкри Mr. Green

Аз като цяло не обичам картофи и ми е ад.
А за промените питах, защото нали целта е да се яде едно и също нещо през целия ден, независимо какво е. Та се надявах да се окаже, че може. Както marini е писала - явно може да има и шоколадов ден, за който буквално ще живея  Laughing

marini   ти коя диета си почнала?

А пак да питам - може ли един ден да бъда на зелева салата, но овкусена

# 19
  • Мнения: 2
Дидолинке, цял месец ли яде млякото с прашеца и ябълките  smile3501 smile3501 smile3501 smile3555 smile3555 smile3555. Браво за волята

# 20
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте дами Simple Smile
добре дошли на новите момичета  Hug Успех и от мен.
 Тя, благодаря за темичката   bouquet
Днес съм на ориз, но със зеленчуци, в МЦ съм и продължавам да не свалям и грам. Предполагам и аз ще сменя диетата, защото тези 5кг дето имам да свалям много време вече ми се видя.
Кой попита за хляб или тестени. Според мен не е много добра идея, защото ще зациклите. Изобщо възпирайте се от всякакви тестени, сладкиши, сладки, захарни и т.н. Това, ако искате по-бърз резултат иначе 4-5кг може да си сваляте 4-5 мес.

# 21
  • Мнения: 394
Днес ми е 1ви ден и съм на кисело мляко, ям го с 1 лъжичка пектин. Пия и кафе, и чай, но без захар. Реших снощи да не ям след 19ч. и днес вече съм 52,8кг (вчера - 53,5) Simple Smile)))  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 15 572
благодаря за посрещането sofy   Hug

аз пък да попитам - то хубаво ще свалиме набързо тези килца, а после как се задържат - някакви трикчета за захранване да имате   Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 969
благодаря за посрещането sofy   Hug

аз пък да попитам - то хубаво ще свалиме набързо тези килца, а после как се задържат - някакви трикчета за захранване да имате   Simple Smile
Ами като свалиш килата, които желаеш, не можеш пак да си подновиш нормалното хранене отпреди, особено ако включва тестени и сладки неща. Пак трябва да се спазват ограничения, защото в противен случай сваленото много бързо се връща. Аз по мен си съдя поне, че един ден поотпусна ли се да си хапвам всякакви неща и кило и половина задължително отгоре. Разбира се не може вечно да се ограничаваме от повечето неща, но значително трябва да намалим количеството им. т.е. ако досега сме яли бял хляб всеки ден, то трябва да го ограничим до 1-2 пъти седмично, като най-добре да се замести с пълнозърнест, ако сме яли почти всеки ден шоколад, то трябва да се ограничи на 1 път седмично.
Но това са си мои разсъждения и никого не искам да обвързвам със своето мнение. Всеки си има глава на раменете и си решава какво ще прави оттук нататък. Но аз определено искам да достигна 52кг и да ги задържа максимално дълго Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 15 572
ох, сигурно ще ви побъркам с моите въпроси, ама нали да не сбъркам нещо  Embarassed
А когато съм като днес - само на картофи, мога ли да ги ям с някакъв зеленчук допълнително - примерно с домат, краставица, чушка или кисели краставички?

# 25
  • Мнения: 19
Ketuna- да цял месец само на мляко с пчелен прашец и ябълки,и кафета съм си пила с захар досега несъм върнала кг,доста отдавна я спрях диетата,но след известно време ще я повторя

# 26
  • Мнения: 1 883
ох, сигурно ще ви побъркам с моите въпроси, ама нали да не сбъркам нещо  Embarassed
А когато съм като днес - само на картофи, мога ли да ги ям с някакъв зеленчук допълнително - примерно с домат, краставица, чушка или кисели краставички?
Ако е моно диета НЕ!
Ако е разделно хранене ДА! Mr. Green

Днес ми е 1ви ден и съм на кисело мляко, ям го с 1 лъжичка пектин. Пия и кафе, и чай, но без захар. Реших снощи да не ям след 19ч. и днес вече съм 52,8кг (вчера - 53,5) Simple Smile)))  Simple Smile
Браво, това коя диета е?

Ketuna- да цял месец само на мляко с пчелен прашец и ябълки,и кафета съм си пила с захар досега несъм върнала кг,доста отдавна я спрях диетата,но след известно време ще я повторя

Как издържа толкова много.
Аз сега пека кифлички на домочадието и как ще се въздържа не ми е ясно. Whistling

За запазване на кг. е много подходящо разделното хранене.

# 27
  • Мнения: 394
Тя , монодиетата е:
1ден - кисело мляко /2 кофички/
2ден - зеленчуци на корем /но аз си позволявам и по-ниско калоричните плодове/
3ден - варени картофи /5 бр., но все пак зависи и от големината им/
4ден - варени яйца /5бр./
5ден - варено бяло пилешко месо или риба /аз ги ям печени/

Преди съм я спазвала и свалих 8 кг за два месеца /от 56кг -> 48кг/, но за жалост ги качих заради прием на хормонални лекарства. Позволявала съм си и бонбон, ако ме почерпят, случвало се е и да я нарушавам няколко пъти по гостита, но изобщо не е фатално, ако не е често. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 883
Тя , монодиетата е:
1ден - кисело мляко /2 кофички/
2ден - зеленчуци на корем /но аз си позволявам и по-ниско калоричните плодове/
3ден - варени картофи /5 бр., но все пак зависи и от големината им/
4ден - варени яйца /5бр./
5ден - варено бяло пилешко месо или риба /аз ги ям печени/

Преди съм я спазвала и свалих 8 кг за два месеца /от 56кг -> 48кг/, но за жалост ги качих заради прием на хормонални лекарства. Позволявала съм си и бонбон, ако ме почерпят, случвало се е и да я нарушавам няколко пъти по гостита, но изобщо не е фатално, ако не е често. Simple Smile
Не разбрах, за тези два месеца колко пъти я направи? И аз съм се спряла на тази.

# 29
  • Мнения: 10
ама момичета няма ли да си вдигнете много холестерола с тези 5 яйца newsm78 newsm78 то се пада 10 яйца за 10, което е многооо Tired
препоръчват се 3 4 яйца на седмица попринцип ...
мен точно многото яйца ме спират от тази диета  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт