Монодиета - част 7

  • 89 821
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
благодаря за информацията таня   bouquet
а аз най-невежо си обвинявах  яйцата... Laughing

# 46
  • Мнения: 28
Здарвейте отново! днес ми е 14 ден, за тези 14 дни съм свалила 6.500 кг и съм доста доволна..но вече се изчерпах ядох яйца, ядох ориз, грах, месо, плодове,мляко и не знам какво друго..дайте някакви идейки Simple Smile)

# 47
  • Мнения: 1 985
Здарвейте отново! днес ми е 14 ден, за тези 14 дни съм свалила 6.500 кг и съм доста доволна..но вече се изчерпах ядох яйца, ядох ориз, грах, месо, плодове,мляко и не знам какво друго..дайте някакви идейки Simple Smile)
Ами, и едни картофи добави, може и извара/сирене и ги започвай отначало до достигане на целта. Страхотен резултат! Peace

# 48
  • Мнения: 394
На мен ми е 3ти ден и вече съм свалила 2.100 кг Simple Smile

# 49
  • Мнения: 10
браво за свалените килограми момичета Hug
днес ми беше 6ти ден от диетата, но не смея да се кача на кантара да не се обезкуража Laughing
а да знаете как хубаво си хапнах пиленце днескаа  smile3508 , утре ще го карам на кисело мляко със степче. Взех си 3 кофички, че цял ден ще си седя у дома и ще ми е трудно сред всичките изкушения  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 1 883
Здарвейте отново! днес ми е 14 ден, за тези 14 дни съм свалила 6.500 кг и съм доста доволна..но вече се изчерпах ядох яйца, ядох ориз, грах, месо, плодове,мляко и не знам какво друго..дайте някакви идейки Simple Smile)
Браво! Страхотен резултат! newsm10 Много мотивиращ.Това си е по половин кило на ден.
Може ли да споделиш от колко кг. тръгваш?

На мен ми е 3ти ден и вече съм свалила 2.100 кг Simple Smile
Браво и на теб!

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 22:30 от Тя

# 51
  • Мнения: 28
Стартирах диетата 81,200 , а сега съм 74, 700 искам да стана 65 Simple Smile

# 52
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте всички,
аз не съм се включвала скоро,защото не съм на Моно.Всъщност на нищо  не съм.Но поне кг на линийката си стоят.Мисля днес да приключа с постите(само последната седмица ще си изкарам строг пост),защото нещо от 7-8 дни не се чуствам добре.Много ми е отпаднало,вие ми се сват,боли ме глава.Имам проблем с желязото ,а и последния МЦ беше доста продължителен (16 дни).За това от утре мисля да си започна месо и млечни.Реших да направя 24-дневната диета на Ренета.Някой почна ли я ,да сподели резултати?

Браво на всички за минусите.  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 883
Стартирах диетата 81,200 , а сега съм 74, 700 искам да стана 65 Simple Smile
Аз стартирам от 67 и искам поне 55 да стана.

# 54
  • Мнения: 221
Реших да направя 24-дневната диета на Ренета.Някой почна ли я ,да сподели резултати?

Аз я правя в момента.Като започнах бях 74-75 кг,днес се теглих-71,5.В момента съм на 15 ден от диетата.Спазвам точно,само телешкото замених с риба,ям слатите овкусени и си позволявам по малко червено вино вечер.
Откакто съм я почнала и лунувам всяка седмица.

# 55
  • Мнения: 52
Здравейте,
Имам да свалям 20 кг., много наедрях, докато бях бременна и след раждането вече 8 год. съм си с излишните килограми. Щом започна диета, която няма резултати в първите дни бързо се демотивирам. Днес пробвам цял ден да съм на кисело мляко и трудно издържам.
Стискайте палци, момичета!

# 56
  • Мнения: 394
Kaк е възможно в събота сутринта да съм 51,4кг, цял ден да си спазвам яденето на картофи, вечерта бях на ресторант и ядох неовкусена салата от домати и краставици и картофи соте, пих само вода, без алкохол и на следващата сутрин да съм 53,5кг???  Cry

# 57
  • Мнения: 10
ani да не си пред МЦ мила  newsm78 или да не си посещавала 00...
сигурно е задържана вода.... не се отчайвай Hug

# 58
  • Мнения: 394
МЦ тъкмо беше свърши и бях ходила в 00 нормално, килограмите пак ще ги сваля за 2-3 дни, просто  ме учуди 2 кг от едно хранене.... това много ме демотивира, дано днес не се предам и да се наям, стискайте палци и на мен!

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 11:07 от annieto

# 59
  • Мнения: 1 883
МЦ тъкмо беше свърши и бях ходила в 00 нормално, килограмите пак ще ги сваля за 2-3 дни, просто  ме учуди 2 кг от едно хранене.... това много ме демотивира, дано днес не се предам и да се наям, стискайте палци и на мен!
Ох, и аз имам такива дни.Много е гадно и наистина демотивиращо. Tired

Старта е даден:
1 ден на айран.

Общи условия

Активация на акаунт